Jump to content
BulForum.com

Продават се дрехи и обувки (оригинални ?)


Recommended Posts

Един приятел от Свиленград е намерил спортен склад в Истанбул(Турция) с оригинални обувки и дрехи,каквито се продават по нашите спортни магазини по центъра.

Ходи всяка седмица до там,кара бус със зеленчуци и може да донесе избраните артикули по поръчка.

Снимки ми прати на някои артикули,които е купил.Поръчки се приемат за номера и размери.Тъй като форума не е за комерсиална цел пускам само тези няколко артикула за продажба в единична бройка.Всичко за сега е Свиленград и може да се види и премери при настояние на купувача в Пловдив до ден два..Цените не подлежат на намаление.Все пак са поне с 30% под магазинските,а може и да са по качествени.

 

P.P Преместих ги на друг сървър.

П.П Темата може да бъде заключена вече,защото не е актуална.

 

Puma ferrari edition- 90lv.

010919217.jpg

010919219.jpg

 

Puma BMW sauber f1 team-90lv

010919229.jpg

010919230.jpg

 

T-shirt Adidas 65lv.

010919216.jpg

010919482.jpg

 

T-shirt dylgi rykavi- 70lv.

010919218.jpg

010919220.jpg

Link to comment
Share on other sites

Превместих ги на друг сървър,тъй като в първия пост има ограничение на снимките,в този пост ще сложа тези,които не ми позволи.Ако модератора се сърди нека ги обедини и премести този в горния пост.

010919224.jpg

010919226.jpg

010919225.jpg

Link to comment
Share on other sites

по принцип имам някъв интерес ама тия цени не са баш толкова евтини и синята тениска на адидас не е оригинална тва ти го гарантирам преди да съм я видял даже на живо

Link to comment
Share on other sites

може,не споря,казвам всичко от къде е.Кажи как да познаваме оригиналната тениска?

 

При закупуване на 2 бройки(дреха с маратонки) ще има 15лв отстъпка. :)

Link to comment
Share on other sites

по принцип няма универсален метод за познаване , който носи ще я познае.

тая казвам че не е оригинална понеже един приятел си беше накупил такива от Димитровградския по 10тина- 20лв 2-3 цвята.

 

Иначе друго по което също съдя че тази е същата/ментак е че надписа долу климакуул не е с такъв шрифт при оригиналните ;)

А и цената на тези тениски климакуул в БГ са по 70-80лв , дори в момента в СпортДепот с/у баумакс са на промоция и има по 60тина лева , днес си купих няколко

 

 

Някакви анцузи има ли ? Аз към тях имам интерес ;)

Link to comment
Share on other sites

колега и черните адидаси не изглежда да са оригинални.ето така изглежда оригинала

http://www.shoe-shop.com/invt/sch340544

казвам го не да се заяждам а за да не си навлечете някви проблеми.За пумите незнам ,но обикновено имат един надпис на немски на езика отвътре и до етикета с номерата имат и малук етикет с пума и лъскава нишка

Link to comment
Share on other sites

Не знам злобил,никога не съм виждал оригинална такава тениска,ти ги разбираш нещата,приемам критиката ти може и да е така.

 

Относно линка за адидаса,да верно,че е съвсем друга маратонката,но все пак и цената и е горе долу 2 пъти и половина по скъпа.

а и дали не е различен модел от това,което се предлага? :blink:

Утре или в неделя ще се разходя по магазините да видя за тези модели и да им сравня изгледа.Все пак е по-нормално да ги сравняваме с тези от нашите магазини ,отколкото със сайтове отнезнам си къде.

 

М/у другото злобил,спорт депо е срещу метро в търговси център аркадия :)

Link to comment
Share on other sites

дори и с доставката,тея мактело мога да ги докарам на 140-150 лева от чужбина.

иначе адидас е менте отвсякъде(за черния мактело ми е думата)

Link to comment
Share on other sites

Ето малко инфо от първа ръка:

 

Първите и вторите пуми от горе надолу са по 25 лири без пазарлъка в измир.Произведени са в промишлената зона на истанбул. Първата адидаска от горе надолу т-шуртката струва 15 лири без пазарлъка на същото място.... останалите не съм ги забелязал ... говоря за измир.. правете си сметка за кво говорим ако е в чаршията в истанбул :lol:

 

понеже съм купувал подобни на първите пуми .... знам че карат или 20 дни или до първото пране ще помоля колегата да оправи цените и тогава ще се намеся отново с покупка на някоя друга фланелка.... че трип до турция не ми се очертава .... а тея фланелки искам да ви кажа че са сигурно по хубави от оригиналите.. от две години юркам едни адидаси от чаршията и тря да ви кажа че не са мръднали!!!

Link to comment
Share on other sites

Всички сте прави,никой не съм излъгал,че обувките са от Англия,Испания или не знам си къде.Всеки от нас знае,че по родните магазини 90% са от там.Това колко карат не мога да гарантирам,всеки сам си знае как износва обувките си.

На мен ми изглеждат много добри :lol: .

 

Кое колко струва в измир и там където го цитирате не ме вълнува,ако имаш мерак ходи до измир и донеси стоката на половин цена.То и доматите и краставиците са по 1,50 в Турция ,ама не се пазариш в кварталния зеленчук нали?

 

Това са цените,сваляне на цената може да стане единствено при закупуване на 2 артикула и това сваляне ще е 15лв. както съм го описал в предишен пост.Ако искате се комбинирайте,ако искате се делете както решите :)

Но ако си мислите,че спорт депо или някои друг магазин купува стоката си от англия и всичко е толкова качествено,колкото ви се иска да е...

 

както и да е,всеки сам преценява ,който иска ми писа на лично :)

Link to comment
Share on other sites

Един приятел от Свиленград е намерил спортен склад в Истанбул(Турция) с оригинални обувки и дрехи,каквито се продават по нашите спортни магазини по центъра.

 

Веднъж оригинални...

 

Не знам злобил,никога не съм виждал оригинална такава тениска...

 

втори път не си виждал оригинални

 

 

Всички сте прави,никой не съм излъгал,че обувките са от Англия,Испания или не знам си къде....

На мен ми изглеждат много добри :lol: .

Кое колко струва в измир и там където го цитирате не ме вълнува,ако имаш мерак ходи до измир и донеси стоката на половин цена.То и доматите и краставиците са по 1,50 в Турция ,ама не се пазариш в кварталния зеленчук нали?

Но ако си мислите,че спорт депо или някои друг магазин купува стоката си от англия и всичко е толкова качествено,колкото ви се иска да е...

 

трети път си говорим направо за ментета :confused

 

И не разбрах за зеленчуци ли си говорим или за "оригинални обувки и дрехи" ?

 

А за Спорт депо случайно знам откъде си купуват стоката и то със сигурност не е Измир или Капалъ чарши, както твърдиш в прав текст!

 

Последно оригинални неща ли продаваш или такива, които на теб "ти изглеждат добре" ?

Щото, ако са оригинални имам интерес, но ако са ментета "изглеждащи добре" ще си поредния хитрец опитващ се с трици да лови маймуни ?

 

Та последно ...?

Link to comment
Share on other sites

не мога да разбера какво се пениш,като не ти харесват недей да купуваш :angry:

тука всички писатели се изредиха в темата.

 

Казах на злобил ,че не съм виждал такава блуза оригинална за да я сравня с тази.След като той е виждал приех критиката му без забележки.

 

Тука много специалисти се изкарахте,знаещи кое колко и къде струва ,кой от къде взема стоката си (съвсем случайно)... айде нема нужда да се правиш на велик търговец.

 

Повече няма да пиша в темата и да отговарям на заядливи нападки,който иска маратонки пума ми писа лично ,който се мисли за голямата работа нека да си запази собственото мнение за себе си.

neslomim,След като нямаш интерес защо пишеш в обявата ми?

 

След като производителя си е написал на продукта PUMA,a ne POMA и е докарал едно към едно дизайна,използвал е естествена кожа за изработката им... от там нататък само си правим вятър на устата и се мислим за големите разбирачи на "оригинални" маратонки.Ако имаш съмнения обърни се към клиентския мейл на пума да ти кажат къде имат заводи и кои са под техен лиценз.

 

А и така и не отговори: оригинални ли са или ментета "които ти изглеждат добри" ?

Оставям всеки сам да прецени за себе си.

Не знам ти как определяш оригиналните маратонки в даден магазин?

Гледаш,че на езика им пише Made in china,получаваш лъскава кутия на която се радваш повече от обувките?

Чакам да определешиш дефиницията за оригинални...

Link to comment
Share on other sites

не мога да разбера какво се пениш,като не ти харесват недей да купуваш :angry:

 

Взе да се изнервяш ли нещо ?

 

Тука много специалисти се изкарахте,знаещи кое колко и къде струва ,кой от къде взема стоката си (съвсем случайно)... айде нема нужда да се правиш на велик търговец.

 

Именно, съвсем случайно имам работа с главния им счетоводител и твоите изсмукани твърдения са явна лъжа.

 

Повече няма да пиша в темата и да отговарям на заядливи нападки,който иска маратонки пума ми писа лично ,който се мисли за голямата работа нека да си запази собственото мнение за себе си.

neslomim,След като нямаш интерес защо пишеш в обявата ми?

 

:) Интересна тактика.

А относно интереса, ясно съм заявил в предния си пост, че имам такъв, ЕДИНСТВЕНО при условия, че говорим за оригинални обувки, както ти изрични твърдиш в първия си пост, а после започна да се въртиш като фурнаджийска лопата.

 

А и така и не отговори: оригинални ли са или ментета "които ти изглеждат добри" ?

 

Едит:

След като производителя си е написал на продукта PUMA,a ne POMA и е докарал едно към едно дизайна,използвал е естествена кожа за изработката им... от там нататък само си правим вятър на устата...

 

Ти вкара определение за оригинална стока, цитирам - "щом производителя си е написал ПУМА и е, подчертавам, докарал едно към едно дизайна". Работата почва да се изяснява май.

 

А и ако ще ни оставяш сами да преценим, недей тогава да твърдиш ясно и недвусмслени в първия си пост какви са, щото си е откровено подвеждане !

Link to comment
Share on other sites

.........

 

 

колега пак казвам нищо лично но определено не е коректно , както някои ти го намекнаха по-горе тия стоки са си турски ментаци , вярно има и добри ментаци които са 1:1 но тези дори не са 1:1 .....

отделно бум с турски маратонки на извесни марки в Пловдив имаше преди година тогава разбиха 3-4 склада за такива , наистина там цените са меко казано смешни , най-вероятно и приятелят ти го знае и си слага доста голяма надценка , пак казвам няма лошо но нека да се изясним ти/той продавате абсолютни ментета с абсолютно съмнително и недоказано качество и е тъпо да подвеждаш хората че продавам оригинални работи ама шити в турция , вярно има и големи фабрики като адидас и найк които може би шият в турция (не съм сигурен понеже в япония,китай,тайланд работната ръка е доста по евтина и повечето им заводи са там) но са мнооого далече от какъвто и да е лиценз ..... ако пише някой на пума както ти предложи ще получи отговор че тва са абсолютни ментета , ако отидеш по магазините ще видиш че такива модели 1:1 няма да намериш . Не твърдя че съм някъв разбирач на тема маркови спортни стоки ама адидас и найк нося сигурно над 12-13 години основно и специално адидаса и от сминка мога да го позная менте ли е или не .

Такива тениски продаваха и на пешеходният мост само дето бяха по 30лв , същата материя , същият етикет , просто не исках да ти развалям търговията но ти май всъщност не си особено сигурен какво точно продаваш... та затова да е ясно ....... на димитровградският пазар работата е същата само дето цените са доста под 70лв за блуза , все пак в адидаса на центъра има по 70лв тениски от истинската материя клима-куул която не запотява ...... силно се съмнявам че тази е такава....

 

И спорт депот има и с/у Баумакса , за името съм на 99% че беше така но дори и да се бъркам за името това не променя факта че там цените са дори по-ниски а стоките са оригинални.

А и изказването ти че спорните магазини с маркови стоки зареждат от турция е абсурдно .... ако беше леееко по-запознат не би си позволил да напишеш такова нещо , виж ако говорим за другите магазини по центъра може и да си прав ама специално за адидас магазина си доооста далече от истината.

 

 

 

ЕДИТ : и без да си някъв разбирач специално пумите саубер ф1 като ги погледнеш задният край как си личи че са лепени няма да е особено трудно да се сетиш какви са ;)

Link to comment
Share on other sites

Adidas-a продаден.

 

Вчера минах през мазгазините,първите пуми ферари едишън са без разлика от магазинските,дори етикета им е абсолютно същия,което ме кара да мисля,че са оригинални(колкото могат да бъдат оригинални тези в магазина),тук малко се разлива понятието оригинални,но зада доставя удоволствие на ценителите на оригинала ще кажа,че моите са 1:1 с оригиналните и са от стествена кожа.

 

BMW sauber f1 все още не са получили колекцията,защото била много нова и не можах да ги сравня на живо в магазина.

 

Добавям тези на същата цена от 90лв.

010942261-big.jpg

010942262-big.jpg

 

справка в тези сайтове:

http://www.nikeshoeswholesale.com/shoes/Pu...er%2DF1%2DTeam/

http://www.classyselection.com/index.php?m...roducts_id=2254

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...