Jump to content
BulForum.com

Май няма хора с най-добрите коли ;)


don_anton

Recommended Posts

  • Replies 97
  • Created
  • Last Reply

нз но мислч че в Пловдив наи якия мерцедес е ЦЛ 65 ФАБ ДИЗАИН ако сте го мчркали води се на сина на Ветко нещо нереално ето няколко снимки от нета... http://www.zercustoms.com/news/images/2007...Mercedes-CL.jpg

http://www.tuningnews.net/galleries/geneva...-Benz_CL_01.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
R_a_p_t_o_R, бъркаш много.

От Щутгарт няма кой да го пусне да излезне така, това най-вероятно е слагане допълнително тук или в немско, но в никакъв случай заводско ;)

 

Днес камерата беше с мен и видях как е в оригинал S класата : ХОП

 

Честно казано така стои по-добре от ония стърчащи изкуствени бурии

Link to comment
Share on other sites

Днес камерата беше с мен и видях как е в оригинал S класата : ХОП

 

Честно казано така стои по-добре от ония стърчащи изкуствени бурии

 

Това вече е друго ;)

Link to comment
Share on other sites

Неска видях една S класа от новите , сигурно най-базовата излязла от завода - нямаше заден парктроник и отвътре беше с дамаска вместо кожен салон....няма такъв смях...

Link to comment
Share on other sites

Едит : Оплесках темите :rolleyes: преместих глупоста в друга тема да не дразни тук ;)

Link to comment
Share on other sites

Днес ето това като го видях и направо ми стана много драго , особенно като знам ,че го отказаха на 50 cent :lol:

349833f3ba3104ca.jpg

 

Роувъра беше като жигула до него , а разликата в цолажа на джантите беше направо смешна :P

 

И какво общо има това с Мерцедес? :huh:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Вчера още едно животно: ТУК

 

Днес вече картинка дето рядко може да се види където и да било: ТУК

 

Мястото вероятно ви е познато :P . Два такива виждали ли сте на едно място? :bgrin:

 

Снимките са правени в движение с телефона, затова не се отличават с качество...

Link to comment
Share on other sites

Нещо неясно ли съм казал???

 

Днес още един: ХОП и ХОП

това май не е чист Брабъс. По-скоро е обикновена S-класа с Тунинг пакет(или само Оптик пакет) от Брабъс. Което пак не е никак малко де. :)

Link to comment
Share on other sites

това май не е чист Брабъс. По-скоро е обикновена S-класа с Тунинг пакет(или само Оптик пакет) от Брабъс. Което пак не е никак малко де. :)

 

Точно тази си е чист Brabus, мотор 642 (320 V6 дизел) ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

точно тази с 5-ците не е :Д а е слаан допалнително пакета и е само оптичен съсед ни е и не е оригинален пакет...

 

а колкото до тази с63-ка 8888 номер пича е много стабилен и ГЛ-а 8888 е негов и един цл 63 8808 номер е негов :) а колкото до бат ви Ветко имало е и по хубави коли отпред коато 2та фантома и 2та слр-а бяха отпред

Link to comment
Share on other sites

точно тази с 5-ците не е :Д а е слаан допалнително пакета и е само оптичен съсед ни е и не е оригинален пакет...

 

а колкото до тази с63-ка 8888 номер пича е много стабилен и ГЛ-а 8888 е негов и един цл 63 8808 номер е негов :) а колкото до бат ви Ветко имало е и по хубави коли отпред коато 2та фантома и 2та слр-а бяха отпред

 

За да не притесняваме Владо Береану би ли обяснил какво се опитваш да кажеш? Особено в последното изречение.

Link to comment
Share on other sites

За да не притесняваме Владо Береану би ли обяснил какво се опитваш да кажеш? Особено в последното изречение.

 

И на мен това ми е интересно, че втори ден го чета и немога да го разгадая за да му пиша ;)

Link to comment
Share on other sites

Fab Design-а лично на мен не ми допада и а невярвам това да е твоята кола ;)

 

 

Прекалено крещяща е, предпочитам АМG i Brabus.

 

 

Много сте ми интересни... Още по-интересно ще ми е ако ви дадат по една какво ще кажете...

 

Дали ще обясните как не ви допада и колко е крещяща и ще я върнете? Много ще е интересно :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...