Jump to content
BulForum.com

Nai-dobrite igri za vsichki vremena


JDFU

Recommended Posts

Bih gi klasiral po janrove shoto edinstvenoto obshto m/u nqkoi igri e kefa ot tqh :woot

 

Strategii: Starcraft i Heroes 1 i 3

3d Action: Doom 2, Heretic i Half-Life/CS

Questove: Full Throtle

Jump&Run: Keen

S koli: Test Drive 1 i NFS4

Drugi: vsichki GTA, Championship Manager 93 i Fifa 99

 

Moje da propusnah nqkoq ama tolkoz sa mi minali prez glavata che naprao neznam:)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 115
  • Created
  • Last Reply

Arcanum, Dungeon Siege, Freelancer, NFS-овете, GTA серията, Quake-овете, Battlefield-овете, Worms серията, всички C&C-та.

Link to comment
Share on other sites

Ama mnoo sym typ dobre che dimitrator mi napomni, che sym zabravil nai-qkite 'prosti' igri, bez koi znae kva grafika zvuk i t.n. no syshtevremenno ostanali vechni : Tetris, Pong i Sokoban

Link to comment
Share on other sites

Изброихте толкова игри, а никой не се сети да каже някои от основоположниците - на стратегическия жанр - Civilization и на tycoon жанра - Transport Tycoon Deluxe, на екшъните - Doom и Wolfenstein 3D. Ама сегашните хлапета играят "великите" SC, CS и WC и едва ли някога ще научат история на гейминга. От тези трите признавам само, че WC също е основоположник на стратегиите. Другите са просто имитации.

 

:closedeyes:

Link to comment
Share on other sites

От тези трите признавам само, че WC също е основоположник на стратегиите. Другите са просто имитации.

dune2... :rolleyes:

no warcraft 1 e po-dobra:) ...doom ne sme go zabravili , no predpo4itame quake :wub: a lubimata mi pohodova strategiq e farcry xD

Link to comment
Share on other sites

CS , SC и WC наистина са велики. Не знам на кои игри са били имитации, но тогава имитацията е надминала оригинала.

А най-великата игра е Blade of Darkness. По-добър gameplay и графика нямаше за времето си. Единствено историята куцаше, но все пак според мен си е най-въровната .

Link to comment
Share on other sites

ole vikingite!!!!! Huu che pusnah taq tema che da si pripomnq kvo beshe edno vreme kogato vseki misleshe pyrvo ideqta, a posle grafikata i t.n. Naistina zpored men nai qkiq proizvoditel e Blizzard(pyrvonachalno se kazvashe Silicon&Synapse). Ne se seshtam za nito edna losha igra ot tqh!

Link to comment
Share on other sites

1.Half Life(all)

2.need for speed(all)

3.Star Craft Brood War

4.Call Of Duty United offensive

5.Age of empires(all)

6.Doom 3

7.Unreal Turnamen i Quake

ae stiga tolkova 4e stanaha mnogo ina4e kolko sa ... :) :wir

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...