Jump to content
BulForum.com

Препоръчайте зала в Пловдив.


geraldo

Recommended Posts

в симфонията как е положението има ли много хора ?

 

ами ходя там поне 2-3 пъти седми4но,спокойно е има хора но повечко вечер,сутрин няма почти никои я сме 2-3 4овека я не.

Има приличен набор от уреди и тежести,общо взето е добре. Става да си правиш кефа и да се разтоварваш сега с новите летни цени тренировката ми излиза под 2 лева.

Вчера си взех карта за 3 месеца, 24 тренировки за 47 лева :allien

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Replies 87
  • Created
  • Last Reply

Къде в Мараша се намира Тюлип?

 

Еее, по-смотан сайт от тоя е може би само тоя :bgrin:

 

 

 

Това е най-яката зала в града бе, ей!

Link to comment
Share on other sites

Къде в Мараша се намира Тюлип?

 

 

 

 

 

Това е най-яката зала в града бе, ей!

 

В тоя тюлип съм ходил веднъж много отдавна и беше най-гадната зала в която съм бил :)

Link to comment
Share on other sites

ЕЙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!НЕ МИ ХОДЕТЕ В ЗАЛТА БЕ ПИЧОВЕ!Таман намерих зала дето е спокойно и ми е близко и вие я налазихте :lol: и карта си взех вече за там.

 

________________________

 

Zlobil-е майтапите настрана, ако няма да правиш крата в зала ами с тичане или вело е ок.Уредите за крака са им много зле в Тюлип ама аз си имам в нас вело и си и тичам.

За горна част има каквото си трябва.Всички тежести, нямат леки дъмбелчета ако имаш нужда (само прекалено леки и от 10кг нагоре - мен примерно ми трябваха 7.5кг ама нямаше).За моите нужди залата пасва, има 2 бани, отделно има тоалентна.Няма разни фантазьорчета, музката е Ок и ако идваш с кола има къде да се спре по пресечките.

Горе има и кафенце.

Link to comment
Share on other sites

Това е най-яката зала в града бе, ей!

 

Мдам, и аз ходя на 2-ра поликлиника, ама ме дразни, че е много ниско. Неприятно се получава, ако искаш да вдигаш дъмбели за рамо например. Да не говорим, че брат ми, като е 1.92 висок и постоянно се понавежда като се разкарва из залата.

А някой да е ходил в някаква нова зала имало на Гребната? Как е там?

И срещу Лекси в залата каква всъщност е цената на тренировка? Колко излиза да кажем месечна карта за 12 посещения?

Link to comment
Share on other sites

Мдам, и аз ходя на 2-ра поликлиника, ама ме дразни, че е много ниско. Неприятно се получава, ако искаш да вдигаш дъмбели за рамо например. Да не говорим, че брат ми, като е 1.92 висок и постоянно се понавежда като се разкарва из залата.

А някой да е ходил в някаква нова зала имало на Гребната? Как е там?

И срещу Лекси в залата каква всъщност е цената на тренировка? Колко излиза да кажем месечна карта за 12 посещения?

 

Я кажи къде е тази на гребната.Аз съм на близо и може да мина да разпитам, че ако е оферта ще ми е супер удобно като местоположение.

Link to comment
Share on other sites

Мдам, и аз ходя на 2-ра поликлиника, ама ме дразни, че е много ниско. Неприятно се получава, ако искаш да вдигаш дъмбели за рамо например. Да не говорим, че брат ми, като е 1.92 висок и постоянно се понавежда като се разкарва из залата.

А някой да е ходил в някаква нова зала имало на Гребната? Как е там?

И срещу Лекси в залата каква всъщност е цената на тренировка? Колко излиза да кажем месечна карта за 12 посещения?

 

Това беше бъзик - ужасна е тая зала :) тоест поздемие...

 

В тоя район има една Титан на кръстовището на Победа и България... била добра казват...

 

В тоя тюлип съм ходил веднъж много отдавна и беше най-гадната зала в която съм бил :)

 

И все пак къде се намира?

Link to comment
Share on other sites

Не знам какво и е ужасното на залата...

Освен, че е ниска, уредите са добре, а и е много хладно вътре.

 

А тая на Гребната не я знам, казаха ми че имало. Едно типче от махалата си мислеше, че там ходя. Някакъв пак от махалата я отворил. Днес ако го видя ще го питам. На мен и без това ми свършва картата.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
на зала ходя , в нас имам такова колело ама нещо не ми е приятно да въртя на него , по-хубаво е от залите ма просто не ми допада......тъпо е знам.

иначе ходя в тая зала в горичката на лаута зад стадиона , няма много народ , приятна е температурата и има много уреди , единственният проблем е че дисковете са доста малко което за мене е необяснимо как може да се хвърлят толкова много пари за модерни машини а да са си спестили от дискове......

 

Я дай инфо за цени и т.н.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

инфо , инфо какво инфо.

цената за цял месец неограничени тренировки е 45лв което си е евтино от всЕкъде .

ако не си направиш карта тренировката мисля е 3.50 аз ходя всеки ден

ден тренировки , ден бягане , можеш да сметнеш колко би ми излизал месеца ако бях без карта

 

Като цяло залата е много по-просторна от рондото има страшно много машини , има дори такива които не съм виждал макар да съм изчел сумати книги и списания , просто нямам идея за какво са. Дисковете и дъмбелите обаче са отчайващо малко , това е основното което ме дразни.....

 

Определено обаче ми допада повече от рондото в сегашното му състояние...... прекалено много хора , малко въздух и страшна задуха.... Имам чувстово че в рондото без да бягам свалям

Link to comment
Share on other sites

AssassiN-e какво стана, пита ли?

 

Питах, ама не знаел. Аз направо се отказах да я търся. Ще си се навеждам във 2-ра поликлиника, че съм свикнал. Днес пак си взимам карта, че за 20 дни отпуск съм качил 4 кг. Еби му меча...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Някой знае ли дали фитнес залата зад търговския център "Аркадия" (срещу Метро) работи вече или все още е в ремонт?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

На един приятел вуйчо му си отвори зала някъде до Санкт Петърбург и въобще не била лоша, ама ще питам за точното местонахождение и ще пиша

Link to comment
Share on other sites

аз за други фитнеси в близост до Панаира освен Кеа-та и Титана не се сещам...

 

Сайта вярно не е от най-хубавите, но за сметка на това е актуален :) С тази разлика, че като гледам уредите вече са доста повече.

 

П.С. като се замислих, дефакто не виждам какъв е смисъла и от инвестирането на пари в по-хубат сайт.Идеята е да се види от 2,3 снимки за какво иде реч и цените дали те устройват ( поне според мен )

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 7 months later...

Такам, ходех си аз в една зала от доста години ама вече там не ми харесва (няма да плюя сега и да навлизам в подробности). Трябва ми не особено претенциозна зала, по възможност в близост до Вижъна (в този район съм).

 

Аз знам за ДКЦ II и още една зала в пресечките зад II-ро РУП (на ул. Никола Алваджиев). Някой скоро да е ходил в ДКЦ-то - има ли много хора, да не е наводнено пак? Или други предложения?

 

______________

 

Тази до II-ро РУП е > "http://maps.google.com/maps?q=42.146241,24.728754&num=1&sll=42.143841,24.749562&sspn=0.006295,0.006295&hl=bg&ie=UTF8&source=embed&ll=42.146725,24.729345&spn=0.006634,0.009645&z=17"

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...