Jump to content
BulForum.com

Безжична саунд система за PC


RaptoR

Recommended Posts

Предстои да си купувам система за машината и се чудя дали може да се намери висококачествена безжична система 5.1 или нагоре. Не знам дали аз греша, но нещо не мога да открия нищо съществено. Повечето за 2.1. Някой ползвал ли е такива системи и имате ли информация по въпроса?

Link to comment
Share on other sites

Аз разглеждам ТОВА и се облизвам... Ама пусто трябва да дупча стени и тавани като гледам... ТЕЗИ пък не ги знам що за стока са...

 

Иначе и се иска всичко да е безжично. Но както казах - нещо не успявам да открия такова....

Link to comment
Share on other sites

Как ще се захранват отделните компоненти на безжичната система? С батерии? Или до всяко говорителче ще има контакт за 220в? Според мен се губи ефекта от безжичното предаване на сигнала щом пак ще има жици до всяка колонка. Но ти си знаеш.

Link to comment
Share on other sites

Значи при мен не се губи по принцип. Аз съм на последен етаж и всички кабели ги прекарвам отгоре през тавана. Респективно за всеки кабел дупча плочата. Опитвам се да си спестя мръсотии и блъскане. Освен това колоните се разнасят, когато са безжични. По принцип някои от тези, които гледам се зареждат.

Link to comment
Share on other sites

Имам едно малко иновативно предложение за теб: при условие че знам как е разположението у вас, какво ще кажеш да закачиш тонколоните, по някъв начин, за големият аспиратор, освен ако не целиш съраунд. Може да пробиеш метала и с някъв крепеж да ги хванеш. :unsure: Кебелите да ги пуснеш през вече готовата машала дупка на тавана

Link to comment
Share on other sites

Имам едно малко иновативно предложение за теб: при условие че знам как е разположението у вас, какво ще кажеш да закачиш тонколоните, по някъв начин, за големият аспиратор, освен ако не целиш съраунд. Може да пробиеш метала и с някъв крепеж да ги хванеш. :unsure: Кебелите да ги пуснеш през вече готовата машала дупка на тавана

...И после тебе ще те натикаме в готовата машаала дупка, та да опушваш около кабелите тръбопровода.... :angry:

Link to comment
Share on other sites

Има една система на Creative и една система на Logitech които са с безжични задни говорители, но не са толкова мощни колкото Z5500.

Link to comment
Share on other sites

Най-голямото шоу е, че 5500 излиза в списък като безжична саунд система - аз така попаднах на нея. Като се поразчетох обаче видях, че совите не са това, което са.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...