Jump to content
BulForum.com

Форумна галерия


Recommended Posts

  • Replies 816
  • Created
  • Last Reply

Много е красиво.Ако някой има снимчици на някакви цветенца да ги дава насам да гледам...много ми харесват.Но специално тази роза,много е ...прекрасна :love

И ви поздравявам всички за хубавите снимки.

sMARTBomber първата снимка...направо ми останаха очите там :woot страхотна е

Link to comment
Share on other sites

Птичият поглед ме разби . Супер снимка , а и от самолет ...

Искрено съжалявам, че бях пил цяла нощ, на изпращането с холандските колеги и полупиян, спал едва 30-40 минути се качих в самолета и се отрязах на седалката. Тази снимка е единствената, която успях да снимам в паузата между събужданията. Иначе през цялото време бях :wacko:

Link to comment
Share on other sites

shadowhand, втората даже е по-добра, защото на първата рамката приковава внманието, а снимката не, защото е прекалено тъмна :).

Аз два дена се шматках из В. Търново, но за жалост с тая пуста 16мб-ове памет снимките стигнаха само за пейзажи и едва няколко макро-та. После може да кача нещо :).

Link to comment
Share on other sites

shadowhand, втората даже е по-добра, защото на първата рамката приковава внманието, а снимката не, защото е прекалено тъмна :).

Аз два дена се шматках из В. Търново, но за жалост с тая пуста 16мб-ове памет снимките стигнаха само за пейзажи и едва няколко макро-та. После може да кача нещо :).

 

 

Аз когато бях в търново за 2 дни, напълних 1 256мб и една 32мб карта.. ;)

Link to comment
Share on other sites

Take your time

 

Choose One

 

Втората снимка не е особено добра, но като замисъл и коцепция добре се получи и си е запазих за по-нататъчни идеи.

 

Вече съм се изказал по повода, но първото парче много ми допада...

Link to comment
Share on other sites

hypocrisy, именно... Странното е, че снимах на 1024х768 за да се поберат макс снимки и датчика показа 45, но всъщност съм снимал 63 :blink: .

Link to comment
Share on other sites

moqt parvi opit:)

Dzver.jpg

 

 

Много много nice много яка снимка БРАВО!И аз бих снимал ама нямам нужната апаратура.Тоест имам фотоапарат де ама е от старите с който стават нормални снимки няма собствена памет абе трагедия

Link to comment
Share on other sites

Много много nice много яка снимка БРАВО!И аз бих снимал ама нямам нужната апаратура.Тоест имам фотоапарат де ама е от старите с който стават нормални снимки няма собствена памет абе трагедия

 

 

fotoapara4eto e Sony DSC-P100/5,1 Mpx,snimkata e 6traknata vsi4ko na avto+vklu4eno makro.

 

kakto i tova Цвете

Link to comment
Share on other sites

На цветето сянката е лоша, на тази с пчелата нещо фокуса бяга и освен това можеше да добавиш повече контраст, защото седи бледо. Макро не се снима на auto бтв :).

 

Изглед от "Етъра"

 

Снимах без Vivid и след това се наложи да вдигна saturation-a на зеленото :).

Link to comment
Share on other sites

Знам и аз се уча, и изказвам мнение :).

 

Айде и аз се разписах из БГ форумите, но като гледам май ще си пускам само в Photo Cult, защото във Photo Forum-a за 2 мин минават по 50 снимки и е просто една голяма мелачка...

Link to comment
Share on other sites

Знам и аз се уча, и изказвам мнение :).

 

Айде и аз се разписах из БГ форумите, но като гледам май ще си пускам само в Photo Cult, защото във Photo Forum-a за 2 мин минават по 50 снимки и е просто една голяма мелачка...

mai taka 6te napravi6 nai-dobre.photo-forum ne e tova,koeto be6e predi vreme.ako ne si nqkoi izvesten na vsi4ki avtor,e dota trudno da te zabelejat.mislq,4e photo-cult za sega e po-dobre:)

Link to comment
Share on other sites

:)

На всички ви снимките са много хубави...Аз си чакам цифровия фотоапарат,тъй че се въздържам да снимам,но ето и нещо от мен-въпреки качеството,снимката ми харесва-куче

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...