Jump to content
BulForum.com

Funny Pictures


Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply
eto i edna ot men.I priemete edin savet ne se nagaltvaite s morska voda  ,a ako tova stane sega shte razberete zashto e solena

Тоя дето е писал под снимката въобще не е знаел какво е това животно ;) .

Link to comment
Share on other sites

Aз се сещам за

тоя сайт с весели снимчици

 

Това

 

псувни :D

 

За нашите 'любими' тъщи.. :D

 

това

 

Тва е много яко :D

 

 

 

П.П-Е,не всички линкове са със снимки,но има интересни неща ;)

Link to comment
Share on other sites

След като кретена му с кретен съм преровил цялото dir.bg и съм им сортирал снимките, качил съм всичко тук.

Иначе любимия ми сайт за вицове е този, макар и малко извън темата за картинки.

П.П. - ако сте нормален здравомислещ човек, не отваряйте в мойта папка в data-та "turbo lol".

Link to comment
Share on other sites

Супер лудница, тоя е голям майсор на фотошопа и аз се пробвам ама това си е истински майсторлък.

Chesno da kaja i az ne znam dali tova e sin kit no mohabeta e dobar :punk  :lol:

То даже не е бозайник, иначе е голям бъзик.

 

Ето и от мен малко майтапи с акули:

 

"Любител" сърфист

"Любител"...

...летец

"Любител" командос

Link to comment
Share on other sites

Ето ви малко снимки и от мен не са много fun, но за сметка на това са доста красиви :wub: Весела коледа, пожелавам ви такива снежанки :bgrin:

Малииилеее.... Нхлузвам червените дрехи, слагам брадата, нарамвам човала с презервативите и не ме чакайте :D .

Link to comment
Share on other sites

Мале това с акулата и хеликоптера беше егати злото!!!Тоя тюлен ще да е видял зор.

Ами както се знае белите акули ядат само тюлени, така че морски или военно морски все са си тюлени :P

Link to comment
Share on other sites

Ето ви малко снимки и от мен не са много fun, но за сметка на това са доста красиви :wub: Весела коледа, пожелавам ви такива снежанки :bgrin:

 

Lele male de sa vika :devil Ako az sym dqdo koleda teq snejanki nqma da se zanimavat s podaruci a s drugi deinosti :devil :bgrin: :devil

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...