Jump to content
BulForum.com

Barclay's Premier League


Mockingbird

Recommended Posts

Antares нещо е зает покрай местенето у голямото село, та взех, че се нагърбих със тая сложна задача, да "открия" новия сезон на Англия във Булфорум. :lol:

Ето тук може да се видят и първите двубои на 13.08.2011 Висша лига.

Тази година в елита влезе един отбор, на който много симпатизирам и ще наблюдавам с интерес срещите му.А това е QPR.Искрено се надявам да се задържат в елита и да покажат добра игра.

Иначе, като миналата година открихме сезона с купа. :laughing: Community Shield бе спечелен от отбора на Манчестър Юнайтед, след забележителен обрат и много добра игра на младоците, над градския съперник Манчестър Сити със 3:2.

Една от интересните теми, отново със сигурност ще бъде Бербатов.Ще използвам част от думите на Пешо от миналата година и ще кажа, че според мен миналия сезон Митко запуши устите на критиците и то доста добре.Остава въпроса дали изкуфелия старец, ще продължи да прави маймунски номера и този сезон, и ще секне отново формата и възхода на нашето момче.

Пожелавам ви приятни мигове със сезон 2011-2012. :beer:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 420
  • Created
  • Last Reply

Прогнозирам, че този сезон ще бъде ужасен за Арсенал. Дори и Насри и Фабрегас да останат в отбора, ще бъдат толкова деморализирани, че сигурно ще играят на 20%. Ван Перси и той се размрънка.

 

Все пак ще се стремя да гледам всеки уикенд, дано има добри мачове.

Link to comment
Share on other sites

Да, с тези трансферни истерии и аз мисля, че на топчиите ще им е трудно.Но ако са истински професионалисти ще играят както трябва.Лошото е, че миналата година от шанс за три трофея, взеха едно голямо нищо.Венгер ще трябва да ги мотивира доста.

Остава проблема с блокираните часове.Нашите тъпаци всеки ден решават нещо, на другия ден се отказват от него...Просто до последно ще ни държат в напрежение.....Дано не я приемат тая забрана.Ако си мислят, че с нея ще върнат хората по стадионите са ебахти заблудените.

Link to comment
Share on other sites

Аз си мисля, че отново в светлините на прожекторите ще са милионите на $hitty и постоянните им осирания. Челси... продължавам да смятам, че ще са в топ4, но не и реални претенденти. Ливърпул за мен имат реален шанс да вземат титлата, ако надрастнат себе си, което според мен е възможно с крал Кени. Взеха качествени футболисти и започват да показват игра на победители. Арсенал... докато начело им е Венгер - винаги ще са футболните идиоти на Англия. Способни да бият всеки и да ги бие всеки. Абе въобще - английския Левски. Отбор без манталитет и гръбнак. Тотнъм... вероятно ще продължат да играят силно и да не печелят нищо значимо. Юнайтед... тази година ще са преследвани от сериозен проблем - де Хеа няма да може да запълни бездната в отбора, оставена от Ван дер Саар, който наистина последния сезон ги пренесе на гърба си. И ако отбора не се адаптира бързо, към тази празнина - ще се получи същото като 99-та година - тогава Шмайхел цял сезон вади чудеса от шапката си и вади отбора от калта. И с махането му - отбора загуби доста точки и се представяше посредствено. Подозирам, че ако се завържат "вратарски" загуби, като например нелепите му намесвания при двата гола на $shitty за Community Shield - това би се отразило катастрофално на младия испанец и може да се пречупи под огромното напрежение, под което ще попадне. И какъвто и потенциал да има - няма да може да го реализира. Това, за мен, ще е основния проблем за отбора.

Като цяло - очаква се интересен сезон.

 

П.П. Меродио, пише се двубоИ. Не с и-кратко :lol:

 

Иначе за Бербо - той е крехък психически. С толкова сериозна конкуренция и толкова атаки от медии и странно отношение от съра - може и това да сложи край на кариерата му... Или поне сериозен срив.

Link to comment
Share on other sites

Арсенал... Абе въобще - английския Левски. :lol:

Господе, що ми не спря нетЯ та да не го видя туй. Да се сравнява футболен отбор с дружина за надпиване.. лелей.

Link to comment
Share on other sites

Честита 20-та титла на Юнайтед. Другото са подробности...как, защо, съдията е хомо и т.н :D

 

Не би трябвaло отбор черешка като Сити или Челси да ги спре. По-скоро Арсенал или Ливера :D

Link to comment
Share on other sites

Какъв е смисъла за всеки нов сезон да се прави нова тема?

Магданозчо, пише се "първите двубоИ"!

Някак не върви в началния пост на темата да има такава тинейджърска грешка.

 

Ооопс, Антерес ме изпревари с "двубоите" laughing.gif

 

Не е моя работа, но се пише "смисълЪТ". Ако ще се поправяте.

Мисля, че поол имат добра основа и е време да покажат нещо по-смислено от ерата Гафа насам. Арсенал no comment :)

Link to comment
Share on other sites

Господе, що ми не спря нетЯ та да не го видя туй. Да се сравнява футболен отбор с дружина за надпиване.. лелей.
Е, то е същото, като да сравняваме българския с английския футбол.
Link to comment
Share on other sites

Еее епа изядохте ме.Бях полузаспал.

И аз мисля, че Ливърпул ще бъдат фактор тази година.Кени страшно много промени отбора, за краткото време което имаше.Според мен им предстой завръщане в топ 4.

Link to comment
Share on other sites

Хвана ме, признавам си. :lol:

Първия отложен мач за сезона вече е факт.Поради безредиците от последните дни, двубоя между Тотнъм и Евертън е отложен.Щрак.

Останалите двубоЙ започват от 17:00 и 19:30 българско време.

Link to comment
Share on other sites

\rofl.gif

Хубаво се смееш , но за 6 мес. Ливърпул са пръснали 110мл някъде. Мързи ме търся статистика под ръководството на Кени колко мача са спечелили , но определено наваксаха доста за няколко месеца.

Арсенал се осраха като си продадоха звездите . Ако искаш да си отбор борещ се за титлата трябва да държиш класните си играчи .

Да видим Тотнъм този сезон какво ще направят. Определено Реднап е треньора за този отбор .

 

Искам да отбележа , че атмосферата на стадиона е неописуема . Дано да ми се отвори парашута да отида на Евертън - Тотнъм .

Link to comment
Share on other sites

Arsenal - Liverpool

 

Дано да няма срамна загуба :) Go, go, Gunners!

Е, чак срамна не беше, но бих казал заслужена. Нямаше класа в този състав на Арсенал, поради една и друга причина. Но все още е много рано да се правят сериозни коментари. Важният мач за 'артилеристите' ще е в Удине.

Link to comment
Share on other sites

Тотнъм в момента определено мачкат и надиграват Юнайтед... Като гости... Реднап... просто нямам думи за тоя човек. Да видим де, старата лисица какво ще измисли :lol:

----

Малеее... тоя Ашли Йънг к'во ги прави... Изруд!

----

Новата коса на Руни си свърши работата :lol: Като цяло - малко неустойчив Юнайтед и все пак - похвално представяне, предвид състава. Играч на мача - Уелбек. Тежки дни се задават за Бербо при такава конкуренция. Де Хея отново се пропука и не знам какво ще прави при по-силови отбори като Стоук и Болтън, когато борбата в наказателното поле става доста сериозна...

Link to comment
Share on other sites

Насри е подписал с Ман Сити :(

 

Шефовете на Арсенал просто трябва да се вземат в ръце и да спрат да продават звездите си. Никак не ми се иска да повярвам, че Венгер сам е решил да продаде двамата си най-добри играчи. Не трябва да се говори само за Насри и Фабрегас, разбира се, подобна политика се води от доста години в този отбор. До сега наистина можеше да е изграден един приличен състав, ама...

Link to comment
Share on other sites

Можеш ли да ги виниш, че искат да се махнат? Сигурно е доста фрустриращо толкова пъти да бъдеш близо до отличие, но все да пропадаш в края на битката. Дано не съм прав, но оттук нататък не виждам как Арсенал може да се задържи в топ 4-5-6 на първенството.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...