Jump to content
BulForum.com

Евро 2012


XMD

Recommended Posts

Нека тук да обсъждаме представянето на отборите. Ще започна с мача Полша - Гърция. По-грозен мач за откриване на европейско първенство не бях гледал... два червени картона... Русия и Чехия показаха добър футбол, братушките изглеждат доста добре на терена, очаквам да покажат още повече в следващите мачове.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 210
  • Created
  • Last Reply

Вчерашните мачове ми бяха абсолютно безинтересни и ги пропуснах. Все пак браво на Русия за отличния резултат.

Днес обаче положението е друго. Любимите ми холандци + Германия срещу Португалия? Да, моля! :)

Link to comment
Share on other sites

Няма да се учудя, ако Португалците не минат групата. Отбора им е прекалено прехвален. Имат силни играчи, но ми се струва, че нямат колектив.

Link to comment
Share on other sites

1-вия мач съдията беше уникат. :) Руснаците големи машини се оказаха, от пропуските можеше да вкарат ощт 1-2 гола.

Link to comment
Share on other sites

И аз първия мач го пропуснах, но втория вече го гледах.

 

И аз съм на мнение, че Португалия май няма да мине групата.

Link to comment
Share on other sites

Много се надявам немчорлята най-накрая да се поздравят със "Зиг хайл" :)

Ето, поздравиха се. Друга тема е, че Португалия са отчайващо слаби :lol:

Link to comment
Share on other sites

На мене само Руснаците ми харесаха как играят за сега , но незнам дали защото играеха срещу слаб съпенрик . Ще видим днескашните мачове как ще са :)

Link to comment
Share on other sites

Как е възможно най-колосалният кретен П. Василев да ми сложат да коментира?!?!? За малко да се удавя в надуваемия басейн като му чух шибания педалски глас! Като кошмар изплуваха всички спомени за тъпанарските му коментари от миналото.... angry1.gif

Link to comment
Share on other sites

Много омраза се наблюдава - грозни картини по време на руския химн... Добре е, че играчите все пак се държат мъжки и на ниво, макар че си позволяват и гсп-та тук-там. Много силен, борбен футбол и непрестанно движение и на двата отбора.

Link to comment
Share on other sites

4429745_460s_v1.jpg

 

:lol: :bowdown:

 

Тоя съдия е гаси пещерастника нещастен.. И Шибан Полански лежи кат' някоя мурва на терена..

Link to comment
Share on other sites

Страхотен мач! Показно как се играе мъжки! Браво и на двата отбора. Сборная имаше повече пропуски, но това вече няма значение.

Link to comment
Share on other sites

От изиграните до сега мачове, най-приятен за гледане футбол предлагат братушките...

Фаворитите, гигантите играят като мишки... Т'ва просто не е футбол. Да видим нататък как ще тръгне де, като трябва да се играе за победи. Ама първия кръг беше бати скуката...

Link to comment
Share on other sites

Няма ден без бой.

Според мен очаквано...въпроса е да не се случи нещо по-страшничко...

 

П.П.Оръжието Рууни

Буаххаахаххасаххаахах звездата Шрек, горял за игра..хахаахх смешник....Тоя житен бегач бил звездата на отбора хаахахахахахах... :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

Дам, много грозни неща се случват. Да си покажеш лайнарщината на такъв международен форум - priceless...

Дано положението да бъде овладяно, преди да се стигне до жертви.

 

А иначе Холандия отново ми разби сърцето :(

Link to comment
Share on other sites

Холандия няма да мине групите. Въпросът е Португалия или Дания. Лично аз симпатизирам на датчаните, но се съмнявам немците да им простят...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...