Jump to content
BulForum.com

c220 cdi и c270cdi


zlobil

Recommended Posts

върти ми се тука из главата от 2-3 дена една идейка за някои от тези 2те мерцедесчета ама нещо ми е много бедно познанието като цяло за мерцедес , значи наясно съм че поддръжката не е от най-евтините ама нещо ме е фанал мерака за 1 от 2та модела , годината да е 2001-2003 нещо от тоя сорта и задължително да е автоматик , изчетох доста форум и мненията са разнородни та викам си чакай да пусна и тука една темичка .... какво мислите като модел как се представя , окачването как е , скъпи ли са чак толкова частите , чупи ли се много , дава ли различни дефекти и т.н.

 

 

за сравнение в момента съм с а4 и поддръжката му определено не е от най-евтините както и обслужването та дали на мерцедеса ще е значително повече :blink:

 

 

едит : общо взето нещо като тая , държа най-много на автоматика кожата и навигацията са голям +

http://mobile.bg/pcgi/printdet.cgi?id=11203529353207613 ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 2 months later...

Поддръжката според мен ще ти е по-евтина от аудито. За кой от двата мотора- аз съм с 2 ръце и 2 крака за големия, много по голям кеф е да го караш. Макар че ако бях на теб щях да се насоча към Е 320, там е истинското удоволствие :) Особено ако е с бялата кожа ... :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...