Jump to content
BulForum.com

Google книги


Recommended Posts

а бе, вчера почнах да чета една книга там ... днес отивам и гледам, че нямам достъп до съдържанието. пратих я на друг човек (мислех, че е някакво ограничение от IP-то), но и той ми каза, че при него не се визуализира.

 

става въпрос за ...Turkish Foreign Policy in Post Cold War Era by İdris Bal (синя корица)

 

някви идеи защо след като вчера е имало достъп до съдържанието й, днес няма такъв :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Аз е виждам,чета е нямам проблем.Преди да е избера обаче имаше текст в оранжево който твърдеше,че е с ограничен достъп.

Link to comment
Share on other sites

може ли да направиш една снимка?

 

става въпрос, че при мен се визуализира така:

 

snagprogram0026.png

 

 

... а вчера се визулизираше така(тук нагледния пример е с друга книга):

 

snagprogram0027.png

Link to comment
Share on other sites

по интересното е, че според google, за книгите които са с гриф "ограничен достъп", важи това:

 

Много от книгите, които можете да прегледате в Google Търсене на книги, все още са предмет на авторски права и се показват с позволението на издателите и авторите си. Можете да разлистите тези заглавия с ,,ограничен достъп", все едно сте в книжарница, но няма да можете да разгледате повече страници, отколкото носителят на авторските права е предоставил.

 

Когато разгледате максималния позволен брой страници за дадена книга, достъпът ви до останалите нейни страници ще бъде прекратен.

 

... но аз помолих няколко човека да проверят за въпросната книга и ми казаха, че при тях също не се визуализира ... а те реално за първи път правят опит да я отворят :unsure:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 2 years later...

Потърсете в замунда, от там си изтеглих десетки книги за гугъл.Всички обаче са на английски.

 

 

Mod: Кой да потърси - оня над тебе ли, дето за последно е влизал Apr 09 2011?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...