Jump to content
BulForum.com

Национален отбор на България


JDFU

Recommended Posts

  • Replies 379
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Айде стига простотии.Пеневата чета заслужава поне малко доверие.Колкото до това колко били силни Холандия...ми и те серат да ви кажа.Няма невъзможни неща.Ако момчетата се стегнат и играят както могат може сповече от 1 точка да се приберат.

Link to comment
Share on other sites

най важното е да не ходят да правят равен, щото ще завърши зле. предполагам че ще има изненада в нашия състав, може и ивелин попов да е изненадата (само да не прегори). аз съм оптимист и си мисля че може да вземем 3 точки.

Link to comment
Share on other sites

Ако момчетата се стегнат и играят както могат може сповече от 1 точка да се приберат.
аз съм оптимист и си мисля че може да вземем 3 точки.

Дано, да стане чудо и да победи или да вземем поне Х, но в момента като единици Холандия са най-добрия отбор според мен. Ван дер Ваарт и Хунтелар са контузени, но играчи като Нилстелрой и Снайдер ще са на линия. Като чета слуховете за мача ми прави впечатление, че имат проблеми с крайните защитници - Мехиот и Бума най-вероятно ще са титуляри. Дано да и двамата да играят слабо и да ги изненадаме по фланговете с бързината Петров и итехниката на онова леке Пеев.

Link to comment
Share on other sites

Бербо за нас когато играе нищо не прави а пък когато играе за другите е много добър :D

Така изглежда напръв поглед, но не е точно така. Следя го и в тотнъм и там не си дава много зор, но пак успява да вкарва голове. Има някак си странен стил на игра, може би се пази от контузия или си пести силите - едва ли го прави само от мързел. В национала напоследък нещо не му върви. Въпреки това до момента Бербатов има 35 гола за българския национален отбор по футбол, което му отрежда трето място в класацията за най-добрите голмайстори в националния отбор за всички времена. Пред него са единствено Христо Бонев (47 гола) и Христо Стоичков (37 гола). Да се надяваме, че днес ще настигне Стоичков по голове. Ех, мечти... :P

Edited by SS24
Link to comment
Share on other sites

Малко offtopic,но все пак ще питам :)

Някой знае ли дали ще дават по някоя телевизия Италия-Франция и от колко ?

 

Рай Уно и ТФ1 от 21:50

Link to comment
Share on other sites

Рай Уно и ТФ1 от 21:50

Тва ТВ1 българска ли е ?

До сега не съм я виждал?С къв знак е ?

Еврокома излъчват ли ги тези двете?

Edited by s6k
Link to comment
Share on other sites

Тва ТВ1 българска ли е ?

До сега не съм я виждал?С къв знак е ?

Еврокома излъчват ли ги тези двете?

 

ТФ1, а не ТВ1

 

ТФ1 е френска телевизия, а относно дали ги излъчват мисля че да ;)

Link to comment
Share on other sites

Тва вън нищо няма да помогне...

Негов си е гола найстина.. чисто негов,неможе да си вратар на национален отбор и да ти вкарат такъв нелеп гол от статично положение в твоя ъгъл.Имахме си 3-4 чисти положения - не ги направихме и ни вкараха,а и на тяхната врата си е един от най-добрите вратари в света.Тва стига ... и като имаш още 3-4ма отпред да вързват играта на отбора и хоп ... ето ти 2:0 ...

 

Ше се пробваме на кфалификацийте за Световното не се притеснявайте..

Link to comment
Share on other sites

По твоята логика - БГ Национален - ВЪН {Бербатов, Марто и Стилян} + Треньор ! ! ! :devil

 

тва за Иванков вън съм напълно съгласен, в света има само още две дупки като него - Н.Михайлов(да кажем че е млад и бъдещето е пред него) другия е вратаря на Тотнъм и Англия - П. Робинсон. Само на тея тримата може да им се случи толкова често да пускат смешни голове. Нито е първия нито последния мач в който Иванков допуска елементарни голове. По мое мнение и двата гола са вратарска грешка, не може да сложиш стена от двама, да чакаш центриране и Шнайдер да ти го навърви от центъра. Втория гол пак неориентиран, не седи по средата на вратата ами в лявата част за да може на Нистелрой да му е по-лесно с анемичен удар да я вкара. В момента по-добър български вратар от Г. Петков няма (да отбележа че не съм Левскар и няма да бъда).

 

Според мен като цяло отбора не стоя толкова лошо на терена и равния щеше да е справедлив ако не беше тоя кьопавия Иванков, друго мое мнение е че трябваше да почне мача със състава който го завърши.

Link to comment
Share on other sites

иванков провали левски, провали и нацинала.налагаха го, за да го купят в чужбина.според мен вратаря на цска ще стои много по добре.първия гол от никакво положение/бяха 2 или 3 на стената/ ни сломи духом.до тогава стояхме много добре и правехме по добри атаки от холандците.след гола не можахме да си повярваме, че можем да направим нещо.

Link to comment
Share on other sites

иванков провали левски, провали и нацинала.налагаха го, за да го купят в чужбина.според мен вратаря на цска ще стои много по добре.първия гол от никакво положение/бяха 2 или 3 на стената/ ни сломи духом.до тогава стояхме много добре и правехме по добри атаки от холандците.след гола не можахме да си повярваме, че можем да направим нещо.

Ей и цесекарите се обадиха. Да не забравяме че втория вратар е пак от левски, ама сигурно и той няма да стой добре щото е от Левски...

Както и да е, наще мисля че играха добре, имахме положения, ама холандците имаха повече :). И все още си мисля че ако бием Румъния и се постараем да побеждаваме слабите отбори с повече голове ще се класираме...

Link to comment
Share on other sites

Иванков е пълно дърво,това е истината...Гошко Пеев,за Вагнер да не говорим,за кво я пускат тая чернилка не мога да разбера.Ван Перси го напрай сам да си говори.Доста добри комбинации между Нистелрой и Снайдер дано ги запазат и в Реал Мадрид ;Д

Бербатов имаше желание,тичаше,бореше се,пресече 2-3 топки,но нищо.

Link to comment
Share on other sites

Пеев какво въобще да се обсъжда, та той футболист ли е??!! :angry: , съгласен съм че и Вагнер не е за национала, но който и да се сложи с/у Перси се ще се огъва.

А не мога да разбера случайно някои от вас да не се надявал на нещо повече от този мач. Да не говорим че Румънците ще ни скъсат трътките и то на наша земя...да е още по унизително...

Link to comment
Share on other sites

В момента по-добър български вратар от Г. Петков няма (да отбележа че не съм Левскар и няма да бъда).

 

В момента Петков по-далеч от национала :rolleyes: Голям вратар, но е в ужасна форма, редовно прави люхове като Иванков. Трябва да се пробва вратарчето на ЦСКА, да се погледне и към другите отбори (НЕ и към тоя на Литекс, че е Иванков на квадрат той, поне засега, млад е).

 

Пеев уж беше в супер форма в Русия, един път не успя да си мине пазача. Представям си руските отбори, Ботев да ги хване ше им наниже 5-6, щом Пеев играе страхотно срещу тях. Вагнер поне си го знаехме, че е в слаба форма, същото за Томашич и Телкийски, които пък поне малко играха.

 

Марто изобщо не се видя на терена, Бербатов се видя предимно с пропуски (като онова с главата беше непростим). Стилиян също анонимник, ама той кога ли не е бил, освен като вкара някой гол.

 

Зле, зле. Ама още имаме шансове за еврото.

Link to comment
Share on other sites

Ей и цесекарите се обадиха. Да не забравяме че втория вратар е пак от левски, ама сигурно и той няма да стой добре щото е от Левски...

Както и да е, наще мисля че играха добре, имахме положения, ама холандците имаха повече :). И все още си мисля че ако бием Румъния и се постараем да побеждаваме слабите отбори с повече голове ще се класираме...

доста ги разбираш, но човека е от Ботев :laughing: :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

В момента Петков по-далеч от национала :rolleyes: Голям вратар, но е в ужасна форма, редовно прави люхове като Иванков. Трябва да се пробва вратарчето на ЦСКА, да се погледне и към другите отбори (НЕ и към тоя на Литекс, че е Иванков на квадрат той, поне засега, млад е).

За Петков си прав, обаче този на ЦСКА е супер нисък за вратар и не е много добър. Иванков отдавна трябваше да не е титуляр, но явно няма кой да го замести. Аз предлагам Лилчо Арсов за национала! :laughing:

А за непростимия пропуск на Бербатов ще кажа две неща. Първо не успя да нацели топката добре, защото му дойде малко по-ниска и второ, ако не беше Бербатова да спечели ъгловия удар и това положение нямаше да имаме. ;)

П.П. Дори и Господ да ни стане треньор, с този отбор пак до никъде няма да стигнем. Лично мое мнение. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Зле, зле. Ама още имаме шансове за еврото.

Верно ли вярваш ли на това :blink: Аз не виждам как ще бием Румъния просто,а и сега трябва да се надяваме на Албания,Словения и ЛЮксембург да вземат нещо от мамалиги и лалета.Е няма как да стане просто...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...