Jump to content

Photo

War Thunder

WWII Planes

• Please log in to reply
1307 replies to this topic

#1 kotora

kotora

Wombat

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 6429 posts

Posted 17 May 2013 - 08:17

war-thunder-banner.jpg

War Thunder е мултиплейър военен симулатор.

Все още играта е в BETA,но се очаква  да съдържа самолети, бронирани машини и кораби от преди Втората световна война до началото на Корейската война.

Играта е Free-to-Play.

#2 Grimjaur

Grimjaur

шопар

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 18070 posts

Posted 17 May 2013 - 08:30

Също така

http://www.game-deba...ame=War Thunder  - системни изисквания

Всеки играч започва с три самолета - един основен и два резерва. С развитието си се получават по-бързи и по-съвременни модели самолети.

Може да се обучава пилот, наземен екипаж, стрелци и да се закупуват различни боекомплекти - ленти за картечници, бомби, НУРС(неуправляеми ракетни снаряди). Има въведена кредитна система - сребърни лъвове и златни орли. Първите са за текущи нужди, докато с вторите може да купувате екстри - обучиение за екипажите, например.

ХР и кредити се получават в битки(исторически, аркадни и реалистични). Освен награди, има и наказания - за провалена мисия, за стрелба по своите. 

Самолетите могат да бъдат украсявани, но след натрупването на известен ранг...

Горе-долу до тук съм я разучил :D

:FU:

"Признателността ни към тези, които се сражаваха и които загинаха за нашата свобода, ни задължава да познаваме делата им - нека никога нищо не бъде забравено!"
Морален тероризъм е, когато човек с две висши образования е принуден да рови в кофите за боклук, за да има какво да яде.
Щом си решил да вървиш до края, върви сам. И не викай никого със себе си. Posted Image

#3 kotora

kotora

Wombat

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 6429 posts

Posted 17 May 2013 - 08:37

Благодаря :) Аз също така реших да stream-на малко,но съм много зле :( 

#4 Antares

Antares

ursa solaris

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 15848 posts

Posted 17 May 2013 - 08:44

Тая игра няма да я пипам, щото като знам едно време как се зарибявах по flight simulator-ите, ще си купя и джойстик сигурно...
Моите карикатури . Крива Спица . mtb
Попитали Далай Лама какво най-много го изненадва относно човечеството, а той отговорил:
"Човекът, защото жертва здравето си, за да печели пари. После жертва парите, за да си възвърне здравето. И след това е толкова неспокоен за бъдещето, че не се радва на настоящето. Резултатът е, че не живее нито в настоящето, нито в бъдещето, живее, сякаш никога няма да умре и после умира, без никога да е живял."

#5 Grimjaur

Grimjaur

шопар

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 18070 posts

Posted 17 May 2013 - 08:48

Ааа, добре, че ме подсети - управлението си го избираш - клавиатура и мишка, джойстик, и квото се сетиш още. Има няколко начина на показване - кокпит, зад самолета, мерник. Играете според както ви е удобно, но е добре да комбинирате, особено в аркадните боеве, щото там налитат отвсякъде, а всеки един тип показване ограничава с по нещо.. 

Ред. Като цяло играта е много елементарна за управление, веднъж като свикнеш. Даже в началото няма нужда да ползваш цялата клавиатура.

Още нещо - добре е да настроите ремонта и презареждането на самолета да стават автоматично(при кацане на приятелско летище). Тук вече оказва влияние фактора как сте си тренирали наземния екипаж.

Във всеки аркаден бой може да получите бонуси - за свалени летящи противници(изтребител), за унищожени наземни цели(бомбардировач) за подкрепа при унищожение на противник - много са. Дават златни орли ;)

Edited by Grimjaur, 17 May 2013 - 08:52.

"Признателността ни към тези, които се сражаваха и които загинаха за нашата свобода, ни задължава да познаваме делата им - нека никога нищо не бъде забравено!"
Морален тероризъм е, когато човек с две висши образования е принуден да рови в кофите за боклук, за да има какво да яде.
Щом си решил да вървиш до края, върви сам. И не викай никого със себе си. Posted Image

#6 Antares

Antares

ursa solaris

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 15848 posts

Posted 17 May 2013 - 08:50

Абе аз имам геймпад, при т'ва с analog stick-ове, ама като съм играл веднъж flight simulator с джойстик... Отделно джойстика ти дава свободата да имаш ръка върху клавиатурата, а тази игра едва ли са три копчета контролите, сигурно има пускане/дигане на колесник, елерони и т.н. ...

Edited by Antares, 17 May 2013 - 08:51.

Моите карикатури . Крива Спица . mtb
Попитали Далай Лама какво най-много го изненадва относно човечеството, а той отговорил:
"Човекът, защото жертва здравето си, за да печели пари. После жертва парите, за да си възвърне здравето. И след това е толкова неспокоен за бъдещето, че не се радва на настоящето. Резултатът е, че не живее нито в настоящето, нито в бъдещето, живее, сякаш никога няма да умре и после умира, без никога да е живял."

#7 kotora

kotora

Wombat

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 6429 posts

Posted 17 May 2013 - 08:56

Има да,но са ти общо взето лесно контролите.Аз играех на first person,но сега вече съм на 3rd.Също със C може да се оглеждаш наоколо.

#8 Grimjaur

Grimjaur

шопар

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 18070 posts

Posted 17 May 2013 - 08:58

Поне на първите самолети няма....

http://warthunder.co...res/12/current/

Контролите + виртуален инструктор

#9 kotora

kotora

Wombat

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 6429 posts

Posted 17 May 2013 - 09:21

#10 Sothbiss

Sothbiss

сот биос

• Buy/Sell/Дом Moderator
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3769 posts

Posted 17 May 2013 - 17:30

За момента играя с японските самолети, но съм малко разочарован от тях. Доколкото гледах 2-3 клипа от тубата, фъна с джаповците започва след 7-мо ниво, така че май ще потрая за хубост. Ника ми в играта е като У форума, така че фийл фрии то ад ми. :)

Posted Image

#11 Grimjaur

Grimjaur

шопар

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 18070 posts

Posted 17 May 2013 - 20:14

Аз съм Vurdalak. Цифрите после не знам имат ли значение. Ако някой ми обясни достиженията как се зимат и как се слагат лепенките.....

#12 kotora

kotora

Wombat

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 6429 posts

Posted 18 May 2013 - 13:53

Цифрите имат значение,защото са към 10-20 играча :D

Кои постижения ? 

Лепенките се слагат като цъкнеш Хангар,което се пада първата иконка от ляво.След това цъкаш четката и си харесваш.

Edited by kotora, 18 May 2013 - 13:53.

#13 Grimjaur

Grimjaur

шопар

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 18070 posts

Posted 18 May 2013 - 15:33

Ветеран, Модификация  и пр. Опитах, но не става с това, което си обяснил....

П.С. - Първи орден. Фук-фук :)

#14 kotora

kotora

Wombat

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 6429 posts

Posted 18 May 2013 - 15:42

Ми не знам аз моите така ги сложих,но сигурно имам по 40 битки с всеки самолет.Моето име в играта е Sadsleeper.Може ми скоро ще почвам нова нация така че ако искате да се хващаме заедно ?

#15 Grimjaur

Grimjaur

шопар

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 18070 posts

Posted 18 May 2013 - 17:57

Vurdalak26560. Искам да вдигна малко опит, след това да скачам на друга нация...Засега имам опит само като изтребител, едва започнах с бомбардировачите. След това искам да пробвам и щурмовик....

Иначе в аркадните игри, ако имаше координация, щеше да е много по-яко.

#16 Grimjaur

Grimjaur

шопар

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 18070 posts

Posted 19 May 2013 - 06:38

Някаква тактика за влизане в бой ще разработваме ли? Щото то зависи каква е картата. Като се има предвид, че повечето го играят изтребители, на бомбардировачите не им е лесно...Освен ако не летят на максимална височина и след първия заход не се включи на бордови стрелец, докато презаредят бомбите. След това с пикиране нов заход....И така няколко пъти. Засега при мен тая тактика има успех, макар че виждам зор, ако ме натиснат повече от 3 изтребителя.  С изтребителите тактиката е обратната - бръснещ полет срещу наземната техника, ако го позволява картата. Иначе пикиране от високо и унищожаване на целите една по една.

#17 kotora

kotora

Wombat

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 6429 posts

Posted 19 May 2013 - 09:31

Хм тактика с бомбардировачите нямам,но повечето пъти като ме видят и ми скачат по 2-3 и тогава става доста гадно.За това е добре да се играе с приятели,които да стоят до теб и да ги бият тия изтребители.

Едит:Вчера така един пич ми спаси гъза два пъти.Имах 2 изтребителя и ме бяха зачесали здраво.Всичко беше червено накрая,но оцелях и кацнах.

Edited by kotora, 19 May 2013 - 09:32.

#18 Grimjaur

Grimjaur

шопар

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 18070 posts

Posted 19 May 2013 - 09:59

Аз вдигам и уменията на бордовите стрелци - в повечето случаи те ме пазят, защото другите трупат фрагове. Затова и вчера те попитах с какво ще играем ;)

#19 kotora

kotora

Wombat

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 6429 posts

Posted 19 May 2013 - 10:05

Еми колкото и да те пазят пак срещу 3ма трудно се оцелява.Ще измислим нещо аз почти станах rank 2. 

#20 Grimjaur

Grimjaur

шопар

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 18070 posts

Posted 19 May 2013 - 11:28

Аз гоня 4-ри :)

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users