Jump to content
BulForum.com

Formula 1 - Обща дискусия


Recommended Posts

Нека обсъждаме в тази тема развитието на този спорт.Желателно е да няма лични заяждания и глупави коментари.Нека тук стане едно уютно място за феновете на състезанията във Формула 1. :punk

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Аз още от-малък съм за Ферари,преди да дойде Шумахер,и още съм за тях.Аз харесвам Шумахер,не защото побеждава ами защото е компетентен,опитен,симпатичен и е германец :).Този сезон отново доказва че Ферари са най-добрите,с най-добър болид инай-добър пилот :woot

Link to comment
Share on other sites

sezona edva sega zapo4va predishnite kragove bqxa samo za Ferrari.. no ve4e vijdame kak i drugite otbori se razbivat i shte ima pove4e konkurencia.. vinagi sam bil fen na ferrari i shte ostana zatova nqmam nishto protiv vseki pat da im vijdam dvoinite pobedi pak ot 3-to mqsto nadolu neka ima intriga :-)

Link to comment
Share on other sites

Аз съм фен на Макларън, но в последните два сезона това не е отбора от времето на Мика Хакинен. Единствената ми надежда за пооправяне на нещата е Кими. Това момче, поне според мое мнение, има много талант кара много добре но проблема е в колата(от бая време :angry1 :angry1 )

за Шумахер-не го понасям :sick :sick , завиждам му, но не си кривя душата, че е най-добрият пилот в момента Ферари си е Ферари най-добрият отбор в момента можеби и най-сплотения съмняваме двата пилота на Макларън да си помагат както тези от Ферари

Edited by MaNoSS
Link to comment
Share on other sites

az o6te ot malak sledq F1 i za FERRARI podkrepqm i Bari4elo no po speciqlno 6umaher.Mislq 4e tova e nai-dobriq team i nqma koi da im se protivopostavi s izklu4enie poslednite 2,3 sastezanie Kimi be nai blizo do Shampiona.

Link to comment
Share on other sites

Много обичам Формула 1.Най-вече Шумахер.Радвам, се че аз имам възможността да този Гений, защото след него остава историята.Историята за гениия на Формула 1 и аз съм щастлив, че съм бил роден по-това време, за да казвам да така беше. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

I az sum ot ferarri oshte predi sa doide Schumaher. I az sum na mnenie, che v tozi sezon tepurva shte se poqvi intriga, no smqtam che nqma nachin kupata da bude otneta ot Schumaher. S neturpenie chakam sledvashtiq sezon, zashtoto sled tezi rukadi koito se pravqt se nadqvam dogodina da se nasladim na edin istinski F1 shampionat, koito da ni durji v naprejenie do kraq.

Link to comment
Share on other sites

Аз пък съм за Subaru и Петър Солберг :P Карай че това не е Ф1. Пък и кво му е чак толкова интересното на Ф1-асфалт, 300км/ч, и т.н. Друго си с 200 по чакъл, нали :punk

Link to comment
Share on other sites

май всички сме за ферари аз съм фен от ааа нз от кога не помна но сам фен на шумахер от преди идването му във ферари още от времето на 1вата му титла харесва ми ферари да побеждава само но ми се гледа някой шампионат в който да има састезания като онези които правеха шумахер и хакинен ако хакинен се върне мисля че спорта ще спечели доста особенно ако получи и подобаващата му се кола :)

Link to comment
Share on other sites

аз от доста време съм си за ферари и Шумахер.Много хора го мразят защото е най-добрия и няма кой да му се опре.

по тая логика трябва да мразим Пеле щото казват че е най-добрия футболист за всикчи времена :woot

 

в неделя Ферари Шампион ;)

Link to comment
Share on other sites

колкото и дам и се иска да е така сигурно след много ма много време няма да е така но не вярвам да е така трябва да настъпят радикални промени за да станат ферари победими или пък да спрят развитието си изобщо!!!

Link to comment
Share on other sites

Ами честно казано преди 5-6 години формулата беше по-зарибена. Сега нещо напоследък никаква тръпка не става, защото много се намесиха парите и който тим има пари прави и колите и печели състезанията, а и като че ли напоследък нещо не могат да намерят класни състезатели. Аз съм за Шумахер още от когато се състезаваше за бенетон/тогава с Hill правеха луди изпълнения :punk /, ама нещо напоследък много ми омръзна като няма конкуренция.

Link to comment
Share on other sites

аз от доста време съм си за ферари и Шумахер.Много хора го мразят защото е най-добрия и няма кой да му се опре.

по тая логика трябва да мразим Пеле щото казват че е най-добрия футболист за всикчи времена  :woot

 

в неделя Ферари Шампион  ;)

 

Ферари доказват класата си тоя сезон Шумахер не показва нищо интересно Рос Браун му измисля тактиката и пича я спазва .... този сезон МШ няма НИТО ЕДНО ИЗПРЕВАРВАНЕ е това световен шампион ли е верно че когато е с малко гориво прави страхотни обиколки и трупа време пред другите но все пак така ли трябва да кара Великият Михаел Шумахер ? А някой задава ли си въпроса защо така кара с тактика ? Защото поне този сезон само така може да бие и да става сяко ГП първи ...

 

Да не се обиждат фераристите но мен изобщо не ми е приятно това

 

Макларън рулира :evil

Link to comment
Share on other sites

и кво като няма нито едно изпреварване ?

от началото не е спечелил само едно състезание

кой го води по pole positions ? никой

много ясно че ша му прават тактиката нали за тва са там и другите.

и кво ся като ги води с по-много да земе да изостава че да може да се изпреварва с някой ли ? пича си кара който може да го догони да го гони.тва че другите отбори са слаби си е техен проблем.колата също играе супер важна роля.видяхме преди няколко години как мика сало щеше да спечели състезание с ферарито но пусна на ървайн...добър отбор добри пилоти...много победи...тва е ферари в момента

Link to comment
Share on other sites

Trqbva da se priznae edno ne6to.Ako go nqma6e Ros Braun koito doide predi godini ot Beneton Ferari sega nqma6e da moje da stapi i na 10 mqsto.Preminavaneto mu v Ferari e svarzano mnogo qsno s Schumaher!!Schumaher napusna beneton i Braun otide s nego!!!Sled Braun go posedvaha i golqma 4ast ot injinerite na Beneton!!Sa6to taka trqbva da se prizane 4e Schumaher e edinstveniq pilot koito razbira dosta ot avtomobili i mnogo pove4e u4astva ot drugite piloti v razvitieto na kolata.Toi ne pravi samo testove a kazva tva trqbva da se promeni po edi kav si na4in.Sleda kato se promeni tozi element i toi frakva s kollata na pred!!Za tova ne moje da se otri4a 4e Schumaher e profesionalist!

 

P.S Ot tova koeto napisah ako mislite 4e sam za Schumaher se barkate.Bqh mu golqm fen no sled kato napravi mnogo gadni postapki v nqkoi satezaniq go namrazih silno!!Sega iskreno vqrvam 4e Reno 6te napravqt po silen motor i 6te fraknat napred.Vse pak i Reno e vilik tim spored men.Te izmisliha Turboto i parvi go prilojiha v avtomobilite si.Pripomnete si togava kade be6e Reno i moje6e li nqkoi da gi stigne!! :punk

Link to comment
Share on other sites

samo ne moga da razbera kak uspqvate da gi gledate tiq sastezania po nqkolko 4asa.Ta to e vse edno i sa6to prez cqloto vreme

 

Mi ne e mnogo trudno!!Na men li4no mi pravi golqmo udovolstvie da gledam bolidite!!Sa6to taka mnogo golqm prinos ima i komentara na Ivan Ten4ev koito kato zapo4ne da razpravq za revoluiciionite ne6ta napraveni po kolite se izumqvam!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...