Jump to content
BulForum.com

Тв Samsung и 2.1 колони


skazy

Recommended Posts

Аз такова... Да се похваля съм дошъл :D Пристигна саундбара и честно казано съм доволен. Надмина очакванията ми. Звука от бара е добър, единствено баса на моменти ми се губи. Като казвам "губи" не, че го няма, а все едно не е там, когато се очаква да го има. Давам пример с трейлър на някой филм, пускам трейлър на Трансформърс, който трейлър съм гледал на кино преди да започне главния филм и в киното на моменти ми вибрират всички органи, сега го пускам на ТВ и чувам баса 1-2 пъти. Все още не съм пускал цял филм да чуя как се държи. С музиката нямам проблем. Общия извод за мен е, че направих добра инвестиция, защото напълно задоволи нуждите на ушите ми :)

 

Честито. :)

 

Щях да ти напиша да си провериш дали разстоянието на вуфера ти е както трябва отнесено към саундбара, но после видях, че проблема е бил източника.

Link to comment
Share on other sites

Оправи ли си проблема с дублирания звук на телевизора?.

Оправи се. С конвертора който взех не можех да ползвам DTS и мисля, че от там идваше проблема. Сега вече всичко е наред.

Link to comment
Share on other sites

Много ми е интересно какъв е тоя силен бас. На мен Ангел също много ми помогна, но като чух саунд бара на един приятел, си казах, че за това пари няма да дам и така олекнах с малко повече пари ама и аз съм доволен. Вече имам паднали "лампи" :)

Link to comment
Share on other sites

Много ми е интересно какъв е тоя силен бас. На мен Ангел също много ми помогна, но като чух саунд бара на един приятел, си казах, че за това пари няма да дам и така олекнах с малко повече пари ама и аз съм доволен. Вече имам паднали "лампи" :)

 

Няма как да се сравнява с отделния бас.

На човека просто му е задоволително силен баса. :) Разни хора - разни предпочитания. Едни харесват да бучи просто, други харесват като удари баса да го усещат в стомаха.

Link to comment
Share on other sites

...други харесват като удари баса да го усещат в стомаха.

 

Аз съм от тия. :D ...не че го правя ежедневно, но понякога на определени парчета включвам и втория чифт колони - едни такива големи...и най-често по малките часове. :devil

Link to comment
Share on other sites

Моя си тупа достатъчно, за да се усеща като на кино, да тресе леглото и да ми е кеф като играя игри. Не ме кефи да бучи чак от резонанса в стаята. :)

Link to comment
Share on other sites

Подкрепям мнението на w00x. Точно това имам и аз в момента след покупката. Стаята не е голяма и дори когато го увелича малко над половината, започва да дразни, а не да ти доставя удоволствие. С това отговарям и на въпроса на DON_CHEFO. Иначе вчера реших да му направя бас тест и... голяма грешка... Жената още ме гледа на кръв.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...