Jump to content
BulForum.com

Ботев Пловдив


nakatak_zick

Recommended Posts

-----------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

:cry :cry :cry

 

Съжалявам го Ясен... :ph34r:

Докато президента,разбиращ от футбол не се махме - такива неща ще бъдат често виждани!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Трябват играчи....

 

Христолов няма пари за качествена селекция. Много ясно, че ще продаде всеки към когото има интерес. Но от тези играчи някои вече доста години се обиграват пък все още за нищо не стават (любимият ми пример - Стефчо)!

 

Мне не съм сългасен...Селския има доста пари ама не иска да ги вложи а на нас такъв собственик не ни трябва....продава играчите а парите в джоба вместо в отбора...ся се готви да продаде Божков и Дома....и кат го направи няма да купи заместители и арееее пак Б група....Играчи трябват ама и с тея може да се постигне много....липсва им дисциплина и постоянство....те се лигават и си мислят коя п♛тка да порнат и дали да си вземат нова количка или дали ланците им не са достатъчно....лигави хлапета без дисциплина е равно на борба за оцеляване както е сега....ако някой ги стегне и ги накара да дават максимума от себе си всеки мач щяхме да сме най-малко в средата на таблицата без опасност от изпадане....има много потенцял в тях ама засега не са го изкарвали на яве....добър пример са Божков и Дома в националния отбор....Стойчков ги стегна и направиха супер мач а в първенството кат няма кой да им вдъхва увереност глей кво става....именно в национала играят на максимум и правят блестящи резултати а в първенството играят колкото да не е без хич....така не трябва!!!

Link to comment
Share on other sites

Оле не...ама спри с това изказване "Вашият нов "Ботев""....а всичките 93 години златна история на Ботев 1912 къде ще отидат?Да се влачат из селската В група с Черноморец 919 ли?Ботев е един единствен на света и няма да има друг такъв....те първа ще се почват действията срещу Селския....до ся си мълчахме за да не изгони Яската ама сега няма да му види края!!!На война за честа на Ботевъ!!!

Link to comment
Share on other sites

Копче смятам че говориш така щот не си фен,ако беше щеше да разбереш кви глупости са тва...

Аз не искам нов ботев искам "ПФК БОТЕВ 1912 ПЛОВДИВ" да направи нещо за хилядите си фенове...

Аз смятам че найтина трябва да се направи нещо като протест за да разберат тея куклички на терена че баз наща подкрепа не могат...

Link to comment
Share on other sites

ако някой ги стегне и ги накара да дават максимума от себе си всеки мач щяхме да сме най-малко в средата на таблицата без опасност от изпадане....има много потенцял в тях ама засега не са го изкарвали на яве....добър пример са Божков и Дома в националния отбор....Стойчков ги стегна и направиха супер мач а в първенството кат няма кой да им вдъхва увереност глей кво става...
до ся си мълчахме за да не изгони Яската ама сега няма да му види края!!!На война за честа на Ботевъ!!!

:confused Пич, ти си противоречиш! Нима е работа на президента да стяга играчите :confused Колкто до потенциала също не съм особенно съгласен. Има няколко талантливи играчи, другите са квартални алкохолици. За съжаление идеята за големите таланти се върти от 10-на години и така не е създаден качествен футболист. За това говори факта, че най-добрите ни играчи са Видолов и Арсов.

 

Гледам принципно на нещата - любим отбор - "институция" за поколения пловдивчани, бивш шампион; лошо ръководство, купени мачове, никакво развитие в спортно отношение, n-то място в първенството, феновете са фенове само на марката "Ботев 1912", но не и на футбола, който им се предлага.

...

При втория случай - моето предложение е само една възможност.

Твойто предложение за мен е една голяма глупост. Замисли се малко и ще се усетиш. Ще ти помогна малко, ама малко щото не ми се губи време с глупости. Като се създаде новият отбор къде ще играе (на кой стадион и в коя група), а откъде ще дойдат играчите? Да приемем другия вариант - феновете купуват отбора - кой ще плаща заплатите на футболистите и персонала, пари за трансфери и т.н.? Просто не ми се пише щото предложението ти е наистина абсурдно!!!

 

------

Фокус-спорт официално потвърди да уволнението на Ясен Петров и Кирил Андонов. Временно на тяхно място са назначени Пачев и за помощник Петър Пенчев (като футболист ми беше много симпатичен, дано и като треньор да не ме разочарова).

Edited by notor1ous
Link to comment
Share on other sites

:confused Пич, ти си противоречиш! Нима е работа на президента да стяга играчите :confused

 

Не това не е работа на президента просто исках да кажа че Дома и Божков имат потенциал а той иска да ги продава за да може да лапне мангизи....

Link to comment
Share on other sites

Предварително се извинявам, ако някой умре от смях, докато чете мнението ми.

Обаче. Абе, хора! Откакто се помня, все тоя Димитър Христолов ви е виновен за отбора. Нищо чудно да е така. Ама като толкова негодувате и като сте велика публика (в което не се съмнявам ни най-малко, защото познавам истински ботевисти), защо по дяволите не направите нещо, за да разкарате биг бос? Ако трябва - съберете някакво дружество и си откупете отбора. Ако нещо не се купува с пари, значи се купува с мноооого пари. А вие не сте малко фенове и гледам, че ви боли наистина. Но вместо да ревете по стадионите и по форумите, вместо да съчинявате 5 години песнички за жената на Христолов, да бяхте се взели в ръце.

:huh:

edit - все пак, едно уточнение - нямам предвид физическо отстраняване на Христолов, дайте да се разберем! Има си нормални начини за преминаване на даден обект в ръцете на нов собственик.

 

То така става бе пич...

 

Стягаме се ,взимаме се в ръце и хоп - откупуваме отбора.

 

Какво според теб могат да направят привържениците ??? От 5 години е ясно че Селяка не е обичан от феновете ,той направо е мразен,беше псуван и обиждан публично ,но той въпреки това упорито отказва да продаде отбора... И не защото не е имало купувачи ,а защото той не иска . Това е истинската причина.

 

Писал си че има нормални начини за преминаване на един обект в ръцете на нов собственик - вярно е това ,но за да стане това настоящият собственик трябва да има желание да продава .....

 

 

Ха, дано!!! Къде спите вече повече от 5 години (не помня вече тоя откачалник откога ви е шеф)...

 

Явно ти си спал през тези 6 години. Феновете на Ботев не спят и не са спали през този период. Имаше не една и две акции против Христолов.

А мога да дам и един пример отпреди 7-8г. ,когато на полусезона Ботев беше в суперкриза и имаше вариант да не започне пролетния дял поради липса на каквито и да е средства. Тогава бяха събрани пари от феновете само и само отбора да започне полусезона.

 

Явно не си запознат изцяло със ситуацията така че по-добре не пиши повече.

Edited by mirrro
Link to comment
Share on other sites

За съжаление идеята за големите таланти се върти от 10-на години и така не е създаден качествен футболист. За това говори факта, че най-добрите ни играчи са Видолов и Арсов.

идеята за големите таланти за мен е много добра, но за да се появят от някъде тези таланти трябва да се налеят пари в детско-юношеската школа. не може малките да играят на игрище, на което няма трева, на което са бабунка до бабунка, и след това да искаме да станат големи играчи. еми не става така колкото и да му се иска на нашето президентче просто няма да стане :(

Link to comment
Share on other sites

малко оффтопик:

Бях си харесал едни зимни обувки диадора ама като се замиля къде ще отидат парите.... :angry: :angry1

хаха...Ми дай да ходим по чехли "Интер" за 2 лв,сега ще кажеш ми аз няма да си купя и Runners,щото са спонсори на Локо

Link to comment
Share on other sites

идеята за големите таланти за мен е много добра, но за да се появят от някъде тези таланти трябва да се налеят пари в детско-юношеската школа. не може малките да играят на игрище, на което няма трева, на което са бабунка до бабунка, и след това да искаме да станат големи играчи. еми не става така колкото и да му се иска на нашето президентче просто няма да стане :(

 

 

Нали успяха да вземат някъв терен там и щели да го правят ултра модерен....ама приказките са едно а реализацията е съвсем друго...

Link to comment
Share on other sites

Uvolnixa li qsen ve4e ili ne>?? :( Tva sha e mn tapa postapka!!! ;)

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------

Договорът на Ясен Петров като старши треньор на Ботев се прекратява с мотивировка за несправяне с треньорските задължения и системно несъобразяване с препоръките на клубното ръководство. Това съобщиха отпреслужбата на пловдивския клуб. На Петров бе предложено да сиподаде оставката като старши треньор след мача с Нафтекс, но той е отказал.

 

Затова от понеделник (28 ноември) договорът му ще бъде прекратен с мотива за несправяне с треньорските си задължения и системно несъобразяване с препоръките на ръководството. Това се отнася и за помощниците му за Кирил Андонов и Васил Василев.

 

В предстоящите мачове - от турнира за купата на България с Вихрен на 30 ноември и за първенството с Пирин 1922 на 4 декември "канарчетата" ще бъдат водени от мениджъра Трифон Пачев, като негов помощник ще бъде Петър Пенчев. Днес двамата водиха възстановителната тренипровка.

 

Трифон Пачев бе начело на тима през периода ноември 2003 - септември 2004 и си подаде оставката след домакинската загуба с 1:4 от Шумен в мач за първенството на "Б" група.

 

Новият старши треньор, който ще бъде начело на тима през пролетния полусезон ще бъде определен до две седмици. С най-големи шансове е треньорът от школата на Милан Корадо Котта или друг специалист от Италия.

 

Ясен Петков отказа коментар и ще говори пред медиите през седмицата.

 

----------------------------------------------------------------------------------------------

 

Без Коментар....

 

 

 

tctctctctctctct ;) bez komentar samo 1 sha kaja mn ama mn tapa postapka!!!Nevijdam pre4ini za negovoto uvolnenie!!!Osven toq ma4 drugi nevijdam??? :(

Link to comment
Share on other sites

Даммм Яската вече не е тренер Пачев взима мястото му до избиране на друг(ако вобще се избира друг)....Селския продължава с "великите" си изцепки и просто не му предвиждам светло бъдеще на тоя...все пак ще видим дали Пачев си е взел полука и да се надяваме че ще бием Вихрен....

Link to comment
Share on other sites

Кво ми пука! БОТЕВ ЮБЕР АЛЕС! ( все още ) :P

Link to comment
Share on other sites

Даммм Яската вече не е тренер Пачев взима мястото му до избиране на друг(ако вобще се избира друг)....Селския продължава с "великите" си изцепки и просто не му предвиждам светло бъдеще на тоя...все пак ще видим дали Пачев си е взел полука и да се надяваме че ще бием Вихрен....

dam

Link to comment
Share on other sites

аз очаквах даже разгром, защото играхме срещу най-слабия отбор в групата

хах ми пич..супер много те уважавам като човек,защото малко или много те знам от мирк,но погледни реално на нещата.......Ботев разчита на мои набори все пак.Не може с Дормуш и другите 19-20 годишни младоци да направат каквото и да било.;)))

Успех в другите мачове и дано догодина да има най-малко 2 отбора в а група

Link to comment
Share on other sites

Забелязах, че много плюете по Христолов....ае да ми кажете с какво той е виновен за разни издънки като срещу Нафта и ....не си спомням кой беше, но беше скоро (май някой от "зелените" отбори). Да не би той да играе? Христолов само дава пари. Е верно, страшно просто парче е ама в крайна сметка не може с тия футболисти да се очаква квота за УЕФА. Според мен лично си вкара брутален автогол с това, че махна Ясен.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...