Jump to content
BulForum.com

Philips Blue Vision


Deyan

Recommended Posts

Здравейте! Какви са ви впечатленията от Blue Vision крушките на Филипс...

Едно въпросче от мен...какви крушки трябва да си купя за Пежо 206 .. H7 ? :huh: ...и откъде?

 

Благодаря ви!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 3 weeks later...
По - добре Osram Nightbreaker. Не светят така синкаво като тези, но пак е ярка бяла светлина. Навсякъде много ги хвалят, потърси из форумите.

 

http://img159.imageshack.us/i/hpim3254gd3.jpg/

 

+1 и то за всички продукти на Osram. В къщи даже всички крушки и луминисцентни пури са ми osram

Link to comment
Share on other sites

Препоръчвам Philips H4 All seasons леко жълта на цвят, подходяща за всяко време от годината, особено за мокро и сняг. Около 26лв. за брой.

А, за чий му предлагаш H4 крушка, като не е за неговия автомобил? Още повече, че човекът търси определено сини (бели) крушки! Късите за 206 са с Н7.

Link to comment
Share on other sites

Автомобилните крушки на Осрам горят супер често!Аз карам с Вижън Плюс на Филипс над 4 години,за същия период от време мой приятел смени 5-6 комплекта Осрам!

Link to comment
Share on other sites

а аз пък на ксатнията горях филипси като че ли са по 2 за лев (чифт вижън плюс, и чифт блувижън). и всякакви марки пробвах, докато на майтап не сложих найтбрейкърите на осрам - 1 година оживяха при мен. новия собственик на колата още си кара с тях и специално ме разпитва какви са, що са, откъде са. при това му дадох поне 4 резервни от други марки, които ми бяха артисали от различни чифтове.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...