Jump to content
BulForum.com

Български волейбол


Stenli

Recommended Posts

  • Replies 166
  • Created
  • Last Reply

По другите форуми чета, че може нашите да са паднали нарочно. Някой по-запознат със схемата да поясни ако знае. Франсетата трябвало да паднат с 30 точки за да ни изхвърлят.

Link to comment
Share on other sites

Франсетата няма как да ни махнат, ако ще и на 0 да падат, тъй като се гледат геймовете, а не точките. По тази причина сме сигурни участници напред. За нарочна загуба не може да става и дума, понеже при победа отивахме в група с Камерун и САЩ, а сега отиваме в група със следните възможни отбори: победителя от Полша и Сърбия и загубилия от Бразилия и Куба. Т.е. ще ядем много пердах, ако продължаваме да играем като идиоти...

Link to comment
Share on other sites

Точно точките мисля, че се гледат, днес май по радиото го чух. Надявам се да е някъв ход ва банк - всичко или нищо. По-добре трудна група сега от колкото да се натресем на Бразилия на елиминациите.

Link to comment
Share on other sites

Всъшност май си прав за точките!

 

Франция трябва да паднат с 3-0 и разликата в точките да е > 30, но тогава Чехите ще станат първи и смятам, че Франция няма да оставят нещата така.

Link to comment
Share on other sites

В момента гледам Бразилия - Куба, който и от двата отбора да ни хване ще ни счупят от бой. Толкова изчистена игра рядко се наблюдава

Link to comment
Share on other sites

България е със световния шампион Бразилия и европейския Полша. Не искам да звуча песимистично, но мисля, че бяхме до тукwacko.gif

Link to comment
Share on other sites

България е със световния шампион Бразилия и европейския Полша. Не искам да звуча песимистично, но мисля, че бяхме до тукwacko.gif

Снощи погледнах към края мача Бразилия-Куба, баш машини са си. :) Аз като гелдам Куба какви сервиси бият... нашите все едно са деца от 2-ри - 3-ти клас (с много малки изключения). С отскока да го объркаш- ОК, но и най-обикновения сервиз да изкарваш в аут, лоша работа.

Link to comment
Share on other sites

И на мен ми се иска, но такъв идеален филм...едва ли ще съществува.Не че не сме достатъчно добри...просто, като че ли психически, срещу Полша и Бразилия не успяваме да издържим и се проваляме.

Link to comment
Share on other sites

Нещата пак се нареждат в наша полза, ако разбира се съумеем да се възползваме :huh: Победа днес ни отваря широко вратите към топ 4. Време е да бием Полша във важен мач. БЪЛГАРИ ЮНАЦИ!

Link to comment
Share on other sites

Днес и посрещането и Жеков бяха уникални, просто нищо общос с предните мачове. Утре дано да праснем и бразилците да не се ежат многоbeer.gif

Link to comment
Share on other sites

Але-алеееееее, уникални, всичкитееееееееееее :woot

Утре дано да праснем и бразилците да не се ежат многоbeer.gif

По-добре да не ги праскаме. Защото при победа отиваме да играем с Русия и Куба, а при загуба с Чехия и Германия ;)

ЕДИТ: Хихи, руснаците май ще легят на Испания от 2:0, май не ги кефи алтернативата да играят с бразилците, няма такъв регламент, няма такъф фарс :D

Link to comment
Share on other sites

Хихи, руснаците явно предпочитат Сърбия, пред нас или Бразилия, за съперник в следващата фаза - от 2:0 падат с 2:3 от Испания. Утре нищо чудно и плавите да отвърнат на удара като също си загубят мача, хахаха, луди сметки, луда работа :D

Link to comment
Share on other sites

Пълна пародия, само не мога да разбера нашите защо играят :confused :confused :confused :confused

Да, супер - Испания и Куба, и после дай Боже - Русия или Сърбия, поне станем ли световни шампиони ще знаем, че сме били всичко що шава :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...