Jump to content
BulForum.com

магазини


furiozo

Recommended Posts

  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply
аве кфо да ти кажа ! зависи какво вършиш с тях ! дали буташ дали само ходиш или играеш хек ! ама зависи и на какви коцеве попаднеш ! може да ти се паднат кецове мания за 30 - 40 кинта супер здрави ама могат да ти се паднат някфи дето ще ти карат 1 - 2 седмици ! това е е при тия от 150 кинта ! като са оригинални не занчи че са вечни затова не се притеснявай и стискай палци ако си купуваш кецево (от 150 кинта) да излезнат здрави , защото много приятели са си купували кецове глоб , инверт , адио и още яки марки и са се късали много бързо(смисъл за оригинални става съпрос) ! за това ВСИЧКО е до късмета !

за това мога да направя само едно и то е да ти пожелая УСПЕХ при купуването на ОРИГИНАЛНИ КЕЦОВЕ и дано да не ти се паднат някфи БОКЛУЦИ !!!

УСПЕХ !!!

E i kvo kat sa originalni. Tva nqma tolkova golqmo zna4enie.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Awe hora ka4estveni kecove na cena pod 130-120 nqma da namerite ama pone se nosqt po mnogo az s kec Globe po malko ot 7-8 meseca ne sam karal . Zaslujava si da gi dade6 kintite . Daite pove4e kinti no pone 6te vijda6 na kraka si ne6to qko izglejda6to i zdravo ne nekuf runners ili buldozer li kvi bqha drugite psevdomarki . Ina4e za 4oveka koito si tarsi oneq 6arenite ga6ti moje da popita v muhomorka tam ot vr na vr idvat qki stoki i nqkvi takiva 6arenii . Ina4e na malko po niski ceni moje da si zemete nqkoi convers te sa dosta po razli4ni ot Golobowete Eletnies Dvs i tn ama pak sa qki pantofki i cenite sa im okolo 100 . Ina4e sq v Conversa do maze ima mnoo prili4en sin kec za 80 lv . i se pak via sami si re6avate

Link to comment
Share on other sites

аве кфо да ти кажа ! зависи какво вършиш с тях ! дали буташ дали само ходиш или играеш хек ! ама зависи и на какви коцеве попаднеш ! може да ти се паднат кецове мания за 30 - 40 кинта супер здрави ама могат да ти се паднат някфи дето ще ти карат 1 - 2 седмици ! това е е при тия от 150 кинта ! като са оригинални не занчи че са вечни затова не се притеснявай и стискай палци ако си купуваш кецево (от 150 кинта) да излезнат здрави , защото много приятели са си купували кецове глоб , инверт , адио и още яки марки и са се късали много бързо(смисъл за оригинални става съпрос) ! за това ВСИЧКО е до късмета !

за това мога да направя само едно и то е да ти пожелая УСПЕХ при купуването на ОРИГИНАЛНИ КЕЦОВЕ и дано да не ти се паднат някфи БОКЛУЦИ !!!

УСПЕХ !!!

E i kvo kat sa originalni. Tva nqma tolkova golqmo zna4enie.

 

 

 

Izvinqvai 4e te popravqm pi4 NO INVERT kecove nqmat a i invert sa plovdivska marka taka 4e ne q priravnqvai s Globe dvs i DC invert e na to6o i pileto ( 18g shop )

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
nkajo mozhe li po- to4no da me svetne kyde e tozi sk8-shop v kapana ;)

 

За 18G мисля че говориш...значи ако застанеш с лице към Джумаята, знаеш градинката вдясно.Продължаваш по пътечката през градинката нагоре в посока към чешмичката (има няква там).По-нагоре пътя се разклонява - левия надолу, а десния нагоре.Тръгваш по левия - надолу.и като стигнеш там където тази улица, по която вървиш, се пресича с една друга 18G Shop-а е точно пред теб. :)

Или по-кратко - ул. "К.Стоилов" 15. :P

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 11 months later...

Добре де,който следи темета по-отдавна,да напише всички магазини в един пост и да улесни повечето четчщи :).

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
Zdraveite moje li nqkoi da mi kaje svesten magazin sa syi4eri i 6apki 6toto mnogo iskam da si kypq a kudeto i da ida ne si xaresvam ... pls pomognete

има един магазин в кв. Христо Смирненски намира се до едно билярд клубче което се казва Крали Марко

автобуса 37 спира там .та в това магазинче има много яки суитчери и шапки и са евтини ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
има един магазин в кв. Христо Смирненски намира се до едно билярд клубче което се казва Крали Марко

автобуса 37 спира там .та в това магазинче има много яки суитчери и шапки и са евтини ;)

 

 

Каде е това ? По-точно обясни,щото аз секи ден пърувам с 37,но не съм го забелязал.Някъде на "Пещерско шосе" ли е :) ?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...