Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Драги съфорумници искам да попитам дали някой е намерил някъде новата песен на Ревю - 200? Доста време я търся, но само клипове намирам, а ми трябва в мр3. :sayjin

Link to comment
Share on other sites

А, здравейтьеееее!

С един приятел вече втори ден се опитваме да намерим една песен, ама без резултат, идиотите от клипчето приказват прекалено много и малко се разбира от текста, а това, което сме разбрали и го напишем в гугъл не ни върши работа, та... помощ?

 

Клипче.

Link to comment
Share on other sites

Здравейте, искам да пипитам за една песен .. незнам точно какво се пее но както дочух се пееше Rock down to the.. ili Fuck down to the.. Пее е мъж на английски забавня някфа :) дано ми помогнете ще съм ви супер благодарен! ;) Накрая на песента последната 1 мин някъде пее забавено.

Edited by uCnaH4eTo`
Link to comment
Share on other sites

Здравейте, искам да пипитам за една песен .. незнам точно какво се пее но както дочух се пееше Rock down to the.. ili Fuck down to the.. Пее е мъж на английски забавня някфа :) дано ми помогнете ще съм ви супер благодарен! ;)

?
Link to comment
Share on other sites

Харесах си една песничка,но тия от ММ не написаха на кой е и как се казва,аз пък от текста си спомням само нещо от сорта "don't think about my shoes" , щото ботушите и бяха много странни наистина. В клипа една мацка с червена рокличка и дълги,черни ботуши се разхожда из един апартамент и една химикалка се вдига сама във въздуха по дно време,после и с телефонната слушалка така, после с босите си крака стъпваше в паднали есенни листа,някви ей такива... Ще почерпя. :)

Link to comment
Share on other sites

Одеве в един магазин чух една песничка, която ми е много позната и стара, но не знам как се казва. Не мога да определя точно езика, на който се пее (прилича ми на арабски, но не съм много сигурна), но в припева се танъника нещо като "ааа-а-а (1-2сек пауза) баееу, баееу, което се повтаря няколко пъти. Иначе мелодията е ритмична, леко бърза - тип хаус... Дано някой се ориентира какво говоря :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

не е от нея нали от одеве е слушам...питам за набиранията от 2:40мин.

 

22:58 < ZGAN>
2:50 тва от кои трак е някои знае ли ?

23:26 < liquid> ZGAN Out of the Ashes mislq

23:29 < ZGAN> nash ot neq e :)

Link to comment
Share on other sites

Одеве в един магазин чух една песничка, която ми е много позната и стара, но не знам как се казва. Не мога да определя точно езика, на който се пее (прилича ми на арабски, но не съм много сигурна), но в припева се танъника нещо като "ааа-а-а (1-2сек пауза) баееу, баееу, което се повтаря няколко пъти. Иначе мелодията е ритмична, леко бърза - тип хаус... Дано някой се ориентира какво говоря :lol:

Snap - Rame?

Link to comment
Share on other sites

Преди 20 минути по NRJ пуснаха едно ретро парче, нежен женски вокал. Пее припева на италиански, а другото на английски?

 

_____________

Не е >

Gina G - Ti amo

Loona - Baila mi ritmo

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Коя е песента в края на рекламите на Big Brother Family?

http://vbox7.com/play:bbd1946a

 

Ее, голям съм гъз :) намерих я току що - Щурците-Фотоапаратът

Edited by kopche
Link to comment
Share on other sites

Ето откъс - да знам, че името се чува ама нито в колата го чух добре, нито на записа с телефона (съжалявам за качеството) > Sound clip 10.wav

_______________

HighLand - Bella Stella е парчето!

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Търся ретро песен , в която се пее нещо от рода на :

come on and get it on

come on and get it on

let's move your body to the rhythm of the beat

явно не е точно това понеже като я търся в google не излиза такава , но със сигурност е нещо подобно , ако някой се сеща моля да ми помогне . Благодаря предварително .

Link to comment
Share on other sites

Завъртяла се е по музикалните канали една песен с една бяла мацка. Стила на клипа е червената шапчица. Тя е там с една червена перелинка и ся въртят около нея някви типове със маски на вълци. Мисля, че й партнираше Timbaland, но може и да се бъркам.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...