Jump to content
BulForum.com

Тъмно петно монитор


vikktor

Recommended Posts

Еми....пробвай с друг източник, друг вход, промяна на яркостта и го връщай. Като го върнеш поне ще има какво да им кажеш. :)

Link to comment
Share on other sites

:D :D

 

Човече, не си ли се научил, че кашоните се пазят до последно? :D Ти преди 2 дни го взе и директно си го зафучил на боклука.

 

Направи ли тестовете, които споменах?

Link to comment
Share on other sites

Ако искаш ми вярвай, пазя кашони от 5 години (на тв) ама точно този реших, че ще го изхвърля след като работи 1 седмица безпроблемно :/ Много ме е яд. Както и да е, съгласиха се от фирмата да го приемат без оригинален кашон, ама трябва да ми го изпратя :D 

Link to comment
Share on other sites

Да, карък съм

имам кашони на какви ли не глупости, но точно този реших да изхвърля :/ деа

 

по имейла ми казаха, че явно проблема е в матрицата

Link to comment
Share on other sites

купух същия монитор от технополис

в кашона изпратих 1вия към сервиза

и за по-малко от 5 часа се появи петно и на 2-рия монитор

 

WTF

нещо да не е в мен проблема?

Link to comment
Share on other sites

Не. Просто трябва да дадеш малко повече пари и да купиш Dell. Явно е дефектна партидата.

Връщай го веднага в Технополис и си изисквай парите. Ако го върнеш в рамките на 24 часа с дефект, трябва да ти го сменят с нов или да ти дадат парите, според политиката. Иначе ще го пуснат да обикаля по сервизи.

Link to comment
Share on other sites

извинявам се, не беше днес

вчера сутринта.

 

ами кашона ми вече е в Еконт, как да им го върна?


п.с.

нямам нищо против hp - онова HP 24es (от което имат и 27"-ова версия) ми харесва точно толкова, колкото и този asus

всичко беше на кантар м/у двата модела

Link to comment
Share on other sites

Еми няма как без кашон. Ще трябва да го връщаш за гаранционен сервиз.. Иначе можеше да си вземеш парите, защото са ти продали дефектен монитор.

Link to comment
Share on other sites

ами кашона ми вече е в Еконт, как да им го върна?

 

Купи трети и ползвай неговия кашон. :laughing1:

 

Абе човек, да нямаш нещо излъчващо близо до монитора...някое магнитно поле примерно...не че би повлияло на монитор, който не е с кинескоп, ама знае ли човек... :online2long:

Link to comment
Share on other sites

Тука вече всякакъв порцелан се изпотроши... Просто като взима следващия да го пуснат и стартират на място в магазина. 

Link to comment
Share on other sites

Имам колони, които седят на едно място от години наред и никога не са правили проблем. До въпросния Asus имам 2-ри монитор, той защо върви?


Тука вече всякакъв порцелан се изпотроши... Просто като взима следващия да го пуснат и стартират на място в магазина. 

 

Пробваха го, работеше

 

 

Сега пиша мейл направо на Asus

Link to comment
Share on other sites

Пробвах със този, който пътува към сервиза, с два различни кабела на 2 различни компютъра на 2 различни места

Link to comment
Share on other sites

Не, в интерес на истината е по-тъмно когато е отвесен и по-светло - когато е върху гърба си (без стойка), но пак го има.

Link to comment
Share on other sites

Update:

петното изчезна без да правя нещо определено. Просто монитора заспа, събудих го и сега е ок. Не мога да разбера дали е по-тъмно или съвсем няма нищо, защото малко свикнал с него. Това да няма петно е дори по-притеснително от това да има петно :/ Някой нещо?

Link to comment
Share on other sites

Имам ъпдейт:

2-3 дена компютъра работи (без да го изключвам) и нямаше петно - посмислих си, че нещо с тока е и за това продължих да не го изключвам, но в петък се показа петно въпреки всичко.

 

Изключих монитора, включих го и го нямаше. Този номер провървя още веднъж.

 

Вторият път от едната страна петното се премести от другата. После пак се върна на мястото си.

 

Забелзах, че преди да се появи петното, логото на ASUS не се показва цялото.

 

Някаква идея?

 

(П.С. чакам по-висша инстанция от аутмакс да се произнесе дали ще ми върнат парите за единия, втория ще го мъча после в технополис)

Link to comment
Share on other sites

Някаква идея?

 

Идея нямам, но от това дето обясняваш подозирам, че и третият ти монитор ще се сдобие с преместващо се петно...сигурно си имаш полтъргайст у вас. :devil

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...