Jump to content
BulForum.com

Качете си снимки - да ви видим "работното място"


Recommended Posts

еми скромно по дефолт както се казва на Английски

 

 

хахахахах МикроМек(MicroSoft) се опитват тва да го направят и зизискват над нензам си колко си гигахерза процесор и за ефектите поне 128 мб карта (препоръ4ително 256 МБ!!!!!) и да не забравим 500 ран заема от раз без ефекти а ина4е от тсрата още 900 мб!!!!!!!!!!тея луди ли са ша го д*хат, като излезе ВИСТА-та на линукс(сузе 10.1) тва ми върви на 800мегахерцов компютър!!!!! със 256 рам и 64 мб видео.

хахахаха

http://flickr.com/photos/93475507@N00/

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 244
  • Created
  • Last Reply

Обичайните заподозрени ...

Монитора ми (гр искам по-хубав :(), в случая тва е screensaver-a; Тули - паяка, за жалост не истински ;(( ; тонколонките с дисковете на тях, служат за подложки за чаши ;> На заден фон - както винаги стол с дрехи и рутера. Емм .. тва е. Тука ми е програмирането, тука ми е рисуването. Ако да речем, че за сега тва ми е "работата"...

Link to comment
Share on other sites

Тц тц тц.С толкова много дискове нищо чудно след някой друг ден НСБОП да та навести.Може да та обвинят в това,че си един от главните ъплоудъри на арената :laughing: :bgrin: :D .

 

С толкова "много" :P дискове могат само да му лапат ..... :pirate :punk

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Те тука си губя времето.

Oле и аз като малък имах такива динозавърчета дето се падаха от зрънчо! :P Мноо са яки,даже едното беше обезглавено...със зъби... :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

И аз ще се разпиша тука..

Да видите мойто спално помещение. :D

Мониторчето

Мястото пред компютъра - Ей така и не се наканих да го изхвърля това диванче, жал ме е, пък и кажи-речи сме набори.. :D Просто си го обичам. :lol:

Тука спя B)

Това ми е усилвателя - който съм завила да не му е студено. :woot Наложи се да го махна, комшиите не издържаха.

А това ми е сегашната "музика" :woot :woot :woot :woot :woot :woot :woot

Link to comment
Share on other sites

Направих 4 панорамни снимки с k700.. станаха ужасни :( но поне се добива някаква представа за работното място.. (също така спалня и студио Wool Blanket Records :D )

 

afx-north.thumbnail.jpg

North: Вижда се част от midi клавиатурката, гардероба, учебници от 2 семестъра който тежат сигурно 10 кила и все не мога да се наканя да върна в библиотеката, креслото за гости и част от плаката на Avril Lavigne :)

afx-east.thumbnail.jpg

East: етажерката със списанията, част от плаката на Linksys (със готината мацка само по... STP мрежови кабели :) това май е някакъв фетиш за мрежови администратори :lol:), раклата ми и леглото с плюшената лисица, плюшената мишка и плюшеното дяволче което спечелих на конкурса по танци в 5-ти клас на коледната... забава :D

afx-south.thumbnail.jpg

South: Отново леглото, част от плакатите на Deftones и Friends, 150W бас-каса която в момента се използва като поставка за сухите цветя които ми подари кака Петя на морето .. 2002-ра година :devil + креслото пред компютъра.

afx-west.thumbnail.jpg

Монитора + колоните, компютъчето, уредбата която използвам като усилвател, midi клавиатурата отново и кабелния модем motorola sb4200. общо взето това е.. :bgrin:

 

Също така се организират екскурзии (с преспиване) за по-любознателните туристКи :devil

Link to comment
Share on other sites

/офф

ТурисТи, туристКи

- заповядайте при мене.

 

Както видяхте - имам диванче, ъглово- разпъва се - става за двама човека.

 

Видяхте моята прекрасна спалня. :love (По моя идея е,нарисувах я сама, те взеха, че ми я направиха мааалко по-светла, но подробности :D )

Има място за трима човека. :woot

 

 

 

п.п-Подбивам пазара на afx

Link to comment
Share on other sites

п.п-Подбивам пазара на afx

Lesbian? :)

 

Edit: между другото скоро мисля да боядисвам че реших да изхвърля един шкаф.. ела да удариш една боя :D

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
Ето стаята ми, малко е карамбол, но вече сам пооправил :)

workplace

 

е поне да беше разкарал тфа кисело мляко :D Иначе сериозно ти казвам ако влезнат куки в вас ще те арестуват за пиратство :D

 

а иначе ето ме и мен

 

DSC00100.jpg

DSC00102.jpg

DSC00103.jpg

 

монитора ми е много малък и старичък но мисля този месец да го сменям с по голям :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...