Jump to content
BulForum.com

Shofiorski kurs


james_ankov

Recommended Posts

Az go karah pri Sashko Djarov i otogovoryt mi e i da i ne. Moje bi shoto go poznavam ot predi i mnogo me natiskashe a az hich ne sym zapalen shofior. Inache spored men uchi mnogo dobre dokolkoto zavisi ot nego.

Link to comment
Share on other sites

088 777 51 10 -Методи Велинов, Опел Аскона

 

Много е готин, никога не съм съжалявал за нищо.

Link to comment
Share on other sites

sz moga da predloja moq instruktor toi raboti kam vita 6 trqwq da idesh i da sa zapishesh 212 lv e kursa s si4koto i izpita vliza vatre mnogo e gotin instruktruktora

si umresh ot smqh s nego i naistina u4i dobre

todor penov se kazva

trq da idesh v firmata srestu mr brikolaj det e edna bqla sgrada i tam se zapisvash.

Link to comment
Share on other sites

eto ti o6te edin variant moi poznat instruktor mnogo spokoen 4ovek ;) ;) gsm 0887/587977- Dinko Nedelev ako ne se luja e familiqta az po familiq nikoga ne sum se obry6tal kum nego tyi ,4e ne sum siguren :D :D

Uspeh v kursovete dano vzeme6 knijkata ot raz :punk

Link to comment
Share on other sites

Mi i az moga da dam predlojenie.Minalata sedmica takmo si zeh izpita ot raz.Az bqh pri Staio Bojakov ama poznavam i edni drug instruktor.Kazva se Atanas Bikovski!!!I dvama ta dosta mn veseli i ako si zel rabotata na seriozno ot raz 6te vzemeh knijka.Ako iska6 da se zapi6e6 firmata se namira na bul.Carigradsko 6ose v bloka sre6tu komina na Moto -Pfoe.

Link to comment
Share on other sites

ama se 4udq dali da mu se doverq... toi postoqnno e piqn.bahti tipa

Abe chovek ako ti zemi malko doveri mu se.Shto da ne ti kato mojesh da si karash toi e na drugata sedalka takache spoko i upseh .I kat zemesh knijkata sha na vozish.Aide !!!!!!

Link to comment
Share on other sites

I az se nadqvam da uspeq ot parviq pat  :wir

И аз се надявах ...

ама от 16 минаха 11 на кормуване и там скъса 9 :angry:

 

демек от 16 само 2-ма зеха книжки

Link to comment
Share on other sites

@JIS като ходиш на изпит важното е да вземеш листовките после в джоба да имаш 40 лв и ако ония ти каже "Съжалявам но ще трябва да се явите друг път" показваш $$$ или казваш на инструктора да си поговори с изпитващия и тва е. Щот изпитващия винаги може ти направи секано и да те къса пък следващото ти явяване е 40 лв така че дали ще ги дадеш сега или после е все тая.

Link to comment
Share on other sites

Да бе , как ли пък не съм му дал пари!Ще си науча листовките, ще се науча да карам така, че да няма за какво да ме хване и ще ме скъса, ама другия път!На всички изпитващите ви са виновни. Аз като карах курсовете, на листовките скъсаха поне 10 човека, обаче съм 100% сигурен,че не са седнали да прочетат нищо. На кормуването - ми като не можете да карате много ясно че ще ви късат.За това са тези курсове, не за да ги минете евтино, не за да вземете книжка, а за да се научите да карате.

 

0888451432 - това е телефона на моя инструктор, казва се Петко Петков, нито взима много евтино, нито е от най-спокойните, но за годината, през която аз карах курсовете нямаше нито един скъсан курсист.

Link to comment
Share on other sites

Аз вчера говорих с братовчедка ми и тя каза, че 200$ тряало да са дадат .. бахти! Даже вика че знаела къде тряа са дадат :)

Link to comment
Share on other sites

0888451432 - това е телефона на моя инструктор, казва се Петко Петков, нито взима много евтино, нито е от най-спокойните, но за годината, през която аз карах курсовете нямаше нито един скъсан курсист.

ne symneno si e taka. i men me interesuva ot ras da si e zema.i za tfa shte napravq kato teb daje si zapisah GSM-a na toq pich.shtoto skoro shte doide i moito vreme i predpochitam ot pyrviq pat i to kachestveno.ot kolkoto 10 pati da ma kysat i seki pat po 40 lv da mi izlizat ot djoba.podkrqpqm te 100% za tova koeto pisa

Link to comment
Share on other sites

@Shiro

1.iskam da te popravq za cenite na kursovete.Na4i pove4eto instruktori ziamt okolo 250 lv za kursa kato v tazi cena e i izpita i dopalnitelno za teoriqtq e okolo 20 lv. :) Pove4eto firmi kazvat 4e izpita e 35 lv samo i samo da si zemat komisonna za tva 4e sa ti podali dokumentite za izpita.A sa6to taka i knijkata struva to4no 22.30 s bankovite prevodi. :punk

2.Ne e nujno da dade6 200$ predvaritelno za da si kupi6 knijka.Prosto e nujno da pusne6 samo nqkoi lev na izpitva6tiq i tva e.Za tva ne6to sam siguren za6toto poznavam edno momi4e koeto nikak ne poznava6e grada i ne moje6a da kara ama plati 6o lv i sq ima knijka!! :)

 

 

@stefann

Moga da ti kaja 4e naistina nqkoi pat izpitav6tite sa vinovni.Men na izpita onq me vartq taka da se kaje v krag samo i samo da me skasa.Vika mi lqv zavoi posle pak lqv i taka 5 pati.Moje da ti se struva neveroqtno ama si be6e taka.I kato vidq 4e ne moje da me skasa re6i da me pusne.Sa6to taka koeto kazva @Lord_Gudo e vqrno.Nqma smisal da se ma4i6 da se qvqva6 vtori pat po dobre e dai nqkoi lev na izpitva6tiq i zimai knijkata. :) Az si q zeh oba4e bez da pla6tam!! :D

 

 

@JIS

Ne znam kak taka tolkova hora sa vi skasali na toq izpit.Na moq izpit be6e nai-lo6iq izpitva6 i pak zehme po4ti vi4kite. :)

Link to comment
Share on other sites

На мен курса с изпита ми излезна 200лв. Взех го от първия път, но карах само 18 часа, толкова ми беше определено от инструктура, с уговорката, че ако не са ми достатъчно, ще карам допълнително. Преди това никога не бях карал кола.

Link to comment
Share on other sites

@Runner ne slu4aino na teb ti e zel 200 lv.Kato ti e reznal 6 4asa mnogo qsno 4e 6te ti zeme po malo pari!! :punk

Link to comment
Share on other sites

za6toto poznavam edno momi4e koeto nikak ne poznava6e grada i ne moje6a da kara ama plati 6o lv i sq ima knijka!! :) 

То и затова има толкова катастрофи :angry: .Миналата сьбота се врьщах от Пазарджик и 500 метра пред мен стана ебахти и катастрофата.2 умрели на място и едно дете с счупен грьбнак и гледах как ги вадиха от колата. :sick PUKE.GIF

Link to comment
Share on other sites

Най-тънкажните курсове са в Автошкола Чолаков - БМВ 520 (черно и синьо). Намира се между автото и строителния. 240лв е абсолютно всичко (листовки, изпити, кормуване). Другите карат на някакви чупени коли , като и дават повече пари. Хубавото е че можеш да ги внесеш на няколко пъти парите, първата вноска 100лв когато се записваш, а последната 1 седмица преди изпита. Коментари от сорта ако искаш да се научиш да караш кола ги карай на някоя лада са излишни, защото шофьор не се става от курсовете. Телефоните са:

 

- 032 / 62 72 41

- 0889 49 04 03 - Дойчин Топалов - при него карах, много спокоен тип :)

 

Enjoy :]

Link to comment
Share on other sites

I az mislq , 4e 6ofior ne se stava ot kursovete ... Te samo ti polagat osnovi ...

To az se razkarvam iz kvartala s kolata ot nqkolko meseza , ama tva ne zna4i 4e moga da karam :P

I trqbva da se vzema naseriozno vsi4ko !!!

Nali znaete - Edin mig nevnimanie= Cql jivot stradanie :pirate

Link to comment
Share on other sites

I az mislq , 4e 6ofior ne se stava ot kursovete ...

 

 

Tova e mn verno ne6to!! :D Za da se nau4i6 da kara6 hubavo ti e nujno da se oprajnqva6 vseki den!Sa6to taka trqbva da se stremim i da izpolzvame tva deto sme nau4ili ot isntruktora a ne tva deto ni kazva nqkoi poznat 6ofior.V tva se ubedih sled kato zeh knijka i razbrah 4e seki si kara kato mu doide i ne spazva pravilata! :)

 

 

Миналата сьбота се врьщах от Пазарджик и 500 метра пред мен стана ебахти и катастрофата.2 умрели на място и едно дете с счупен грьбнак и гледах как ги вадиха от колата.

 

Mi tva stava ot 6ofiori deto si mislqt 4e sa sami na patq i mogat da si karat kato si iskat!!Za tva ne6to moje bi naistina trqbva da ima proverova4en izpit za 6ofiori vzeli knijki predi dosta vreme!! :punk

Link to comment
Share on other sites

Blagodarq na vsi4ki za infoto !!!

 

 

Nqma6 problem.Az tako sq si zeh knijkata i sam dosta navatre s tiq vaprosi i sam gotov da pomagam!! :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...