Jump to content
BulForum.com

Diablo 2


snake

Recommended Posts

намерих crack с kойто може да се влиза в Battlenet независимо от това дали играта ти е оригиналка или не аз отна4алото не вярвах ама като го пробвах и се разцепих Ето го линка и ми кажете дали жи харесва :)

q kaji kakyw krack ili loader sled toq CD-Key update ?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 352
  • Created
  • Last Reply

Аре да поговорим за самата игра.Според вас кои е наи добре облечения герои според вас.Според мен за Сорсерка е зялата тал раша сериа със монарх,war travelers,frosbyrn,jordan,reven пръстена.А според вас

;)

Link to comment
Share on other sites

Emi 6tom raboti samo za 1.09 zakvo ti e , nali Bnet avtomati4no update do 1.10 .

Dori nz dali naistina raboti

 

1.09 няма смисъл, при наличието на 1.10.А ако някой все пак го примързи да пробва може да сподели преживяното :)

Link to comment
Share on other sites

Аре да поговорим за самата игра.Според вас кои е наи добре облечения герои според вас.Според мен за Сорсерка е зялата тал раша сериа със монарх,war travelers,frosbyrn,jordan,reven пръстена.А според вас

;)

Тоя екип за какво ти е ? Да си щъкаш наляво и надясно ли ?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Аре да поговорим за самата игра.Според вас кои е наи добре облечения герои според вас.Според мен за Сорсерка е зялата тал раша сериа със монарх,war travelers,frosbyrn,jordan,reven пръстена.А според вас

;)

Demonshard (30%) + cold facet 5/5 ,Ormus (3blizz , 15%cold)+facet 5/5, Nightwish (15%) + cold facet 5/5 , Aldur Boots,2xSoJ,Mara(30),Stormshield + UM rune ,Frostburn gloves , и инвнтарче със CS-та + Small charms 20life;

П.П. Това е за колд сорцерес на близард :) :music

@Rambo:

1.Install Diablo 2 for Battle.net

2.Install Diablo 2 LoD (cd key: 6pnp-d7pg-hz8m-pznp not working for battle.net )

3.Patch 1.10

4.Paste the crack (game.exe in diablo 2 folder)

5.Enjoy

:inqn

Link to comment
Share on other sites

за да играя в battle.net само оригнален ключ за ЛОД ли ми трябва, или и за Диабло 2 ?

И коя програма е най-добра за "заемане" на ключове?

Мислех да си го купувам , но не ми се дават сто и кусур лева, та ще се разходя до някоя зала :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...