Jump to content

Photo

Катастрофи

• Please log in to reply
4340 replies to this topic

#1 бат Ицо

бат Ицо

Депутат

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4226 posts

Posted 15 August 2004 - 20:49

В събота сутринта стана поредната катастрофа на бул. Найчо Цанов. Хубава кола беше

-------------------------
Може да пускате и вие снимки, но за предпочитане да са авторски
Posted Image
Недей да спориш с глупака, първо ще те свали до неговото ниво, а после ще те бие с опита си!
Човек вижда, колкото знае и познава само ония, които му носят страдания
Човек се учи докато е прост.

#2 PePfx

PePfx

CEO

• Members +
  • PipPipPipPipPip
  • 810 posts

Posted 15 August 2004 - 20:53

tva e brutalno we
horata jivi li sa pone?

#3 Original`Prankster

Original`Prankster

Член

• Members
  • PipPip
  • 88 posts

Posted 15 August 2004 - 21:28

:confused Ба*ти, тоя (или може би тая) как се е наврял там, че и така брутално да се забие :confused

#4 4 MOTION

4 MOTION

Майстор

• Members
  • PipPipPipPip
  • 330 posts

Posted 15 August 2004 - 21:29

bi triabvalo , ima dva airbaga , bih bil siguren ,che sa jivi ,ako imashe i pone 3i 4 stranichni na sedalkata ,no udara ne e mnogo tejak (vsashnost ot kolata kato gledam nishto ne stava tia e bila skoro registrirana AM ) jalkooo
Партизан е отборът на националистите ,а Звезда на опозицията ,но въпреки това Аркан е бил от Цървена Звезда ........ Volim Partizan Crno-bele boje ,volim Partizan kao oci svoje

#5 netrootbg

netrootbg

Technical Diver

• BulForum.com
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 8598 posts

Posted 15 August 2004 - 23:07

Точно за тази катастрофа ми говореше шофьора на таксито докато се прибирах. Каза ми че шофьора бил много зле 50:50 шансове да оживее. До него които е седял бил добре и щял да се оправи.

Аз също съм имал проблеми с М-тел, но съм ги решавал с тях, и смея да твърдя, че към момента по-коректен оператор в България няма.

#6 stefan

stefan

Депутат

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3982 posts

Posted 16 August 2004 - 00:40

Отново някой състезател..дано оживее и му дойде акъла да внимава повече.
Катастрофата е много брутална..направо ме побиват тръпки като ги гледам тия снимки

Edited by stefann, 16 August 2004 - 00:41.

#7 Igniter

Igniter

Гуру

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 831 posts

Posted 16 August 2004 - 01:18

Поздравления за Olympus-a C-5000Z :) Но без проблеми мога да си представя и по-красиви гледки, които би могъл да снимаш с него. Тази е доста грозна

С мир
Igniter

#8 Paragon

Paragon

Член

• Members
  • PipPip
  • 56 posts

Posted 16 August 2004 - 04:34

Може да е грозна, но е много поучителна :angry:

#9 Mechka

Mechka

Майстор

• Members
  • PipPipPipPip
  • 425 posts

Posted 16 August 2004 - 07:39

awe kak se e nawrqla tam taq kola we i kak taka stulba q e swil samo prez sredata :wir
Posted Image

#10 N_Igma

N_Igma

Гуру

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 886 posts

Posted 16 August 2004 - 09:00

Sweet. Чудно ми е как точно я е ударил онзи стълб :confused
too big, 100 pix max~!
.

#11 Guest_liquid_*

Guest_liquid_*
  • Guests

Posted 16 August 2004 - 10:01

v4era do 60klasnoto imashe pak katastrofa...ama leka :) edin savet..kobato patuvate s kola ili avtobus...ne zaspivaite! togava muskolite i refleksite vi ne ba4kat i nai malkia udar moje da dovede do fatalno s4upvane (na preshlen primerno) i paraliza....vijdal sum takuf slu4ai

#12 w00x

w00x

the rain on your parade

• Members +
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 22721 posts

Posted 16 August 2004 - 12:01

awe kak se e nawrqla tam taq kola we i kak taka stulba q e swil samo prez sredata :wir

<{POST_SNAPBACK}>

това май се пада на завоя. колата се е забила под ъгъл в стената и инерцията с която се е движила напред я е ударила и провряла през стълба.

RV5uTLe.gif

#13 jozo

jozo

Speed Fan

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 5966 posts

Posted 16 August 2004 - 12:03

Tva do nas e stanalo!Kak taka ne sam go vidql neznam :confused To tam na tva 6ose stavat dosta katastrofi 6toto vsi4ki karat s mnogo visoka skorost!Tva ne za sefte na toq bulevard!
Posted Image

#14 don_anton

don_anton

Te Amo I Hate You

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2648 posts

Posted 16 August 2004 - 12:46

катастрофата е брутална дано да няма жертив
има ли някакви новини какво е положението на шофиора и др. човек нали др. бил добре шофиора как е вече знае ли се ?оправил ли се е ?
www.ajaxdt.com

#15 HEKTIK

HEKTIK

Войн' на два фронта

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 622 posts

Posted 16 August 2004 - 16:17

Това място е ужасяващо-преди няколко месеца бяха починали някакви младежи там.Просто е много гадно,защото повечето хора идват с голяма скорост откъм Сточна гара и не съобразяват,че там пътят завива и не могат да вземат завоя :cry
Имам някъв панически страх от катастрофи
A friend in need is friend indeed,
a friend with weed is better

Posted Image

#16 ra4eto

ra4eto

ra4eto

• Members
  • PipPipPipPip
  • 366 posts

Posted 16 August 2004 - 17:46

Просто е много гадно,защото повечето хора идват с голяма скорост откъм Сточна гара и не съобразяват,че там пътят завива и не могат да вземат завоя :cry
Имам някъв панически страх от катастрофи

<{POST_SNAPBACK}>

i az taka :cry interesno e 4e tam obiknoveno ima patrulka :( ama az v sabota sutrinta minah ot tam i q vidqh taq kola napravo be6e ujasna kartina :(

#17 ShitHappen

ShitHappen

Un!veRsaL

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2396 posts

Posted 16 August 2004 - 18:05

офф топик :
човека иска авторски снимки на катастрофа .. вие тука разсъждавате как е станала катастрофата
по темата : аз имам 1 снимки снимани с фотоклип на катастрофа до Френската гимназия щом ги взема (до 2-3 дни ) ще ги ъплоадна .. чесно казано си беше доста зрелищно ,особено звука при сблъсака няма да го забравя скоро
Learn. Think. Believe. Dream. Dare.

#18 бат Ицо

бат Ицо

Депутат

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4226 posts

Posted 16 August 2004 - 18:10

Колата е била регистрирана 3 дена по рано. Някакви мангали от Асеновград. Пияни. Нищо сериозно им нямало. Все пак това е Пежо 406, при това с два изправни еърбека - учудващо за кола 2-ра употреба :) Спирачен път - няма. Станало е около 4.30 сутринта.
Posted Image
Недей да спориш с глупака, първо ще те свали до неговото ниво, а после ще те бие с опита си!

#19 netrootbg

netrootbg

Technical Diver

• BulForum.com
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 8598 posts

Posted 16 August 2004 - 18:32

...Все пак това е Пежо 406...

<{POST_SNAPBACK}>

Според хора видяли катастрофата на място колата няма абсолютно никаква защита. Една пластмасова броня и тва е. Няма нищо зад тази броня което да те предпази. Виж за възглавниците съм съгласен че помогат. Но май са само те :(.

Аз също съм имал проблеми с М-тел, но съм ги решавал с тях, и смея да твърдя, че към момента по-коректен оператор в България няма.

#20 бат Ицо

бат Ицо

Депутат

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4226 posts

Posted 16 August 2004 - 18:32

...без проблеми мога да си представя и по-красиви гледки, които би могъл да снимаш с него. Тази е доста грозна

<{POST_SNAPBACK}>

Има и доста по грозни гледки, които бих снимал, само и само да ги покажа, на тези които сега или скоро са седнали зад волана. Макар и с дежурната реплика: "Аз съм супер шофьор, на мен такова нещо не може дами се случи", все пак има лек педагогически ефект. Търся съмишленици, за да направим една страничка с такива снимки, но с точно обяснение към тях - как, защо и т.н. а не само като сеир или констатация.

Между другото обърнете внимание на задния ляв стоп на пежото. Не виждам къде го е ударил ;)

----
netrootbg - тва не е точната констатация. Сорри. Броните предпазват от повреди колите които закачаш на паркинга. Има изчислени зони за деформация, плъзгане на двигателя под купето, ако се наложи, чупещ се волан и т.н. Колкото по е смачкана колата, толкова по големи са шансовете за оживяване. Забележи, че купето си е със същия обем. Дори стълбът не е влязал критично отстрани. Ако отзад е имало човек - 100% щеше да е със счупен череп, но ако е бил с колан, щеше да си е наред. Това Рено 19, дето се удариха там преди 2-3 месеца, беше се ударило по аналогичен начин. Но е проектирано преди да се наблегне сериоано на безопасноста на пътниците в автомобила.

Edited by Naggy, 16 August 2004 - 18:40.

Posted Image

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users