Jump to content
BulForum.com

Препоръчайте зала в Пловдив.


geraldo

Recommended Posts

За инструктори може да отидеш в Рондо.За мен в Тотал спорт са некадърници...Иначе има и друг вариянт: http://www.belchohristov.com/ ,момчето е професионалист,с нужното образование и би ти помогнал срещу съответното заплащане.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 87
  • Created
  • Last Reply
Кажете ми зала в Пловдив където персонала(инструкторите) са наистина професионалисти и си разбират от работата!Имам събрани около 220 лева и сериозно обмислям да дам някой лев на някой инструктор да ми направи една програма(упражнение+ядене+добавки) и до лятото най-накрая да се изчистя така-както искам да се изчистя от 2 години :bgrin:
Саркиз Бургазлиан или кaкто всички го нaричaме Серго - 0887 480 713 ; 0877 577 350. Може би нaй-добрия инструктор в Пловдив, имa си дипломa за инструктор за азлика от повечето други. Работеше в Перлата, но вече е freelancer май :)
Link to comment
Share on other sites

В Каршияка до крътовището на хотел Санкт Петербур има много хубава зала. 3 кинта вход, доста уреди, включително няколко пътеки за бяаге и всичко квот се сетите :) Залата е на около година, година и нещо, ама аз ходя там сравнително отскоро.

Link to comment
Share on other sites

ако си намеря някаква зала която да има всичко да не е пълна с олигофрени и инструкторите да могат да вдигат поне 50кг от лежанка съм готов да давам 5-6лв , предложения ?

Link to comment
Share on other sites

мани го тва рондо , любимата ми зала се превърна в незнам кво ебахти ...... може би ако хората които ходят станат както преди 2 години пак ще ходя ама на толкова хора твърдо НЕ

Link to comment
Share on other sites

ако си намеря някаква зала която да има всичко да не е пълна с олигофрени и инструкторите да могат да вдигат поне 50кг от лежанка съм готов да давам 5-6лв , предложения ?

 

В тая дето описах в предния пост, инструктурите със сигурност вдигат много повече от 50 килца от лежанка :D Олигофрени още няма, но предполагам около март ще налазят :) Зат'ва дали има всичко... Не знам какво разбираш под всичко.

Link to comment
Share on other sites

мани го тва рондо , любимата ми зала се превърна в незнам кво ебахти ...... може би ако хората които ходят станат както преди 2 години пак ще ходя ама на толкова хора твърдо НЕ
Ходи в Перлата... А инструкторите кво те бърка кви са по принцип, ти не тренираш ли сам ?
Link to comment
Share on other sites

да бе , ама чат пат когато искам да започна да правя ново упражнение което незнам да има кой да попитам.... е давам ти пример инструкторите в тотал спорта общата ми култура на тема фитнес/бодибилдинг е къде къде по богата а тия работи съм ги чел ей така за спорта а на тях това им е работата .......

Link to comment
Share on other sites

да бе , ама чат пат когато искам да започна да правя ново упражнение което незнам да има кой да попитам.... е давам ти пример инструкторите в тотал спорта общата ми култура на тема фитнес/бодибилдинг е къде къде по богата а тия работи съм ги чел ей така за спорта а на тях това им е работата .......
Една приятелка ся я зарибих да ходи на фитнес и тя ходи в Аркадията срещу метро, и разправя че бил хубав фитнеса и инструктора бил и здрав и разбирал, обаче аз лично не съм бил и е непотвърдена информация :lol: Ако искаш иди виж :)
Link to comment
Share on other sites

мани го тва рондо , любимата ми зала се превърна в незнам кво ебахти ...... може би ако хората които ходят станат както преди 2 години пак ще ходя ама на толкова хора твърдо НЕ

Злобиле точно по тфа време където и да ходиш все ще има улигофрени :bgrin: .Все пак сега почват да ходят за да може до лятото да направят релеф :love :lol:

Link to comment
Share on other sites

хаха недей,че има и още по-критични случеи...Даже не от сега,те още пият по кръчми,почват на 1ви юни и на 1ви юли вече са релефни и венозни,90-100 кг чиста маса :tongue Иначе,ако почнат от сега,те и за подиум може да помислят :lol: :excl: :blink: :bgrin: :pirate

Link to comment
Share on other sites

мани го тва рондо , любимата ми зала се превърна в незнам кво ебахти ...... може би ако хората които ходят станат както преди 2 години пак ще ходя ама на толкова хора твърдо НЕ

 

Няма такава зала :)

За тотал-а поне е добре, че няма много хора, лятото климатицитя бяха на 22 градуса и ми се искаше да не мърдам от залата.Няма го и аромата мускул-ман ( като повечето малки зали ).

Ходих 4 месеца там и бях много доволен, но като реших да ходя по 3 пъти в седмица и по 5лв ( с карта ) на тренировка ми идват множко та смених залата.

В момента в Аполона ( стадион "Лаута" ) е добре до към 18:30ч, иначе после нещо от 2,3 седмици взеха много нови физиономий да налазват :) и трудно се играе.

Link to comment
Share on other sites

Sport Depot (Аркадия) е доста приличен , не мога да кажа че има всичко (т.е. лежанката с обратен наклон я няма :) ) но е спокойно. Лаута е доста добре винаги можеш да си намериш каде да играеш. А колкото до инструктори нямам никаква идея... не съм ползвал откакто не съществува КОРАДО в Тракия :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Хора, има ли някакво фитнес зали около кв. Каменица или в района затворен между булевардите "Мария Луиза", "Източен" и "Христо Ботев" ? По-долу съм дал и отрязък от карта. Ако има, ми е интересно и мнението ви за тях. Прочетох за тази на Лаута.

 

karta.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Хм, "Рондото" както го наричаме, си има нов сайт... muscleart-bg.com ...

Изглежда 1-2 страници са празни още..

 

Като стана дума, освен Тотала, аз нещо не намерих други зали да си имат читави сайтове..

Нещо перла мерла, симфония.. нямат май..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

съществува ли залата която е срещу метро ?

ходих един път и ми допадна , пробвах пак тези дни в рондо ама има прекалено много хора когато аз ходя и нищо не се получава

Link to comment
Share on other sites

съществува ли залата която е срещу метро ?

ходих един път и ми допадна , пробвах пак тези дни в рондо ама има прекалено много хора когато аз ходя и нищо не се получава

 

да разбира се, че съществува, дори се радва на голяма посещаемост. аз лично ходя чат пат там и съм доста доволен от условията, за цената която плащаш 4 лв. получаваш необходимото качество за да проведеш тренировката си приятно.

друг момент от който се опасявах преди да отида там беше, че ще е пълно с някви хора които ходят колкото да отбият номера и общо взето са аматиори в фитнес средите, за моя изненада обаче се оказа, че ходят и доста сериозни момчета с които можеш да обмениш полезна информация или просто да си направиш лафче

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...