Jump to content
BulForum.com

Langame


Recommended Posts

Не е чак такава болка за умиране де... 800КБ/с в БГ и 200-300 външен не е лошо:). Остава само откъде да си намерим по-старите неща.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

един познат на лангейм ми говори за скорости от 200-300-400КБ/с бг пиъринг на 20лв тарифата и това не е локален трафик,а обикновен.някой ще го потвърди ли това?

 

Sutrinta kato izlizah swalqh ot arenabg s 700k. Na 20 lw tarifa sum. Ot datata s okolo 500k swalqm po princip. Prekyswaniq ne e imalo, oswen edin den kato beshe kofti wremeto mnogo i to ne che nqmashe ami se baweshe mnogo. Edin den za 3 meseca mislq e dobre...

 

Свърши се и с локалните на ейнджълсофт.

 

Hmmm.... sutrinta pri men si raboteha. Da ne e pri teb problema?!

 

P.S. Sorry za shliokawicata ama sym na rabotata na sekretarkata na kompa...

Link to comment
Share on other sites

Абе стига се хвалехте какви са скоростите :D Иначе локалните в Пловдив вече са история. Лично Гаров писа, че нашите са спряни:-))).

Link to comment
Share on other sites

Моя е жив(easy-lan)но както се вижда може да има и позитиви от спирането на локалите като увеличение на бг-то :) така или иначе новите неща се качват доста бързо по торентите кофтито е за по старите нещица но за всично си има начин ^^

Link to comment
Share on other sites

Я кажете как е нета на Гаров в момента ? За локалите знам че са спрени, интересува ме бг пийринга и външният. Какви са ви нормалните скорости ? Не ми пишете с колко сте били сваляли от еди кой си тракер , интересува ме скоростта на download-a през ftp или http протокола . Примерно : с колко дърпате от data.bg (говоря за обичайната скорост, не за пиковите ви моменти) , с каква скорост примерно сваляте последната версия на Skype от официалният сайт и тъй нататък. Скорости от тракери моля да не ми се цитират.

Link to comment
Share on other sites

11ov8.jpg

12vk2.jpg

 

От rapidshare съм свалял и с 500КБ/с. Това от датата се свали с минимална скорост от 600КБ/с. Варират скоростите, но до сега не са ми падали под тези обявени в сайта. Особено пък БГ-то когато и да го пусна в последния месец не е било под 500КБ/с, а почти винаги около 1МБ/с (и през деня и през вечерта). Както се вижда на първия скрйншот ми върви торент, който точи изцяло от външен трафик.

Link to comment
Share on other sites

мда, и ако може за 20 лв. тарифа да пусне някое shot-че - бг и международна, съответно.

 

AssassiN казва, че тегли с 500 kb/s от data.bg "по-принцип", а на страницата на този доставчик за този тарифен план е посочено - Международна/Българска - 64KB/s, Локална - 256 KB/s.

Link to comment
Share on other sites

Нещата се влошиха от както спряха локалните... Аз съм на 35 левовата тарифа и и горните скорости (liquid) рядко се достигат. Преди от датата свалях по обед с 1.8 мегабайта в секунда ама вече го няма тоя номер. През деня се сваля с варираща скорост от 250 до към 500-600к от бг. Международният много зависи, от къде, как минава връзката и т.н. Вечер скоростите намаляват до тези обявени официално...

Edited by petst
Link to comment
Share on other sites

20 lv tarifa :

 

testa e praven v 21.30

 

115806913.png

tuka me iznenadva vynshanta skorost...po tova vreme trudno moje da se stigne pokazanata v testana niskata tarifa

inache uploada si e tolkova, che daje i po malko

 

115809655.png

Link to comment
Share on other sites

мда, и ако може за 20 лв. тарифа да пусне някое shot-че - бг и международна, съответно.

 

AssassiN казва, че тегли с 500 kb/s от data.bg "по-принцип", а на страницата на този доставчик за този тарифен план е посочено - Международна/Българска - 64KB/s, Локална - 256 KB/s.

 

Da, taka e, no az ti kazwam kak stoqt neshtata na praktika. Nqmame naistina weche lokal, no ot arenata teglq po-byrzo, otkolkoto tegleh ot lokala...

Wyw foruma im pishe, che se tyrsi alternatiwa na lokalite, koqto obache nqma da e tracker. Dokolkoto poznawam Angel Garow, shte nameri izhod ot situaciqta. Lichno az ne sym sujalqwal i za sekunda, che se otkazah ot Evrocom i minah na LanGame. Qd me e samo che chakah i se nadqwah tolkowa mnogo wreme da se oprawqt neshtata pri Evrocom. :angry:

Link to comment
Share on other sites

Изглежда, че само над мен тегне някво проклятие и нет-а се сравнява по мизерия с dial-up :D Brows-a е мн зле през целия ден, а вечерта ме отчайва направо.Download-a също е супер зле, а от локалите като ги имаше само първите няколко дена държеше няква скорост, която след тва падна до 70 с късмет и честно казано ми е се тая, че ги махнаха.От арената свалям мн добре, както и от разни други торенти, което като се замисля е единственото хубаво нещо.Даже мизерния Скайп не ми доставя и не получава съобщения почти секи ден.Трансфера е под сяква критика, само вчера пращах с добра скорост към един приятел на Визио, ама една птичка пролет не прави.За месец и половина вече три пъти спира за повече от час.Спирал е и няколко пъти за по-кратко, ама не мога да дам точна бройка :D Та общо зето ей ся ако имах малко кинти за първоначална направо се места на който и да е друг доставчик.Явно тва чудо е само при мен или само в моя квартал, не знам, ама понякога ми иде да обеса някой с кабела на тва подобие на лан-ка ...

Link to comment
Share on other sites

....

Загуба на пакети имаш ли? Провери дали проблема не е в твоя "телевизор" и съответно кабели, мрежова карта и т.н.

Link to comment
Share on other sites

Загуба на пакети имаш ли? Провери дали проблема не е в твоя "телевизор" и съответно кабели, мрежова карта и т.н.

Ми опитвам се да разбера дали е от мен проблема, ама нищо нередно не виждам.

Link to comment
Share on other sites

BoqoJIa3a звънни им на съпорта :) Нали са затова ( както вече казаха ) Сами няма да се сетят да ти търсят проблема :D

 

OutSider май няма такава екстра...до края на работното време или малко след това ако е останал някои.

 

Може да звъннеш и на локалният оператор ако има такъв...но кога ще дойде не се знае :) Ако стане гаф към 22-23 както стана при мен до другият ден се чака

Link to comment
Share on other sites

Нещата се влошиха от както спряха локалните... Аз съм на 35 левовата тарифа и и горните скорости (liquid) рядко се достигат. Преди от датата свалях по обед с 1.8 мегабайта в секунда ама вече го няма тоя номер. През деня се сваля с варираща скорост от 250 до към 500-600к от бг. Международният много зависи, от къде, как минава връзката и т.н. Вечер скоростите намаляват до тези обявени официално...

Тази сутрин от demonoid

 

intertm2.jpg

 

Свалях и от датата един филм и скоростта не падна под 1.2МБ/с. При мен само веднъж имаше спад в скоростите, но тогава проблема беше глобален, но за 3-4 часа всичко беше стабилизирано. Който има проблеми да се обажда на съпорта, а не само да се оплаква.

Link to comment
Share on other sites

абе общо взето това е най якия доставчик на нет в града за мен поне всички други са фуш

Дам много си прав :) това е единственният интернет в ПЛД, който си заслужава .....

Link to comment
Share on other sites

И не забравяйте да проверите компютрите си за вируси, тъй като те могат да бъат голям проблем при скороста на интернета, особено при лан мрежите. ;)

 

Ето какво показват скоростите в момента на единична конекция:

119927266.png 119928144.png

 

ПП: Тарифата е 35лв.

Edited by shadowhand
Link to comment
Share on other sites

Мисля скоро да минавам на Langame, и доколкото правя изводи, понеже до нас мисля една заличка е кък тях, та в Кичука съм, до около I РПУ, мисля, че ще могат да ме прекарат, та някой тук в Кичука да има последни данни как е нета в района?

Гледам хубави отзиви има, но явно всичко е до квартал и едва ли не блок (един приятел на ЕК постоянно ми реве от центъра, а аз много рядко имам неговите проблеми, макар и мен вече да ми писна от мизерния ъплоуд и все пак даунлоада да бяха повдигнали лееееко), та дали в квартала има някой при тях да каже мнение.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...