Jump to content
BulForum.com

Хранителни добавки


Stenli

Recommended Posts

Някой може ли да ми каже система за приемане на бета-аланин(по колко пъти дневно, каква доза в тренировъчните дни и в дните на почивка, има ли специфично време за приемане през деня), зашото в интернет не наимирам нищо достатъчно подробно и добре описано. Всичко е доста общо казано и с по една две думи.

 

 

В bb-team има статия за таи добавка и начинът й на прием.

 

Аз имам питане от къде го поръча и колко ти излезна :P

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 654
  • Created
  • Last Reply

В bb-team пишеше(плюс информация от коментарите под статията), че обикновено оптималната доза е 6-7 грама дневно, но никъде не пише дали тая доза си я приемаш всеки ден или има разлика между тренировъчен ден и почивен.

Иначе за цената, тва което гледах в интернет варира от 50 до 70 лв. горе-долу за разфасовка от 500 гр. но аз все още не съм си взел, защото гледам да събера още малко информация, но скоро ще е :D

Link to comment
Share on other sites

Пусни една тема в техния форум, там е по-вероятно да ти отговорят. Аз лично не съм я пил тая добавка, ама ми се струва, че в комбинация с креатин ще е много добреbiggrin1.gif

Link to comment
Share on other sites

Много сериозно се замислям и аз, ако се пие по 6 грама на ден то опаковка от 0.5кг ще стигне за ~80 дни, което си е доста ниска цена per daybiggrin1.gif

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...