Jump to content
BulForum.com

Български футбол


veseo

Recommended Posts

Така ама като е тотално скучен тоя волейбол деа... Радвам се за победите на националите, но точно толкова колкото на победите на националите ни по кърлинг.

Абе донякъде си прав,но все пак това е най-успешният ни колективен спорт в последните години,да не кажа изобщо и момчетата имат нужда от подкрепа ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 464
  • Created
  • Last Reply

весо, волеят изобщо не е скучен има емоции точно колкото във футбола.

сашо, за съжаление никъде няма толкова голяма зала и затова се играят само във варна. другата седмица играем с куба решаващите мачове за 1-вото място и ще станат страхотни игри - гледайте!

Link to comment
Share on other sites

Не че нещо, ама темата е за БГ Футбола ;) иначе ся кво стана с тия Черноморец (София) ще ги извадят и ще има двама изпадащи?

Link to comment
Share on other sites

весо, волеят изобщо не е скучен има емоции точно колкото във футбола.

сашо, за съжаление никъде няма толкова голяма зала и затова се играят само във варна. другата седмица играем с куба решаващите мачове за 1-вото място и ще станат страхотни игри - гледайте!

 

То и тенисът ми е интересен на мен, трябва ли да е интересен на всички? :)

 

Не че нещо, ама темата е за БГ Футбола ;) иначе ся кво стана с тия Черноморец (София) ще ги извадят и ще има двама изпадащи?

 

Едва ли ще ги извадят, доколкото знам имат право в 7дневен срок да картотекират 5(?) юноши, които ще получат от бившия собственик на Конелиано. Само мача срещу Левски 99% ще е служебен, другите ще си се играят. Ако нещо не се осере в тоя пътуващ цирк пак де :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Новина

Извадиха софийския Черноморец от "А" група

 

Последна редакция: 16.08.2006, 00:39

 

Публикуване: 16.08.2006, 00:36

ивайло дражев

 

© Антон Узунов

 

От Димитър Попов, Топспорт.бг

 

Размер на шрифта: a a a

Решението ще трябва да се утвърди на Изпълкома в четвъртък, Дражев обжалва.

Комитетът по организиране на състезанията (КОС - бивша СТК), извади от първенството на страната Черноморец-Бургас (София) с президент Ивайло Дражев. Причината е провалената организация на срещата от 2-ия кръг в "А" група срещу Вихрен.

 

Решението е предложено за утвърждаване от изпълкома в четвъртък, което най-вероятно ще се случи. Така първенството на страната за втора поредна година ще мине в намален състав.

 

В същото време пък Ивайло Дражев обяви, че ще обжалва това решение и още утре ще внесе жалба в Апелативната комисия. По новите нормативни документи този орган трябва да се събере до 72 часа след внасянето на протеста от заинтересована страна.

 

Всички решения на КОС от 15-и август:

 

- По предложение на "Литекс", дадено съгласие от "ЦСКА" и съгласувано с БНТ срещата за първенство на "А" ФГ от III-ти кръг между отборите на "Литекс" и "ЦСКА" ще се играе на 19.08/събота/2006 г. от 20.30 часа вместо на 20.08/неделя/ 2006 г. и ще се предава директно по БНТ.

 

- Във връзка с доклади на съдията и делегата на срещата за първенство на "А" ФГ от II-ри кръг между отборите на ПСФК"Черноморец Бургас"- София и ПФК"Вихрен" - гр. Сандански и предоставени писма :

а/ Изх. N 70 от 15.08.2006 год. на фирма "Стамп-Гард" АД, подписано от изпълнителния директор Христо Стойнов.

б/ Рег. N 28273 от 15.08.2006 год. подписано от директора на СДП комисар Р. Стоянов.

в/ Рег. N УВ- 8849 от 15.08.2006 год. подписано от Директора на НСП гл. комисар В.Петров.

 

Комитетът за организиране на състезания в БФС категорично установи, че срещата ПСФК "Черноморец Бургас"- София и ПФК"Вихрен" - гр. Сандански не е проведена, поради неосигурена охрана от отбора домакин и не са спазени нормативните изисквания на основание членове : Чл. 26, т. 7, буква "в"; Чл. 27, т. 10; Чл. 28, т. 8 и 10 и Чл. 33, т. 2 от Наредбата за първенствата и турнирите по футбол в системата на БФС за сезон 2006/2007 година.

 

При това за въпросната среща в заповед N 119 от 03.08.2006 год. на гл. лекар на Медицинския център за рехабилитация и спортна медицина "Диана спорт" ЕООД, назначеното мед. лице д-р В.Попов е направил забележка:

 

" С изключение на картотеката на Иван Руменов Георгиев от "Черноморец Бургас" - Сф на останалите състезатели картотеките не са подпечатани с печат на здравно заведение", въз основа на което се констатира, че медицинската регистрация на футболните паспорти не отговаря на изискванията на чл. 25, т. 2, буква "а", което кореспондира с чл. 26 , т. 7, буква "б" от Наредбата за първенствата и турнирите по футбол в системата на БФС за сезон 2006/2007 година.

 

Непровеждането на срещата за първенство на "А" група между отборите на ПСФК"Черноморец Бургас"- София и ПФК"Вихрен" - гр. Сандански е по вина на отбора домакин ПСФК "Черноморец Бургас"- София, като причините за това са неуважителни.

 

Предвид гореизложеното и на основание чл. 24, т. 1, буква "б" от Наредбата за първенствата и турнирите по футбол в системата на БФС за сезон 2006/2007 година отборът на ПСФК"Черноморец Бургас"- София се изважда от състава на "А" ФГ.

 

Предлага на Изпълнителния комитет на БФС да потвърди решението на Комитета за организиране на състезания в БФС.

Link to comment
Share on other sites

Най-накрая. Само за смях ставахме в Европа с отбора на тоя психично-болен Дражев.

Link to comment
Share on other sites

E явно и тая година Ботев ще оцелее. Христолов много ще съжелява за тая работа щото се мина като привлече "толкова много и все скъпи" играчи ;)

Link to comment
Share on other sites

София. Отборът на Черноморец (Бургас-София) на Ивайло Дражев остава в “А” група, след днешното решение на Изпълкома на БФС, предаде репортер на Агенция “Фокус”. Тимът остава с минус 3 точки от служебната загуба от Левски от първия кръг. Черноморец има и втора служебна загуба за двубоя в срещу Вихрен (Сандански). При трето неявяване отбора на Дражев вече ще бъде изхвърлен в елита. “Оказа се, че в нормативните документи на БФС има някои пропуски, които не разрешават взимането на друго решение по случая”, коментира членът на изпълкома Андрей Икономов.

Ново 20 - абе тея в БФС май съвсем изкукаха в тея горещини :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Еми обжалвали са, приели са им обжалването. Важното е че пътуващия цирк продължава турнето си :lol:

Link to comment
Share on other sites

Театъра на Дражев може да остане в А Група, но това е засега. При следваща издънка (а такава със сигурност ще има) си заминават за село. Ако пък успеят да си задържат приомите ще изпаднат. Няма начин да играят и догодина. Дано по-скоро да правят групата от 10 отбора, че просто ми е мъчно за футбола в България. В клинична смърт е от доста време и има нужда от спешна интервенция.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Mарек – Левски 0:8 в абсурден мач, БФС има думата

 

 

Левски разгроми Марек с 8:0 като гост в двубой от 5-ия кръг на „А” група. Мачът на славния стадион „Бончук” в Дупница обаче ще остане в историята като един от най-срамните в актива на домакините. На терена излязоха юношите на клуба, тъй като титулярите обявиха стачка заради неполучени пари. Непукизмът от страна на президента Йордан Андреев стигна до там, че той забрани на наставника Стоян Коцев да води „детската градина” този следобед.

 

Дупничани издържаха само през първия четвърт час, след което головете започнаха да влизат един след друг. По три попадения за шампионите на България отбелязаха Емил Ангелов (18,45,79) и Георги Иванов-Гонзо (22,31,72), а по веднъж се разписаха Милан Коприваров (14) и Ричард (59-дузпа). Контузия получи десният бек на Левски Живко Миланов. На почивката наставникът на шампионите Станимир Стоилов реши да запази Боримиров и Бардон, като ги замени с Борносузов и Сърмов. С влизането си в игра последният удари гредата в 46-ата минута. В следващата атака „сините” спечелиха дузпа, която беше предоставена за изпълнение на Ричард Еромоигбе. Младият нигериец обаче пропусна, затвърждавайки мнението, че не може да се разпише дори и на тренировка. В тази комедия обаче Ричард получи втори шанс да вкара от още една дузпа и той най-накрая успя.

 

Падението на Марек беше видяно от твърде малко хора, защото срещата се игра при закрити врата. На трибуните на „Бончук” беше и техническият директор на Барселона Жоан Мартинес Веласкес. Пратеникът на европейския клубен първенец сега се чуди как да обясни на всички в Каталуня, че това 8:0 не трябва да плаши тима на Франк Рийкард преди мача между Барса и Левски във вторник.

 

След поредната пародия по родните ни терени сега думата има ръководството на БФС в лицето на Изпълкома и президента Борислав Михайлов. Освен че ставаме за смях всяка седмица с подобни случаи, сега това ще се разчуе и в цяла Испания. На всички е ясно, че умниците от „Иван Асен II” 27 нямат кураж да спасят българския фен от посредствени отбори като Черноморец, Спартак (Вн), Марек, Рилски спортист и т.н.

Link to comment
Share on other sites

ЦСКА и Левски правят супер скучен мач, чак ме е яд, че се вързах да ги гледам.

 

За това че мача,щеше да е скучен се очакваше.

 

Левскар съм през целият си съзнателен живот и никога не съм го крил, но подяволите това дерби отдавна умря, много по стойностни мачове изкарват Литекс - Левски Славия - Левски Локомотив Пд Ботев Пд че дори и Литекс - Цска. Просто снощи имах чустовото че гледам два отбора които просто незнаеха че са излезнали на националният стадион в така нареченото "вечно дерби". Безидейна игра от страна на Цска до гола на Левски, ужасно съдийство комични ситуации при обработването на топката от страна на футболистите и на двата отбора много отдавна това дерби си замина или както един приятел казваше "Имам чуството че тези играят просто за да не загубят мача" не го разбирам това по дяволите разочарован съм от поредната постна продукция на двата отбора

Link to comment
Share on other sites

За това че мача,щеше да е скучен се очакваше.

 

Левскар съм през целият си съзнателен живот и никога не съм го крил, но подяволите това дерби отдавна умря, много по стойностни мачове изкарват Литекс - Левски Славия - Левски Локомотив Пд Ботев Пд че дори и Литекс - Цска. Просто снощи имах чустовото че гледам два отбора които просто незнаеха че са излезнали на националният стадион в така нареченото "вечно дерби". Безидейна игра от страна на Цска до гола на Левски, ужасно съдийство комични ситуации при обработването на топката от страна на футболистите и на двата отбора много отдавна това дерби си замина или както един приятел казваше "Имам чуството че тези играят просто за да не загубят мача" не го разбирам това по дяволите разочарован съм от поредната постна продукция на двата отбора

 

Не знам само как изброи сума умрели "дербита" пред Локомотив - Ботев :) Това е дербито на България!

Link to comment
Share on other sites

Не знам само как изброи сума умрели "дербита" пред Локомотив - Ботев :) Това е дербито на България!

 

Еми за мене не са умрели, до скоро и Ботев и Локомотив правиха слаби мачове ... за мен

Link to comment
Share on other sites

Еми за мене не са умрели, до скоро и Ботев и Локомотив правиха слаби мачове ... за мен

:confused Ми аз тея дербита ги наблюдавам от 10-12 години и не се сещам за скучни мачове. За кой период говориш по-точно?

А слаби мачове е много странна дума, когата говорил за нашето първество, защото силни мачове тук няма. Миналия и по-миналия сезон имаше няколко равенства между Ботев и Локо, но мачовете бяха доста интригуващи.

 

ЕDIT: Дузпата кво да я коментираме, цесекаря изрови половината трева в наказателното.

Link to comment
Share on other sites

:confused Ми аз тея дербита ги наблюдавам от 10-12 години и не се сещам за скучни мачове. За кой период говориш по-точно?

А слаби мачове е много странна дума, когата говорил за нашето първество, защото силни мачове тук няма. Миналия и по-миналия сезон имаше няколко равенства между Ботев и Локо, но мачовете бяха доста интригуващи.

 

ЕDIT: Дузпата кво да я коментираме, цесекаря изрови половината трева в наказателното.

 

 

Ще ти обесня какво имам предвид понеже в момента всички сравнявате "вечното дерби" или хайде да не сте всички по голямата част от феновете с мачовете между Локомотив и Ботев аз ти казвам че при обратно сравнение в минали години пловдивското дерби отстъпваше на "вечното". Но ти повтарям това е лично мое мнение и никой не ангажирам с него

 

Фродо да за мене беше 100 % дузпа ! Тунчев направи една огромна грешка да влезе в краката на Боримиров а той като играч който знае как да се възползва направи така че да я има тази дузпа но се вижда че Тунчев игра с краката на Боримиров а не с топката!

Link to comment
Share on other sites

А мислиш ли, че ако Ботев и Локо всяка година бяха претенденти за титлата, а Левски и ЦСКА (или в един момент - само единия от тях) се борят да не изпаднат, то "вечното" дерби щеше поне малко да се доближава до заряда на пловдивското сега?

Link to comment
Share on other sites

А мислиш ли, че ако Ботев и Локо всяка година бяха претенденти за титлата, а Левски и ЦСКА (или в един момент - само единия от тях) се борят да не изпаднат, то "вечното" дерби щеше поне малко да се доближава до заряда на пловдивското сега?

 

За това определено си прав, не го отричам честно казано искам да го видя този момент в който поне 5,6 отбора ще се борят за шампионската титла в България но този момент е доста далеч. А от друга страна колкото повече такива мачове има мисля че толкова повече ще се вдига макар и не доброто качество на шампионата

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...