Jump to content
BulForum.com

Игра "Намери ми!"


Recommended Posts

а и как да се намери такава снимка след като най-вероятно такава несъществува, да ходя да го снимам ли :D ?

Става въпрос за: "Среден пръст при скорост 300 км/ч: Такума Сато си навлече гнева на Кими Райконен, след като дълго не пусна финландеца да го изпревари с обиколка, въпреки че имаше син флаг. Японецът искаше непременно да натрупа преднина, тъй като Физикела, с който той се бореше, тъкмо беше влязъл в бокса. Когато Райконен най-после успя да изпревари Сато, му показа среден пръст. При скорост 300 км/ч да караш с една ръка... Страхотно, Кими".

 

Така беше, състезанието го гледах, но аз не мога да я намеря...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 782
  • Created
  • Last Reply
Kaufland. За този търговски център ли става въпрос?

Искам снимка на изтрезвителното.

мне, не е този. Това повече ми прилича на супермаркет.... А и не съм сигурен ама тва Кауфланд май не е на центъра :confused .

аз говорих за този на главната. Със ескалаторите и 3-4 магазина за обувки (рънърс, мрънърс и т.н.).

както и да е, като имам път на там ще си го снимам сам и ще го кача :lol:

Link to comment
Share on other sites

мне, не е този. Това повече ми прилича на супермаркет.... А и не съм сигурен ама тва Кауфланд май не е на центъра :confused .

аз говорих за този на главната. Със ескалаторите и 3-4 магазина за обувки (рънърс, мрънърс и т.н.).

както и да е, като имам път на там ще си го снимам сам и ще го кача :lol:

Абе човека говори за "Екзелсиор" !!! :) До хранителния магазин на главната.

Link to comment
Share on other sites

Искам снимка от дълбочините на океана... :)

225diving.jpg

искам снимка на Трифон Иванов,който се радва,че е вкарал гол.

Link to comment
Share on other sites

http://trifon.cska.net/gal4.html

 

Искам снимка на двигател на Лада_1500 :lol:

Ето ти lada-turbo.jpgдаже е с турбо :laughing: .

Аз искам снимка на положението при което оня балък от Левкси не отцели вратата(става въпрос за мача:Левски-Удинезе в първото половреме)точно преди да ритне.Някой да даде :)

Link to comment
Share on other sites

Аз искам снимка на положението при което оня балък от Левкси не отцели вратата(става въпрос за мача:Левски-Удинезе в първото половреме)точно преди да ритне.Някой да даде :)

Цялото положение.

55048-bizhuter4e.gif

Искам снимка на Цеко Сифоня. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

1977: The contour bottle design trademark was granted by the U.S. Patent Office. oldbottle4.gif

Аз искам снимка на надписа на х.Омуртаг : "човек и добре да живее един ден умира и след него друг се ражда".Тия думи са изрязани в скалата до мадарския конник.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

...няма такова ве :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...