Jump to content
BulForum.com

Кой до къде е стигнал ?


ShitHappen

Recommended Posts

Нека всеки в тази тема ( стига да има желание де ) , напише размерите си . Обиколка на бицепс , гръб , талия , бедро , прасец , предмишница и т.н. колко кг сте и колко сте високи .

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

ами мисля аз да започна въпреки, че не съм направил нещо кой знае какво. но като се има впредвид, че допреди 3-4 месеца не съм пиел никакви хранителни добавки мисля, че все пак е нещо.

Бицепс 42.5 -стегнат.

гръб 116-отпуснат

талия 95

бедро 64 не си спомням много добре дали беше толкова :bgrin:

прасец и предмишница не съм си мерил никога ;)

значи това са ми мерки може би от миналата година по това време. 190см, 95кг бях тогава :)

Link to comment
Share on other sites

Ами не знам за биципсите ама.....Аз не съм култорист,тренирал съм борда....едно време.Сега съм 1,79см/105кг.Имам приятели които блъскат здраво,но на Канадска не може да ми излезе никои!!А имат бицепси по-големи от моите! :D

Link to comment
Share on other sites

Ами не знам за биципсите ама.....Аз не съм култорист,тренирал съм борда....едно време.Сега съм 1,79см/105кг.Имам приятели които блъскат здраво,но на Канадска не може да ми излезе никои!!А имат бицепси по-големи от моите! :D

mi to zelta na fitnesa i bb ne e da si qk na kandska bora a da izglejdash dobre

Sq po temata merils sum si samo grubna i ruzete,kato izmera i drugite ste editna posta

 

bizeps 41.5-42

grubna 116

teja 93-94kg

 

P.S:koi napravi razdela sport i mislq 4e ste e dobre da ima moderatori za bb :) stoto mnogo flood ima :angry:

Link to comment
Share on other sites

Преди да спра да тренирам :

бицепс - 40

гръб - 119

бедро - 62

прасец - 40

Това беше преди 6 месеца. Сега се чувствам супер размехлюзен и затова от тази седмица подновявам тренировките!

Link to comment
Share on other sites

За последно като се мерих (а това не беше скоро) размерите бяха следните:

ръка - 41-42см.

гръдна обиколка - 120см.

талия - не помня да съм я мерил

за крака не тренирам много усилено, че да ги меря

ръст - 172см.

тегло - 69-70кг.

 

Едит: Имам едно въпросче, породено от чисто любопитство, НЕ е заяждане и не искам да поражда такова, защо най-активните в темата фитнес и културизъм zlobil и Shithappen (създател на темата в която пиша сега) не си постват размерите :D . И да знаете, че нямам лоши помисли с тези думи.

Link to comment
Share on other sites

e tva maina zaprili4a na....ae nqaa kazvam na kvo,i kat gleam 4e ste samo males-nqaa da se vklu4a:(:(

и на кво е заприличало сравняваме си мерките :angry: има тема и за females иди пиши там :zzz също така моля да спрете с offtopic-а вчера TAZ разчисти темата вие пак почнахте. ми като не ви кефи не пишете :sayjin

Link to comment
Share on other sites

Значи аз доникъде не съм стигнал още, сега тепърва съм решл да ходя на фитнес и искам да питам нещо по-запознатите:Аз сега съм 197см, 88кг-с други думи слабичък, и съм си поставил за цел да стана поне стотина кг.Това постижима цел ли е или яко фантазьор си падам :D

Link to comment
Share on other sites

Значи аз доникъде не съм стигнал още, сега тепърва съм решл да ходя на фитнес и искам да питам нещо по-запознатите:Аз сега съм 197см, 88кг-с други думи слабичък, и съм си поставил за цел да стана поне стотина кг.Това постижима цел ли е или яко фантазьор си падам :D

не, не си падаш фантазъор. но наистина ще стане много трудно това, което си наумил :) (особено ако искаш да качиш само мускулна маса :bgrin: ) трябва да преминеш на повишаваща теглото диета. за въпроси относно диетата можеш да пишеш в раздел ДИЕТИ ;)

 

едит:хранителни режими по точно :blush:

Link to comment
Share on other sites

Съжелявам 4е не съм написал колко ми е ръката и т.н. ама нали знаете 4е ме мързи.Ина4е съм на 12г. висок:1.75м и тежа:55кг.И да знаете 4е тренирам баскетбол :excl:

Link to comment
Share on other sites

treniram si redovno za sebe si. ne vzimam himiq.

ei sq se merih bez da sam pompil :

 

biceps 40.5

predmishnica 35

kitka 18.5

gradna okolo 120

ramena okolo 135

talia 90-91

bedro 60-61

prasec 41.5

visok sam 170 sm i teja okolo 83 kg.

Link to comment
Share on other sites

Лелеее ;););).

бицепс 37.

ръст 186 сантиметра

тегло 83 килограма (с идея да намалеят на 80 при нормални условия за тичане)

Кво правите бе хора :).

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...