Jump to content
BulForum.com

Арена БГ


бат Ицо

Recommended Posts

За сметка на това пък каталозите за филми и игри са готови ;)

... доколкото разглеждам сега, май пак ще е със sms-и, което автоматично ме отказва да им ползвам каталозите

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 138
  • Created
  • Last Reply

Вероятно има предвид, че филмите са на някакъв сайт, дето позволява безплатно на седмица по един филм, а за останалия трафик трябва да пратиш смс. Но за съжаление само там могат да се хостват филми. Ако някой знае място от където може да се тегли безплатно - да праща линк да се вкарва в каталога. Все пак има и линкове към торенти. Каталога обаче си е напълно безплатен и за всички. А онзи сайт няма нищо общо с Арената.

Link to comment
Share on other sites

Как направи този извод? Какво им е на каталозите???

правя изовди на базата на това, което виждам и което съм виждал на други места. ако има нещо, което недовиждам, ти сигурно ще бъдеш така добър да ме светнеш ;)

според мен т'ва е малко на принципа на rapidshare т.е. можеш да теглиш, но не по всяко време (когато ти скимне), а когато става въпрос за игра в архивни томове по 60-70 парчета, не знам кой ще е този, който ще седи и ще чака един по един да ги закачва и то след точно определено време (така поне ми се струва че е в момента).

за проба пуснах да тегля един архив, в момента ми стои на 50% и не мърда.

Link to comment
Share on other sites

Нека приключим с 4сторе ли 4шаре ли квото е там ;)

 

samkijot, предполагам си забелязал, че този раздел на форума се нарича P2P ;) не се нарича сваляне на филми, игри и т.н. Ако въпросния контент е разпръснат по компютрите на съзнателните p2p потребители (а голяма част се намира) то във въпросния каталог има линк към торента, чрез който ние осъзнатите п2п потребители ще можем да си обменим съдържанието. Останалите, които искат само да вземат без да дават да пращат смс-и на разни сторета. Мисля, че го написах ясно. На нито един съвестен член на п2п обществото няма да му се налага никога да праща смс-и.

Link to comment
Share on other sites

Нека приключим с 4сторе ли 4шаре ли квото е там ;)

 

samkijot, предполагам си забелязал, че този раздел на форума се нарича P2P ;) не се нарича сваляне на филми, игри и т.н. Ако въпросния контент е разпръснат по компютрите на съзнателните p2p потребители (а голяма част се намира) то във въпросния каталог има линк към торента, чрез който ние осъзнатите п2п потребители ще можем да си обменим съдържанието. Останалите, които искат само да вземат без да дават да пращат смс-и на разни сторета. Мисля, че го написах ясно. На нито един съвестен член на п2п обществото няма да му се налага никога да праща смс-и.

добре де, нали става въпрос за 4storing.com, а не за торент протоколи, p2p мрежа и т.нат. ... или аз нещо не мога да разбера. к'ва е връзката на тея store-ове там, след като всички е на http сървър и няма нищо общо с потребителите?!

 

btw к'во е това "съвестен член на p2p обществото" бре :woot ... наскоро не бях попадал на подобен слоган :D

 

::edit::

 

не че нещо, но самото словосъчетание ми се вижда доста префърцунено и дори "елитарно" :laughing:

Link to comment
Share on other sites

та говорим за ей това:

Вие стигнахте лимита за безплатен трафик. Искате да сваляте веднага? Изпратете СМС със съдържание М1 на номер 1916 и въведете полученият код в полето по-долу (цена на смс 2.40лв с ДДС). С полученият код вие ще може да ползвате "екстра трафик" в продължение на 5 дни

 

Ако не желаете нашият екстра трафик - изчакайте *** сек и ползвайте безплатен трафик

Link to comment
Share on other sites

Извинявай, ама ти за колко секунди сваляш един филм? Щом 2-3 минути изчакване са такъв проблем за тебе....

Link to comment
Share on other sites

Извинявай, ама ти за колко секунди сваляш един филм? Щом 2-3 минути изчакване са такъв проблем за тебе....

аз нямам намерение да чакам 3-4 мин. след като се свали един архив, за да закача следващия. точно да го "закача", защото не позволява да ги нареждаш в опашката на download manager-a

за да сваля примерно една игра, която е "нацепена" на 70 тома, познай колко време ще ми трябва за да стоя пред тази страница и да следя кога се е свалил последния файл ... бързо мога да ти го сметна, ако искаш - архив от 48 mb го свалям за 5:30 мин. средно x 70 парчета = това прави някъде към 6 ч. и 1/2 + по 3-4 мин. между отделните файлове прибавя още 3 1/2 часа .... и за да се получи точно толкова като времетраене, трябва да съм постоянно пред компа и прибавям веднага следващия файл след като предходния се свали. ако нещо изчисленията ми са погрешни, можеш да ме поправиш.

 

не ми е за времето, за което ще се свали нещо ... а за това, че ме "закотвя" да се занимавам предимно със сваленето

Link to comment
Share on other sites

С игрите виж, не съм запознат. Не знаех, че са нацепени... Нацепени ли са наистина?

да, разделени са на рар фаилчета обикновено по 48мб :)

Link to comment
Share on other sites

Защо като дам "изход" и не мога да си изляза от акаунта... ? Зарежда 2-3 сек и нищо... :(

Link to comment
Share on other sites

По принцип на мене ми казва да изакам 2458 сек. Нещо от тоя сорт може и да са 5 цифрени числа. Давами да свалям по 1 филм на ден ... (ако е от 2 части ... )

Link to comment
Share on other sites

аз нямам такъв проблем

Значи проблемчето е в моя телевизор :angry:

 

А коефициента служи ли за нещо за да знам дали има смисъл да държа един филм по 2-3 дни да се ъпне... :(

Link to comment
Share on other sites

А ти като не сийдваш следващия от кого ще го дръпне?

Нямам нищо против и аз да оставям ама не и 3 дни без да спирам щайгата...

Link to comment
Share on other sites

Нямам нищо против и аз да оставям ама не и 3 дни без да спирам щайгата...

аз моята щайга я спирам само когато спре тока :D :woot

Link to comment
Share on other sites

По-вредно е да го изключвате по 2-3-4-5 пъти на ден от колкото да го оставите 20-30-40 часа да върви постоянно.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Нямам нищо против и аз да оставям ама не и 3 дни без да спирам щайгата...

 

Моя не го спирам въобще.Както каза liquid наистина така е по-добре и компа започва да работи по добре и да не забива.(е забива,но рядко) :)

Link to comment
Share on other sites

Моя не го спирам въобще.Както каза liquid наистина така е по-добре и компа започва да работи по добре и да не забива.(е забива,но рядко) :)

Бе компа не започва да работи по-добре ако не го спираш, точно обратното. Затормозява се повече и всичко става по-бавно. мисля че liquid е имал предвид, че е по-добре за hardware-а ти да не го спираш много често. Както че е и лошо рестарт от копчето :).

Ама и да си мислиш че кокото ти е повече ъптайма, толкова по-малко забива лошо няма. То всичко е психика, ако си мислиш че е добре, значи е добре даже и да не е така :).

Link to comment
Share on other sites

Компа работи по-добре грънци... Вие като отрештел. Стайната ми температура е най-високат измерена до сега в този район - 25 градуса по Паренхайт (грешноо) :P .

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...