Jump to content

Photo

Какво ви минава през главата

• Please log in to reply
104099 replies to this topic

#1 skaster

skaster

Член

• Members
  • PipPip
  • 115 posts

Posted 27 June 2005 - 20:26

Ако някой има желание, може да сподели какви странни мисли му минават през главата.
Ако си мислите, че нещо не ви е наред с главата, може някой да ви даде полезни съвети как да се справите.
Мисля, че от това ще се получи интересна тема, стига да има желаещи да споделят какво им се върти в главата.

Edited by KILLERINCHO, 10 February 2010 - 22:57.
Преведох първото мнение в темата, че нещо винаги ме е дразнело.

#2 b0r3d

b0r3d

Мениджър

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2087 posts

Posted 27 June 2005 - 20:36

В главата ми се върти в момента, че имам желание да застрелям всеки който е писал някаква книжка по мениджмънт, също така ми се върти :hump: с някои даскали инжинери от един мой любим университет. :devil

Edited by Aggressiv, 27 June 2005 - 20:44.

www.somaha.net - Лазерно рязане и гравиране гр. Пловдив

#3 Grimjaur

Grimjaur

шопар

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 18132 posts

Posted 27 June 2005 - 20:41

А на мен ми се върти в главата, че това е за "Тя и Той".
Върти ми се и друго в главата, ама няма да го пиша, че ше ям wаrn за нарушаване на правилата.
"Признателността ни към тези, които се сражаваха и които загинаха за нашата свобода, ни задължава да познаваме делата им - нека никога нищо не бъде забравено!"
Морален тероризъм е, когато човек с две висши образования е принуден да рови в кофите за боклук, за да има какво да яде.
Щом си решил да вървиш до края, върви сам. И не викай никого със себе си. Posted Image

#4 Blitz^^

Blitz^^

Со вкус на говна

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2724 posts

Posted 27 June 2005 - 20:53

Амиии предимно глупости. Кво ше ям след малко, след тва в кой сървър на цалл оf duty да влеза. Ще се чудя кво да правя и сигурно ще си мисля утре ква забава ще бъде утре ан colin Mcrae rally 5 ( имам си изготвен график :) ) след тва не знам. Изобщо в главата ми се върти програмат за днес и утре. ааааа вече и за :hump: си мисля... nice... опааа и 3d анимация и 3d studio max... многоооо сложно стана... :P :P :P
Posted Image

#5 Lord_Gudo

Lord_Gudo

Язрод-Кавал

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1922 posts

Posted 27 June 2005 - 23:09

Какви мисли минават през главата ми ... хммм стана сложно и навлизаме на вътре в матриала...
Понякога си мисля за секс с жени или пък с животни, но поради това че много миришат си имам Grimjaur ...
Понякога си мисля как да пръдна .... дали да е лошо дали да е на публично място или пък и за двете ...
Понякога си мисля за акото ... колко е яко да се изакаш и мъката на душичката ти да изчезне даже и сега докато пиша смятам да изпуша един фас и как ме е отпуснало и да отида да го изсуля като го навъртя.
Понякога си мисля за мен че съм много прост и че няма спасение за мен.
Понякога си мисля за това че ТИ който четеш тая помия си толкова много прост че имаш време да четеш тези глупости.
Понякога си мисля за това как да кендзам на главата на шефа а ако може и в устата му.
Понякога си мисля за някои девойки от форума (отдавна са били девойки ма тва е друга тема) ...
Понякога си мисля за това колко ми се спи ...
Понякога си мисля за кучето ми което много ме дразни и възниква въпроса "аве къф луд ма е ебал та да имам куче шо не му дам да праобва сода каустик и да видим СОДА ефекта й"
Аве мисля си че и темата е тъпа но нали трябва и простотия да пиша ... радвам се че има и такива ...
бтв Надявам се да ми ДОЙДЕ този месец защото ония път кат бях с Гримьора ни помна кой-кого ... ама то ша си излезе на яве ...
Уважавайте езика си, пишете на кирилица!
Можем да простим, но НЕ и да забравим !

Който иска намира начини, който не иска намира причини !

Никой ни мои ма върна на селу !

#6 afx

afx

audiophile

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3488 posts

Posted 27 June 2005 - 23:12

root@evrocom.net# rm -fr /

:devil

#7 velvet_underground

velvet_underground

Депутат

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3093 posts

Posted 27 June 2005 - 23:13

Ами на мен ми дойде някакъв прилив на енергия,реших,че няма да е зле да обиколя града,обувам чорапите и тръгвам.Аре,пазете се,улиците са мои;)
Posted Image
Pretty Girls Make Graves

#8 Antares

Antares

ursa solaris

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 16094 posts

Posted 28 June 2005 - 09:25

Какви мисли ли. Ми хрумвало ми е, к'во ли ще стане, ако като умра духа ми вместо в някви райове или адове отиде в интернет. То на моменти като се видя колко често съм online може и да е станало без да забележа :lol:
Моите карикатури . Крива Спица . mtb
Попитали Далай Лама какво най-много го изненадва относно човечеството, а той отговорил:
"Човекът, защото жертва здравето си, за да печели пари. После жертва парите, за да си възвърне здравето. И след това е толкова неспокоен за бъдещето, че не се радва на настоящето. Резултатът е, че не живее нито в настоящето, нито в бъдещето, живее, сякаш никога няма да умре и после умира, без никога да е живял."

#9 farrell

farrell

Депутат

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1696 posts

Posted 28 June 2005 - 09:28

говорейки за умиране,винаги когато съм сънувала че умирам,или е щяло да ми се случи ,първата ми мисъл е :"оле кво ще кажа на нащте,те мнооо ше се ядосат" :wacko:
I cannot let my fate be decided by what a woman puts in her vagina

#10 fluffy

fluffy

членКА

• Members
  • PipPipPipPip
  • 279 posts

Posted 28 June 2005 - 12:25

Nai-tupata misul,koqto nqkoga me e spoletqvala be6e vednuj dokato praveh sex s edno moe gadje...pi4a za4ukva6e pirona ve4e 2 4asa i polovina,i surceto mu prosto 6te6e da izsko4i...be6e tolkova romanti4no,4e po edno vreme se hva6tam 4e mislq kak ako polu4i udar 6te go iznesa ot tqh,bez da zabeleji maika mu,i 6te go hvurlq v Marica... :wacko: :blink: :wacko:
Ако някой не харесва мнението ми и има желание да го критикува,да поспорим или да ме напсува-МОЛЯ ДА ГО НАПРАВИ НА ЛС-така ще можем да си чукнем среща и да се сбием докато стигнем до консенсус!

#11 jozo

jozo

Speed Fan

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 6001 posts

Posted 28 June 2005 - 12:28

Nai-tupata misul,koqto nqkoga me e spoletqvala be6e vednuj dokato praveh sex s edno moe gadje...pi4a za4ukva6e pirona ve4e 2 4asa i polovina,i surceto mu prosto 6te6e da izsko4i...be6e tolkova romanti4no,4e po edno vreme se hva6tam 4e mislq kak ako polu4i udar 6te go iznesa ot tqh,bez da zabeleji maika mu,i 6te go hvurlq v Marica... :wacko:  :blink:  :wacko:

<{POST_SNAPBACK}>

Момчето е било секс машина ти се притесняваш за него!! :D :D :D Трябва да е бил младеж и при това положение не мисля че толкова лесно ще получи удар :)
Posted Image

#12 fluffy

fluffy

членКА

• Members
  • PipPipPipPip
  • 279 posts

Posted 28 June 2005 - 12:33

Момчето е било секс машина ти се притесняваш за него!! :D  :D  :D Трябва да е бил младеж и при това положение не мисля че толкова лесно ще получи удар :)

<{POST_SNAPBACK}>

Mom4eto be6e s bolno surce i be6e dobro v legloto kolkoto 6evna ma6ina-moje i 5 4asa da bocka po edin i su6t monotonen na4in...No se bqh zamislila seriozno nad tva kak da go iznesa za da ne vidi maika mu,4iito harakter i zloba sa shodni s tezi na Fiurera :punk
Ако някой не харесва мнението ми и има желание да го критикува,да поспорим или да ме напсува-МОЛЯ ДА ГО НАПРАВИ НА ЛС-така ще можем да си чукнем среща и да се сбием докато стигнем до консенсус!

#13 sincity

sincity

TrailBlazer

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2628 posts

Posted 28 June 2005 - 12:37

Nai-tupata misul,koqto nqkoga me e spoletqvala be6e vednuj dokato praveh sex s edno moe gadje...pi4a za4ukva6e pirona ve4e 2 4asa i polovina,i surceto mu prosto 6te6e da izsko4i...be6e tolkova romanti4no,4e po edno vreme se hva6tam 4e mislq kak ako polu4i udar 6te go iznesa ot tqh,bez da zabeleji maika mu,i 6te go hvurlq v Marica... :wacko:  :blink:  :wacko:

<{POST_SNAPBACK}>

Пирона????? хаха :) Трепач пост беше това, поздравления!!!
В момента си мисля за море........и чехкини!!!! :love
П.П. Може и македонки ;)
Pain outlives the flesh. Pain raises the flesh. Pain ignites the spirit.

#14 E.T.

E.T.

Майстор

• Members
  • PipPipPipPip
  • 448 posts

Posted 28 June 2005 - 12:53

Пирона????? хаха :) Трепач пост беше това, поздравления!!!
В момента си мисля за море........и чехкини!!!! :love
П.П. Може и македонки ;)

<{POST_SNAPBACK}>

Ехх... и аз си мисля за моренцето(без чехкините)!!!
Това е мисълта,която ме крепи да издържа тъпата сесия.

#15 Lord_Gudo

Lord_Gudo

Язрод-Кавал

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1922 posts

Posted 28 June 2005 - 12:57

П.П. Може и македонки ;)

<{POST_SNAPBACK}>

Сакън нидей ... едно време хората крави не са си взимали от Македония, а ти жена искаш ...

Онтопик: ся си мисля как ще свърша работа и ще си отида у дому и ще се изсера щот мисълта за напъна мира не ми дава ...единствена упора ми е песничката "имам си тапа в гъза тя ми помага да не сера ако ми се пресере си повтарям думите ... имам си тапа в гъза тя ми помага да не сера ако ми се пресере си повтарям думите..." и така докат не ми се отще ...
Уважавайте езика си, пишете на кирилица!
Можем да простим, но НЕ и да забравим !

Който иска намира начини, който не иска намира причини !

Никой ни мои ма върна на селу !

#16 Deftur

Deftur

Menace

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 718 posts

Posted 28 June 2005 - 13:10

Ха-ха-ха-ха-а-а :laughing: :lol: :laughing: :lol: :laughing: :D :P
fluffy, направо ме размаза като муха на вестник! :D

skaster, ако тъсиш странни идеи ти предлагам, ако още не си го направил, да се запознаеш с творчеството на Ф. М. Достоевски. Можеш да започнеш например с това: http://store1.data.b...rsKaramazov.txt ;)

Edited by Deftur, 28 June 2005 - 13:15.

INSOMNIACS RULE!
we sleep - they rule

#17 sincity

sincity

TrailBlazer

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2628 posts

Posted 28 June 2005 - 13:36

Сакън нидей ... едно време хората крави не са си взимали от Македония, а ти жена искаш ... 

<{POST_SNAPBACK}>

Не бе, не си ме разбрал......и аз крава търся :punk :laughing: :tongue
Едит: Спирам да се шегувам, че модераторите дебнат!!!!! :laughing:

Edited by sincity, 28 June 2005 - 13:40.

Pain outlives the flesh. Pain raises the flesh. Pain ignites the spirit.

#18 Antares

Antares

ursa solaris

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 16094 posts

Posted 28 June 2005 - 14:15

Я, да не повярва човек. Тук съм съгласен.
Ама к'во ви пука. На мен през главата ми най-много да мине паважа, щото ся си мисля, че осмия етаж не е толкова високо, да ше пробвам бънджи скок с ластик за коса. И без това вече не го ползвам.
Моите карикатури . Крива Спица . mtb
Попитали Далай Лама какво най-много го изненадва относно човечеството, а той отговорил:
"Човекът, защото жертва здравето си, за да печели пари. После жертва парите, за да си възвърне здравето. И след това е толкова неспокоен за бъдещето, че не се радва на настоящето. Резултатът е, че не живее нито в настоящето, нито в бъдещето, живее, сякаш никога няма да умре и после умира, без никога да е живял."

#19 intense

intense

more than meets the eye

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 899 posts

Posted 28 June 2005 - 14:58

Еми все хубави работи....ама някои са прекалено хубави,за да са истина :rolleyes: :love Иначе някой път като съм ядосана ама много ядосана ми минава през главата....да убия някой :devil Пазете се ако видите ядосана женка по улицата,може да съм аз и да ви утрепя! :lol: :devil

#20 mandirimuniak

mandirimuniak

Дървен Философ

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1172 posts

Posted 29 June 2005 - 08:59

Аз общо взето си мисля само за глупости...

15 user(s) are reading this topic

0 members, 15 guests, 0 anonymous users