Jump to content
BulForum.com

Сваляне на килограми


Tedo1912

Recommended Posts

Преси го казах в общ смисъл, имах предвид упражнения за корем, защото лично аз правя и упражнения с повдгане на краката и различни упражения с преси.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 104
  • Created
  • Last Reply

някой спомена,че ще ме поздрави след 3 години, вече минаха 4 :) тааа днес случайно ми дадоха линк за темата и я отворих. кво да кажа, вече всичко преди 4г ми изглежда далечно. в момента съм 70-71 кг, спортувам, тичам една гребна без проблем а у :) всичко е много по-различно и адски по-добре. с много воля става!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Здравейте, понеже не ми се пуска нова тема искам само да питам за съвет опитвам се да отслабна в коремната област даже си купих и колан :unsure: казаха ми, че не било добре да се държи повече от 15мин. противен случеи си изнежваш бъбреците та това вярно ли е ? И още нещо освен бягането с колана ходя и на фитнес само, че с по малки килограми и повече повторения, обаче взеха да ми излизат стрий по бицепсите чудя да не да правя нещо не правилно и моля за съвет ако е така благодаря предварително :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...

Здравейте, понеже не ми се пуска нова тема искам само да питам за съвет опитвам се да отслабна в коремната област даже си купих и колан unsure.gif казаха ми, че не било добре да се държи повече от 15мин. противен случеи си изнежваш бъбреците та това вярно ли е ? И още нещо освен бягането с колана ходя и на фитнес само, че с по малки килограми и повече повторения, обаче взеха да ми излизат стрий по бицепсите чудя да не да правя нещо не правилно и моля за съвет ако е така благодаря предварително :)

 Здравейте! И аз имах такъв колан... В известна степен ми помогна... Нищо не ми се е изнежило... включих обаче и лека диета, заедно с една био добавка - САГ 8 - на бг фирма е. хареса ми, освен че свалих бързичко, ми дава и доста енергия. 

Link to comment
Share on other sites

 Здравейте! И аз имах такъв колан... В известна степен ми помогна... Нищо не ми се е изнежило... включих обаче и лека диета, заедно с една био добавка - САГ 8 - на бг фирма е. хареса ми, освен че свалих бързичко, ми дава и доста енергия. 

Пича отпреди 4 години едва ли все още очаква отговор :D Иначе като цяло аз съм против тези колани - диета и тренировки му е майката!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...