Jump to content
BulForum.com

Евро 2012


XMD

Recommended Posts

Жалко за Италия за оставането с 10 човека.. Но пък Испания - Шампион :) :)

Иниеста и Абате ми напълниха душата - първия, защото е.. Иниеста, а втория, защото не се спря - защита, центъра, нападение.. няма спирачки.

Да им е честита купата.

едит: Е, ся ако Рамос беше успял да вкара гола с петичка, щеше да е истинска подигравка ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 210
  • Created
  • Last Reply

Честито на испанците, написаха отново футболната история с великолепен мач! :bowdown:

 

А супер Марио си тръгна доста разярен от стадиона, не знам на себе си ли се сърдеше, на съотборниците си или на всичко. Едит: явно яда му мина и се върна на терена. :)

Link to comment
Share on other sites

Едва ли скоро някой ще повтори футболната история, написна от Испания - две последователни европейски титли и между тях една световна! :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

Бях за Италия, но не мога да си кривя душата - испанците ги надиграваха тотално и още като бяха 11 на 11. Просто не им позволиха да играят. Поздравления за привържениците на Ла Фурия - наистина заслужен рекорд. С оглед на показаното от останалите отбори в Европа - просто не виждам някой, който да може да им се опре.

 

П.П. Искрено се радвам за Торес. Влиза като резерва - гол и асистенция. Айде да видим 9gag какво ще каже по въпроса. Чудно ми е дали ще остане в Англия, където май е тенденция да съсипват от критики футболистите си...

----------

http://euro2012.sportal.bg/news/Smyah-s-komentatorite-na-Evro-2012.2171.html

Link to comment
Share on other sites

Guest Rumbata

"Джовинко е от този тип джобни футболисти, които вече не са на мода в играта"

Петър Василев, Испания - Италия

 

"Сценарий, който би спрял сърцата на по-слабите с такива"

Ивайло Ангелов, Англия - Франция

 

"Може би на гръцкия национален отбор му трябват герои като Ахил, Хектор, Агамемнон на великия поет Одисей - великия певец на гръцката митология"

Радостин Любомиров, Гърция - Чехия

 

"Рядко виждан гол! Топката не бе спряна от 6 крака"

Радостин Любомиров, Испания - Ирландия

 

"Липсва ми онзи чисто футболен резултат 0:0, който засега го няма на първенството, а и на някои специалисти, с които разговарях, също им липсва"

Петър Василев, Хърватия - Испания

 

"Какво ще донесе този дистанционен удар? Аут, разбира се"

Петър Василев, Хърватия - Испания

 

"Мореплавателите отново настъпват към вратата, но са посрещнати от чешките рифове"

Ивайло Ангелов, Чехия - Португалия

 

"Роналдо направи каквото можа, то пък стана каквото ще"

Ивайло Ангелов, Чехия - Португалия

 

"Гърция играе много древногръцки футбол"

Владимир Манчев, след Германия - Гърция

 

 

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...