Jump to content
BulForum.com

мнения за dell vostro 3300


samkijot

Recommended Posts

някой да има подобен лаптоп или да има някакви впечатления от него ... имам един нетбук, но смятам да го продам, тъй като ми идва слабичък за някои задачи, а в същото време искам да го заместя с нещо, което да няма стандартните размери на един notebook, но да притежава неговата производителност ... та този модел ми допадна, а и втора ръка може да се намери за около 350 лв.

 

Link to comment
Share on other sites

Според параметрите дадени в нета, машината не е лоша, а и за тези пари си заслужава. Аз също купувам основно 13 макс 14 инчови машини. Смятам, че са най-удобни и за работа и за разнасяне. Скоро взех на жена ми машина със подобни характеристики core I5 и т.н., обаче Фуджицу, работи повече от задоволително.

Link to comment
Share on other sites

... a някой да има/ползва lenovo thinkpad x200? в крайна смекта мога да прежаля липсата на HDMI, за сметка на по-качествената изработка, матрица и т.нат.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

по принцип очаквах батерията да държи повече. като го взех(втора ръка), износването беше 39% и кара около  1h-1h 30min .... та се чудя дали да си поръчам от китайците нова батерия, която въпреки че няма да е оригинална, би карала повече, да речем към 3 ч. ... или да не се надявам на такъв заряд

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...