Jump to content
BulForum.com

EVROFUTBOL


RED BULL

Recommended Posts

Bayern Munich (Ger) ? - ? Real Madrid (Spa)-1,x

Celta de Vigo (Spa) ? - ? Arsenal (Eng) -Х,2

FC Porto (Por) ? - ? Manchester U. (Eng) 2(polovinata odbor na porto go nqma)

Stuttgart (Ger) ? - ? Chelsea (Eng)-2(za kakvo im ostava na chelsea da igraqt)

5lv sam slojil na tova,samo4e vsi4ki mi sa tvardi

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Bayern Munich (Ger) ? - ? Real Madrid (Spa)-x

Celta de Vigo (Spa) ? - ? Arsenal (Eng) -2

FC Porto (Por) 0 - 3 Manchester U. (Eng) 2

Stuttgart (Ger) ? - ? Chelsea (Eng)-1

 

аз съм пускал само веднуж ама с близкото бъдеще ще почна по-често щот ми трябват малко пари. (оптична мишка!)

Link to comment
Share on other sites

ми ок кажете кои мачове са днес, щото мен ме интересува само един Порто - Ман (0:3)

Link to comment
Share on other sites

и 0:10 може ама 1:1 - НИКОГА. гарантирам ПОБЕДА ман, няма как. тази година пак финалът ще е Bayern- Man и разбира се победа за Ман като през паметната 1998.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

AWE I AZ SAM GOLQM FEN I IGRAQ SQKA SEDMICA AMA DNES MA DOMARZQ DA HODA DA PUSKAM SLED RABOTA INA4E ZA DNES PROGNOZITE MI SA JUVENTUS VS DEPORTIVO 1 [90%] X [10%] 2 [0%] ZA MEN TVARDA 1-CA MANCHESTER VS PORTO 1 [30%] X{45%] 2 [25%] ZA MEN MA4A E X. CHELSEA VS STUTTGART 1[70%] X [25%] 2 [5%] ZA MEN 1 . LYON VS REAL SOS. 1[90%] X [10%] 2 [0%] SUPER TVARDO 1.Are pak da vidim dali 6a ma e qd 4e ne igrah

Link to comment
Share on other sites

Mda

Az si mislia che:

Chelsi-Shtutgart - 1 mnogo tvardo

Man Utd - Porto - 1

Jork City - Skantorpm - 1

Bartan - Telford 2

Tova pusnah dnes

Inache si mislia che juventus - La kurunia moje da izleze 2 kato iznenada no ne go pusnah.

Real Madrid sashto smiatam che shte pobedi Bayern.Da vidim.I dano spechelia razbira se:)

Link to comment
Share on other sites

QUOTE

http://www.warez.ru:8080/FTP/Win_Appz/Betting.Genius/

 

Tova e programka za poznavane na rezultati.Ot li4en opit znam 4e s podhodq6ite sistemi ba4ka bezotkazno.Poznava ot 50 do 80% ot ma4ovete

 

 

 

updates? тези на страницата на програмата са много стари.

 

 

Ami sigurno shte triabva sam da si vavejdash dannite za klasiraneto:( za sajalenie

Link to comment
Share on other sites

Awe tia CHELSEA sa super skapan otbor taq godina ot gledna to4ka na parite koito vkaraha za selekciq ve4e nqkolko pati ma danat toq sezon.Dobre che ne igrah znachi za JUVENTUS prognozata mi be6e fenska 6tot sam golqm juventinec ama golemi kadrovi problemi i DEL PIERO kato se kontuzi epten nqma6e napadenie.Za prognozi 6te pi6a posle kato igraq are i uspeh.

Link to comment
Share on other sites

updates? тези на страницата на програмата са много стари.

 

 

Ami sigurno shte triabva sam da si vavejdash dannite za klasiraneto:( za sajalenie

Ti lud li si ???Samata programa ima f-ciq Update.Predstavlqva 1 planetka s strelka.Nqma kak da ne q zabeleji6 ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Basi besen sym :angry1 :angry1 Vchera otivam da puskam,bqh si nabelqzal edni ma4ove ot France-Ligue2 5 na broi,a kato 6ti ma4 pusnah Mursia-R. Madrid estestveno 2.Na4i i pette ma4a ot francusite gi fanah i ma izdyni to4no nai-sigurniq mi ma4.Teq pederazi padnaha 2:0 ot nqkyv super hal haberski otbor. :angry1 Da znate tva evrofutbola e nai-nesigurnoto ne6to na toq svqt :angry1

Link to comment
Share on other sites

Basi besen sym :angry1  :angry1 Vchera otivam da puskam,bqh si nabelqzal edni ma4ove ot France-Ligue2 5 na broi,a kato 6ti ma4 pusnah Mursia-R. Madrid estestveno 2.Na4i i pette ma4a ot francusite gi fanah i ma izdyni to4no nai-sigurniq mi ma4.Teq pederazi padnaha 2:0 ot nqkyv super hal haberski otbor. :angry1 Da znate tva evrofutbola e nai-nesigurnoto ne6to na toq svqt :angry1

sha sa setish che e super nesigurno.ama da beshe pomislil che i tiq baletisti mogat da padnat sq daje i to hebyr i beroe.te sq hal haber si nqmat ot futbol.takache si napravil greshka deto si gi igral 2

macha beshe 1x ama drugi pat shte znaesh.

Link to comment
Share on other sites

За мен ЕФ отдавна е минало. Сега се радвам на високи коеф и много възможности за залог в www.sportingbet.com особедно на Българските мачове. лошото е, че 5 кръга преди края на първенството ги извадиха от тиражите.

Link to comment
Share on other sites

abe hora kajete ot kade moga da si regna taq programka za rezultati te

aide ako znaete nqkav cd key daite plzzzz. pak i da obqsnite na kratko kvo trqbva da se pravi,zashtoto e malko slojna.mersi predvaritelno

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...