Jump to content
BulForum.com

Хранителни добавки


Stenli

Recommended Posts

А като цяло продуктите на нутрим на какво ниво са ? Тези, които се произвеждат тук, защото креатина и още някои неща са внос от някъде.

Изходните суровини за производството на различните продукти на Нутрим се внасят от чужбина.Иначе ползвам техните добавки,суроватъчния протеин е добър,както и аминокиселините,пия също глутамин и креатин и съм доволен !Особено ми харесват протеиновите им вафли,но са скъпички.

Но не очаквай чудеса от приема на подобни добавки,те дават преди всичко тонус за по-качествени и интензивни тренировки и спомагат за възстановяването !

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 654
  • Created
  • Last Reply
abe q molq vi nqkoi da kaza nqkakva dieta? kvo li ne sam probval se ne stava mozebi az nemoga izdarza...ot 1 po4vam non stop fitnes i 6a ragam qko himiq...dano pone tva stane ale kazete nqkva dieta plz

Ами ако действително си решил да "ръгаш" химия,има различни препарати за "чистене" ,но помни ,че каквато и химия да пиеш,не спазваш ли определени правила за хранене,няма да постигнеш особен ефект !Друго важно за успеха на една диета е ВОЛЯ,ПОСТОЯНСТВО и МЯРКА !

Link to comment
Share on other sites

capone мерси за отговора, а за ТРИБЕСТАН някой може ли нещо да каже ?

Има ли някакви противопоказания или странични ефекти(освен че палатката честичко ще се опъва)

Link to comment
Share on other sites

capone мерси за отговора, а за ТРИБЕСТАН някой може ли нещо да каже ?

Има ли някакви противопоказания или странични ефекти(освен че палатката честичко ще се опъва)

Трибестан

Трибестан-виж линка за препарати

Освен всичко,което предполагам ще прочетеш,ще добавя,че да има наи-добър ефект от приема,трибестана трябва да се приема с храната, която ако е по-богата на мазнини гарантира отлична усвояемост !

Link to comment
Share on other sites

Мерси, с това вече се сдобих, само че хич не е евтино, 29 лева опаковката. А на коя фирма може да се намери креатин фосфат, защото монохидрата не ми понася на стомаха?

Link to comment
Share on other sites

Мерси, с това вече се сдобих, само че хич не е евтино, 29 лева опаковката. А на коя фирма може да се намери креатин фосфат, защото монохидрата не ми понася на стомаха?

Вземи си микронизиран креатин,GROWLING DOG,на MUSASHI,не дразни стомаха !

Link to comment
Share on other sites

Мерси, с това вече се сдобих, само че хич не е евтино, 29 лева опаковката. А на коя фирма може да се намери креатин фосфат, защото монохидрата не ми понася на стомаха?

ehhh kak taka ne ti ponasq stomaha edinia creatin pak drugia ti go ponasq?!??a znae6 li kakva e razlikata izob6to?!!

 

creatina naistina drazni stomaha, no po-dobre se zamisli koga da go priema6....

Link to comment
Share on other sites

Ами нещо такова бях чел, че единия дразни, а другия-не.А разликата ми е ясна. Другия път ако се изкажеш малко по-сдържано даже можеш и добро впечатление да направиш.

Link to comment
Share on other sites

Ами нещо такова бях чел, че единия дразни, а другия-не.А разликата ми е ясна. Другия път ако се изкажеш малко по-сдържано даже можеш и добро впечатление да направиш.

 

Като се замисля досега не съм чул някой да се е оплаквал, че креатина му дразни стомаха. А пък и ти май само си че дразни стомаха, а не си пробвал. И другото нещо креатин фосфат не съм срещал, можеби защото не съм и търсил ама знаели се........

Link to comment
Share on other sites

Като се замисля досега не съм чул някой да се е оплаквал, че креатина му дразни стомаха. А пък и ти май само си че дразни стомаха, а не си пробвал. И другото нещо креатин фосфат не съм срещал, можеби защото не съм и търсил ама знаели се........

Моят е бил раздразнен след като изпих около 7-8 грама (беше на дъното останало , даже си мислих ,че е под 5 гр ама като го изсипах във водата с протейна , видях ,че е повечко ) .

Някой предложи Креатин на Мусаши :confused , на човека му идва скъпо 29 кинта за Трибестан , вие Креатин на Мусаши ?

@stefan , пробвай да разделиш дневната си доза на 2 , преди и след тренировка .

Link to comment
Share on other sites

Като се замисля досега не съм чул някой да се е оплаквал, че креатина му дразни стомаха. А пък и ти май само си че дразни стомаха, а не си пробвал. И другото нещо креатин фосфат не съм срещал, можеби защото не съм и търсил ама знаели се........

 

От опит знам, че дразни, отделно прочетеното го потвърждава.

Ще го видим този на мусаши, аз за трибестана само коментирам, бяха ми казали, че е по-евтин.

Link to comment
Share on other sites

Моят е бил раздразнен след като изпих около 7-8 грама (беше на дъното останало , даже си мислих ,че е под 5 гр ама като го изсипах във водата с протейна , видях ,че е повечко ) .

Някой предложи Креатин на Мусаши  :confused , на човека му идва скъпо 29 кинта за Трибестан , вие Креатин на Мусаши ?

@stefan , пробвай да разделиш дневната си доза на 2 , преди и след тренировка .

Ми предложи нещо евтино,и същевременно да е качествено.Ще чакам с любопитство отговора ти !!!

Link to comment
Share on other sites

Ми предложи нещо евтино,и същевременно да е качествено.Ще чакам с любопитство отговора ти !!!

 

Ами наливен креатин, например. Достатъчно е качествен :P

Link to comment
Share on other sites

Ами наливен креатин, например. Достатъчно е качествен  :P

Само ще ти кажа,че съм виждал в какви условия се съхранява наливния креатин,склада откъдето тръгват чувалите е близо до нас,и не мога да ти опиша за ква хигиена става въпрос,качеството не мога да го коментирам,защото не съм пил,а и не смятам !!! :P :P :P

Link to comment
Share on other sites

Само ще ти кажа,че съм виждал в какви условия се съхранява наливния креатин,склада откъдето тръгват чувалите е близо до нас,и не мога да ти опиша за ква хигиена става въпрос,качеството не мога да го коментирам,защото не съм пил,а и не смятам !!!  :P  :P  :P

 

Tи мислиш ли, че опаковките се пълнят от по различни чували и при по добра хигиена? А и относно качеството аз лично разлика не съм усетил :)

Link to comment
Share on other sites

Tи мислиш ли, че опаковките се пълнят от по различни чували и при по добра хигиена? А и относно качеството аз лично разлика не съм усетил  :)

За креатина на Нутрим мога да гарантирам,че се доставя и пакетира при най-високи стандарти за качество,а предполагам,че всяка уважаваща себе си фирма за суплементи също държи на качествения контрол.

Замислял ли си се защо Мусаши не пуснат наливен креатин ?!?

Link to comment
Share on other sites

За креатина на Нутрим мога да гарантирам,че се доставя и пакетира при най-високи стандарти за качество,а предполагам,че всяка уважаваща себе си фирма за суплементи също държи на качествения контрол.

Замислял ли си се защо Мусаши не пуснат наливен креатин ?!?

 

Ами сигурно защото трябва да го пуснат по евтино и ще им намалеят приходите, но какво го коментирам Мусши, те за мен са синоним на некачествено. Има не един и два примера за това. А пък ниска цена и супер качество все пак е просто невъзможно

Link to comment
Share on other sites

Между другото ако някой иска магнезий+калций , чесън на капсули или пък гуарана да ми драсне един ПМ за цени :)

И някой да знае къде в Пловдив могат да се купят суплементите на Optimum ?

Link to comment
Share on other sites

Бе вобще тези хранителни добавки нужни ли са? :angry1 Аз тренирам от 2002 а съм само на 14 и вадя ей такива мускули като без никви хр. добавки! Иначе съм чувал, че трябвало да се яде белтъка на яйцето :sick , че после се то се било образувало в мускули :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Бе вобще тези хранителни добавки нужни ли са? :angry1  Аз тренирам от 2002 а съм само на 14 и вадя ей такива мускули като без никви хр. добавки! Иначе съм чувал, че трябвало да се яде белтъка на яйцето :sick , че после се то се било образувало в мускули :laughing:

Явно доста ги разбираш нещатата ...

Все пак защо трябва да даваш мнение за нещо , когато не си го ползвал ? :angry1

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли дали в Пловдив има някъде магазин за хранителни добавки?

И какъв гейнър ще ми препоръчате на добра цена (по възможност да НЕ е български?)

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли дали в Пловдив има някъде магазин за хранителни добавки?

И какъв гейнър ще ми препоръчате на добра цена (по възможност да НЕ е български?)

В Пловдив места,от които да се снабдиш с добавки има колкото душа ти поиска.

А по въпроса за гейнърите,много зависи от това с какъв метаболизъм си,ако си с бърз,ти препоръчвам въглехидратен,който се приема непосредствено след тренировка за попълване на гликогеновите запаси.Ако ли пък си с бавна обмяна,си вземи високо-белтъчен,за да не се омазниш,може да се приема както след тренировка,така и през целия ден.

Link to comment
Share on other sites

Кажи къде има?

бърз метаболизъм съм. Ако можеш да ми препорачаш нещо ?

Добавки можеш да намериш в почти всяка зала в града,а щом си с бърз метаболизъм,както вече ти казах,препоръчвам въглехидратен,вече зависи от средствата с които разполагаш,избор има голям,трябва да поразгледаш и да прецениш на място.Не знам защо си се насочил към чуждите марки,защото има добри български аналози,на достъпни цени.Аз понеже съм с бавна обмяна предпочитам високо-белтъчен,сега пия от суроватъчния на Нутрим,и съм доволен.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...