Jump to content
BulForum.com

Сервиз за домашен усилвател


GS_Mitaka

Recommended Posts

Мисля, че е отишъл предусилвателя, но трябва някой по-разбиращ да погледне и да пипне.

Усилвателят е стар, доста стар, така че ми трябва стабилен сервиз или човек, който се занимава с такива неща от повечко време.

 

Та - ако имате информация къде да го занеса ще е супер, а ако кажете и какви са цените за такива ремонти ... ;)

 

Мерси предварително и весело изкарване на Новата година :)

 

 

ПП: Забравих да напиша, че сервизът трябва да се намира в град Пловдив.

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Мисля, че е отишъл предусилвателя, но трябва някой по-разбиращ да погледне и да пипне.

Усилвателят е стар, доста стар, така че ми трябва стабилен сервиз или човек, който се занимава с такива неща от повечко време.

 

Та - ако имате информация къде да го занеса ще е супер, а ако кажете и какви са цените за такива ремонти ... ;)

 

Мерси предварително и весело изкарване на Новата година :)

 

 

ПП: Забравих да напиша, че сервизът трябва да се намира в град Пловдив.

Каква марка е , въпреки че е стар , някъде из мазето ще се изнамерят чипове,ако е БГ или руски някакъв -няма проблем , впрочем и японски да е пак няма проблем :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...

За да не отварям нова тема, ще пиша тук. Имам един ресивър PIONEER VSA-E03 който не работи - при включване на копчето за включ-изключ, диода свети и се чува щракване, но оттам нататък - нищо. Не ми се носи в първия срешнат сервиз. Можете ли да ми препоръчате сериозен и знаещ човек, който да свърши качествена и коректна работа? Мисля че срещу бирената има сервиз на пайнър, но и за там нямам информация.

Link to comment
Share on other sites

Пиши на pamporov. Ако не може да се заеме, поне може да те упъти. Иначе сервиз, който мисля, че се занимава с такива уреди - идвайки от панаира към Тунела, преди Тунела завиваш надясно, за да влезеш към Капана. После първата в ляво и се качваш нагоре, след 40-50 метра от ляво има един сервиз..

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...