Jump to content
BulForum.com

Общи теми за първенствата?


Stenli

  

5 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Rumbata даде идея да се направи обща тема за всяко отделно първенство и да не се пуска нова всяка година. Интересува ме все пак какво мислят хората пишещи в този раздел и ще направя предложение до модераторите (ако ще има някаква промяна, разбира се).

 

Край на анкетата: 17.08.2011 12:00 часа.

Link to comment
Share on other sites

Guest Rumbata

Rumbata даде идея да се направи обща тема ...

 

Не съм имал идея да се правят нови теми, нито да се закарфичват.

Какво пречи да се ползват старите теми с лека промяна в заглавията.

Така се вижда кой, кога и какво е казал в миналото...

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Да, тази идея май звучи по-добре. Но пак, по скоро си мисля, че е добре да е една обща тема за всяко първенство. Закарфичването пък ще постави рядко обсъждани теми над други, които може да са по-обсъждани, както беше в секцията за игри.

Link to comment
Share on other sites

Според мен е все тая. Така и така този раздел не е от най-активните - темата за миналия сезон на испанското е 3 стр, тази на английското - 9. Може би наличието на обща тема ще предотврати евентуално объркване и писане в стара тема, друго реално предимство не виждам.

Link to comment
Share on other sites

Не съм имал идея да се правят нови теми, нито да се закарфичват.

Какво пречи да се ползват старите теми с лека промяна в заглавията.

Така се вижда кой, кога и какво е казал в миналото...

 

 

 

 

Аз съм твърдо против това да се ползват стари теми, просто няма логика да се хване една и да почне да се пише точно в неяunsure.gif

 

т.е. ако ще се прави обща тема ще се променят заглавията на 2те най-нови за Англия и Испания, а не някаква от преди 3 сезона да кажем.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...