Jump to content
BulForum.com

Links!!!


chochosan

Recommended Posts

Хора.Трабва ми програма за спиране на PC-то.Примерно да задам на програмата в 3 през ноща PC-то да се спре само :)

 

тцтц днеска изтрих една точно такава но не беше инсталирана а само видях сетъпа и го изтрих...нещо като AutoPCShutDown май се казваше...не съм сигурен :(

 

 

 

виж в www.downloads.bg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Replies 191
  • Created
  • Last Reply
  • 2 weeks later...

Абе хора.Има ли няква програма с която мога да си слагам парола на определени папки.Щото майка са зариби на компа и я гледам цъка наляо-надясно и да не земе да попадне на xxx папката :D .Мисля че имаше такава опция и самия Windows ама мн помна вече :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Абе хора.Има ли няква програма с която мога да си слагам парола на определени папки.Щото майка са зариби на компа и я гледам цъка наляо-надясно и да не земе да попадне на xxx папката :D .Мисля че имаше такава опция и самия Windows ама мн помна вече :bgrin:

Абе не слагай парола ами направо я скрий - ползвай HideFolders - като я скрие и с Find не можеш я откри. :punk Ако не я намериш - пусни един РМ, ще ти я пратя. :)

Всъщност има поне 20 подобни програми - тази също става....само й слагаш един номер от асталавистата. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 3 months later...
  • 7 months later...

Значи понеже хем нямам програма, хем не знам къде да я търся, пиша тук. :)

 

Трябва ми някакъв безплатен видео конвертор, защото повечето, на които попадам, имат trial и обработват файлове дълги до 1 минута. Най-вече ми трябва да може да конвертира от .flv към .3gp и .wav. Благодаря предварително.

Link to comment
Share on other sites

Значи понеже хем нямам програма, хем не знам къде да я търся, пиша тук. :)

 

Трябва ми някакъв безплатен видео конвертор, защото повечето, на които попадам, имат trial и обработват файлове дълги до 1 минута. Най-вече ми трябва да може да конвертира от .flv към .3gp и .wav. Благодаря предварително.

E kato sa trial tolkova li e slojno da im namerish serialz :allien

 

Probvai tva: PortableFOXVideoConverter7.9.exe

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Всички последни версии на програмите на SlySoft (CloneCD, CloneDVD, Any DVD & Any DVD HD, CloneDVD mobile и GameJackal Pro)... директен линк. Програмите ги сложих в ISO формат и съм направил регистри за лесно регистриране. Дано са ви от полза.

slysoftproducts.png

Megaupload.com

Rapidshare.com

Depositfiles.com

:)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Търсих квото търсих и намерих само платени опции за сваляне..трябва ми - icc immobilizer pin code calculator . Ще съм много благодарен ако някой го намери...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Значи понеже хем нямам програма, хем не знам къде да я търся, пиша тук. :)

 

Трябва ми някакъв безплатен видео конвертор, защото повечето, на които попадам, имат trial и обработват файлове дълги до 1 минута. Най-вече ми трябва да може да конвертира от .flv към .3gp и .wav. Благодаря предварително.

 

Ако имаш регистрсция в замунда изтегли това:Total Video Converter

Конвертира видео с неограничена дължина.Може да конвертира от "всичко" във "всичко" :D

и си има сериал в пакета.

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Ако имаш регистрсция в замунда изтегли това:Total Video Converter

Конвертира видео с неограничена дължина.Може да конвертира от "всичко" във "всичко" :D

и си има сериал в пакета.

 

Да, това е най-добрия конвертър за мене...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Някои полезни програмки.

Tools

 

Kernel Debuggers:

SyserSoft Kernel Debugger v1.99.1900.1201

 

Debuggers:

Olly Debugger 2.00

Olly Debugger v1.10

Olly Debugger Plugins v1.10

 

Dissablers:

w32dasm v10

 

Hex Editors:

X-Ways WinHex v15.8 SR-1

Hex Editor Neo v4.95.03.3464

 

Resource Editors:

HavenTools PE Explorer v1.99 R6

Restorator2007 Buld1747

Resource Hacker v3.4.0

 

Patch Creators:

uPPP v0.6

diablo2oo2 Universal Patcher v2.20

Patch Creation Wizard v12

 

Packers:

UPX v3.0.7

 

Editors:

Notepad Plus Plus v5.8.2

 

Other:

Bat To Exe Converter v1.5

 

Install Makers:

Smart Install Maker v5.3

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...