Jump to content
BulForum.com

Хранителни добавки


Stenli

Recommended Posts

Питам за магазин защото в залите има избор между 2 или 3 максимум .

А съм се насочил към не български защото до сега бях на Super Mass на Nutrim (16лв 1кг) и нямаше никакъб ефект а самия протеин беше отвратителен на вкус. Нямам голяма база за сравнение защото преди това съм пил само два Mega Mass 3000 ( Universal) 1.5кг - 30 лв с който качих 3-4кг и Pro Food на Musashi. С този на Musashi не качих нищо защото не го вземах правилно а и е МНОГО пари. Този на Universal е добър според мен, но разбрах че не се произвежда вече затова питам кой ще ми препоръчате

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 654
  • Created
  • Last Reply
Питам за магазин защото в залите има избор между 2 или 3 максимум .

А съм се насочил към не български защото до сега бях на Super Mass на Nutrim (16лв 1кг) и нямаше никакъб ефект а самия протеин беше отвратителен на вкус. Нямам голяма база за сравнение защото преди това съм пил само два Mega Mass 3000 ( Universal) 1.5кг  -  30 лв с който качих 3-4кг и Pro Food на Musashi. С този на Musashi не качих нищо защото не го вземах правилно а и е МНОГО пари. Този на Universal е добър според мен, но разбрах че не се произвежда вече затова питам кой ще ми препоръчате

Единствения магазин за добавки,за който се сещам,е на центъра,като вървиш в посока подлеза на аптека марица,се пада вляво,малко преди дюнерите Аладин,избора не е голям,но виж,може да намериш нещо добро.А иначе не мога да се ангажирам да ти препоръчам добър гейнър,щото не съм пил бая годинки,и не знам кое е добро и кое не,както ти казах пия суроватъчния на Нутрим и съм доволен.

Link to comment
Share on other sites

Взехи си PRO GOLD 90 от нутрим обаче никъде не пиша кога да го пия... Преди, след тренировка?!?!

Еми най-добре и преди,и след тренировка.

Изпиваш една доза непосредствено след тренировка,и поне още една доза през деня,като заместител на едно от яденетата.

Link to comment
Share on other sites

Взехи си PRO GOLD 90 от нутрим обаче никъде не пиша кога да го пия... Преди, след тренировка?!?!

да бе и аз зоба от същите :bgrin: пия само един път след тренировка, а в дните когато не съм на тренировка сутрин ;)

Link to comment
Share on other sites

Значи ся прочетох за най-якия начин да приемаш про-голд-а и въобще всички протеини:

 

Разтваряш предписаната доза протеин в мляко (може и кисело!) и т'ва го консумираш заедно с един или два банана!

Link to comment
Share on other sites

Еми най-добре и преди,и след тренировка.

Изпиваш една доза непосредствено след тренировка,и поне още една доза през деня,като заместител на едно от яденетата.

az go piq sled trenirovka i ve4er predi lqgane, a kogato ne treniram go piq we4er predi lqgane

Link to comment
Share on other sites

Между другото ако някой иска магнезий+калций , чесън на капсули или пък гуарана да ми драсне един ПМ за цени :)

И някой да знае къде в Пловдив могат да се купят суплементите на Optimum ?

Предоплагам,че по залите има продукти на оптимум,иначе в София имат представителство,а тук можеш да си набавиш чрез поръчка,ако те интересува,мога да взема каталог от човека,който снабдява Пловдив,да се запознаеш с продуктите,ако вече не си го направил.

Link to comment
Share on other sites

Бе докато човек не пробва не може да каже хубаво,лошо.Аз лично не съм ползвал продукти на Оптимум,а на Universal съм взимал доста неща и действително съм доволен.

Link to comment
Share on other sites

ami az sam polzval na universal i na optimum i moga s raka na sarceto da kaja 4e universal sa po-dobrata firma :D pone spored men de i ne govora za si4ki produkti optimum sa6to imat dobri produkti 1 ot tqx e after max primerno ili 100 % whey protein koito e dosta skapi4ak no dosta xubav :D

Link to comment
Share on other sites

ami az sam polzval na universal i na optimum i moga s raka na sarceto da kaja 4e universal sa po-dobrata firma :D pone spored men de i ne govora za si4ki produkti optimum sa6to imat dobri produkti 1 ot tqx e after max primerno ili 100 % whey protein koito e dosta skapi4ak no dosta xubav :D

Мда,действително за този протеин съм чувал единствено суперлативи,ма наистина е бая парички.BTW скоро ще имам каталог на Optimum,ако някой се интересува от цени и т.н, да казва.

Link to comment
Share on other sites

Мда,действително за този протеин съм чувал единствено суперлативи,ма наистина е бая парички.BTW скоро ще имам каталог на Optimum,ако някой се интересува от цени и т.н, да казва.

emi napravo go skanirai i ka4wai ili dai nqkwa zenowa lista

Link to comment
Share on other sites

някой може ли да ми даде линк към каталозите на Universal и Optimum?

capone магазина който ми каза има много ограничен избор по ограничен дори и от залите(иначе е хубаво спортно магазинче от кадето може да се вземе боксов чувал ако някой се интересува) ,затова мисля да разгледам каталозите и да порачвам(от рондо предлагат такава възможност)

Link to comment
Share on other sites

Аз съм ползвал наливен креатин от Симфонията 6лв 100 грама и съм доволен имаше ефект. Не помня на коя фирма беше но беше австрийски...

Искам да попитам някои знае ли къде има Креатин фосфат щото ми казаха че са го спрели от производство(непотвърден източник)

Link to comment
Share on other sites

Искам да попитам протеина вреди ли на черния дроб ?

 

Не не вреди. Всички тия глупости дето си ги чувал че протеина е "химия" и тем подобни са казани от хора които си нямат и понятие от това. Протеина може да се нарече бързо разграждаща се храна. Естествено в зависимост от годините и килограмите си има максимум който организма може да усвои, но дори да превишиш този максимум най-много да получиш стомашно-чревен дискомфорт(сещаш се кво е тва :laughing: )

Така че ако си решил и имаш пари си пий спокойно няма нищо да ти стане :D

Link to comment
Share on other sites

Аз съм ползвал наливен креатин от Симфонията 6лв 100 грама и съм доволен имаше ефект. Не помня на коя фирма беше но беше австрийски...

Искам да попитам някои знае ли къде има Креатин фосфат щото ми казаха че са го спрели от производство(непотвърден източник)

 

6lv dosta malko mi se vijdat :) ima li go o6te :P !Prodavat li go??

Link to comment
Share on other sites

6lv dosta malko mi se vijdat :) ima li go o6te  :P !Prodavat li go??

 

Ами да 6 лева са малко защото фирмата е някаква неизвестна, а доколкото знам още го продават и то с чували :lol: така че отивай и зареждай :P

Link to comment
Share on other sites

Някой химик може ли да ми препоръча някакво протеинче, ама такова, че да взема да кача малко маса, щото съм един кльощав :cry

 

edit: Capone Благодаря B)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...