Jump to content
BulForum.com

Преглед на печата


b0r3d

Recommended Posts

Само масмедиите подкрепят подобни клевети, всичко е очеизбодно, Русия е трън на всички, то не бяха Украйна, олимпиади, агенти, сега и световното по футбол, всичко е една голяма енергийна игра...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 14.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Зиг хайл!

То... и ние тичаме в същата посока...

А относно това, първо Фактор е болно русофобска медия и за мен тази новина е под сериозно съмнение, но дори да е така, руснаците имат много хляб да издат за да догонят англичаните. Все пак 40 години прикриване на педофилски изнасилвания в Телфорд си е сериозно постижение.

Link to comment
Share on other sites

Тихо ся. Личат ви опорките с червените конци. Аз се чудя, че не показаха удостоверението на агента от ФСБ, ушанката и шишето водка от местопрестъплението....

Link to comment
Share on other sites

Е, след като тук попадат цитати от bradva, petel, pik, blitz, що да не постна нещо в стил Иво Инджев :) За баланс, не че нещо :lol:

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

Аз доколкото разбирам от оригинала, това е напълно законово и се прави с цел предодвратяване на масова паника. Във всяка една държава си има закони базирани на някви прецеденти.

 

А ние тук докато се чешем езиците, леля ви Меркел, стожера на либерализма и главния "санкционер" на Русия, е одобрила изграждането на газопровода "Северен поток 2".

Edited by charmock
Link to comment
Share on other sites

Ей, пичове... Трябва ми само картечница Владимиров, два-три прицепа с ленти, право легално да ги транспортирам през границите и международен имунитет от съдебно преследване.... Тогаз да видите как ще 'фърчи пюре от мърша, съставена от равни части перучки, кагебейски шефчета, изкуфели бабишкери, еврогейски дебилократи и малко..., оядени еврейски мазняри. После да събера де-що има ядрени куфарчета по света (без северно корейското, щот американската зган без враг не можеш я мотивира), да ги навържа всичките на едно копче, та да се кортулисаме. И обещавам да върна казармата и студентските бригади, ама от онея на къра. Ще важи за цял свят при това! И ха някое нищожество мъцне - Активни мероприятия за респектиране (тоест - лабут), тесни чепици и стригане гола глава. Тогаз да видите светът колко по-добро място за живеене ще стане.....
И щото по принцип съм готин и разбран тип, ще държа да се обръщате към мен с Твое Величество, само в събота и неделя....

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

дами и господа, новината от европа. директно от германия - стожера на евросъюза. госпожа меркел - любимката на местната прогресивна мисъл. госпожа меркел - боркинята с путинската зараза. госпожа меркел - която ни предпази така добре от южен поток, че току що одобри напълно nord stream 2. госпожа меркел - която винаги е казвала, че иска да имаме за министър председател бойко борисов. онзи бойко борисов, когото толкова много мразят нашите "десни" либерали (е, освен когато са на власт с него), докато в същия момент предано любят госпожа меркел. онези десни либерали, които трудно правят връзка с главния мозък и понеже няма как да обяснят тези феномени на меркеловата политика, предпочитат да мълчат, барем и ние не ги забележим. егати безсрамието. егати наглостта. ама е така, като си издънка на номенклатурни отрепки и мисленето ти си остава същото и само сменяш лагера. родителите им промиваха мозъци, плашейки българите със зъбатия империалистически враг, а синовете и дъщерите правят същото само че с обратен знак. егати калпавите тежки комунисти са тия. те наистина ВЯРВАТ, че целият умнокрасив свят, води епична битка срещу руския мордор. а леля меркел си опече баницата с руския газ.  

 

Link to comment
Share on other sites

Стана ми интересно, как така всички 'русофоби' пишещи тук са извън България, а другите сме си тук! Само си питам. Господа ими и емигранти /не ми се чете за разликите/ вие какво точно правите за България? Освен че сте си спасили четирибуквието? А да, защото сте интелигентни и умни. Е ние па сме тъпи и упорити! Ай наздраве!

Link to comment
Share on other sites

Брат, ща замола дебилистични нагли сайтове, които се опитват да ме задължават да си изключа адблокъра да не цитираш...  :read:

Link to comment
Share on other sites

Стана ми интересно, как така всички 'русофоби' пишещи тук са извън България, а другите сме си тук! Само си питам. Господа ими и емигранти /не ми се чете за разликите/ вие какво точно правите за България? Освен че сте си спасили четирибуквието? А да, защото сте интелигентни и умни. Е ние па сме тъпи и упорити! Ай наздраве!

Аз нищо не правя за България. Всичко правя за МЕН. Не съм нито фил, нито фоб. ;). Даже се забавлявам на яростния спор на двете страни.
Link to comment
Share on other sites

Оф бе, пичове... Краварите са зле, че Перукезий се дъни отвсякъде, английските геюви са зле заради изнасилванията на деца, немските геюви са зле, че трябва да са толерантни(а за руската газ да не говорим)... Както се казваше в Саут Парк - "Виновна е Канада!". Радвайте се да не почнем да лапаме радиоактивен прах... Че ГЗ ни е в гъзъ, армия нема, бункери нема, бомбоубежища нема...

 

Ся... понеже съм с промит мозък.. Сигур ше ме обвинят, че това е от опорните точки.

 

П.С. Очаквам всеки момент общественото мнение в една страна да обвини две други страни за една случка с много загинали при пожар.

Edited by Grimjaur
Link to comment
Share on other sites

Брат, ща замола дебилистични нагли сайтове, които се опитват да ме задължават да си изключа адблокъра да не цитираш...  :read:

 

И аз съм с адблокър и не ме кара нищо да правя... Тоест сайтът си зарежда и адблокера си баца. При теб нещо не се харесва...

Link to comment
Share on other sites

Публикувано във факти.бг:

Fakti.bg показва на посетителите си онлайн реклами, за да се финансира почтено.

 

Молим Ви най-учтиво да изключите блокирането на реклами.

 

Важно е за нас, за да продължим да Ви информираме безпристрастно.

 

 

Нагли и нахални до безумие. Ти може да си го допуснал вече да минава - при мене няма да стане. 

Link to comment
Share on other sites

Нагли и нахални до безумие. Ти може да си го допуснал вече да минава - при мене няма да стане. 

 

Нищо не съм допуснал. Ако ми излезе такъв месидж - затварям директно.

И с Хром си зарежда и с Мозила - всичко, без рекламите. РаУти си коректно.

Edited by Lucky Luciano
Link to comment
Share on other sites

Аз съм с АдБлок Плюс на Хром. Това ми показва. 

 

========================================

 

Успях да видя с другия браузър - това си е направо отлична работа, като изключим дебилщината да се работи без предпазни средства. Хората грундират, никакъв дъжд не вали - отлично време за работа. 

Link to comment
Share on other sites

Наред, ама не съвсем. Ти не виждаш ли как тея мамути скачат по това скеле. Ако не бъркам, това е блок 205. Утре имам път натам, та ако не забравя, ще огледам обекта :grin:

Link to comment
Share on other sites

Ами аз какво ти казвам - работата си е много добре - как се работи е съвсем друга бира. Една инспекция по труда и ще подхвръкнат. 

Link to comment
Share on other sites

Хахахах, току-що каза:"Работата си добре, ама не се работи както трябва" :grin: Май ще подхващаме бойлерите, ако не си ги почнал без мен, де...

Link to comment
Share on other sites

Добре щом ще ме ядосваш - изпълнението на работата е добро, начинът по който се извършва е недопустим - така по-ясно ли е трети път? 

Link to comment
Share on other sites

Аз разбрах какво искаш да кажеш, ама малко се размива смисълът, защото като ги гледам как подскачат, мога да си представя как работят. Да не стане като блоковете в Студентски град и Бургас, където при една средно силна буря, цялата изолация просто падна.

Link to comment
Share on other sites

Ей, пичове... Трябва ми само картечница Владимиров, два-три прицепа с ленти, право легално да ги транспортирам през границите и международен имунитет от съдебно преследване.... Тогаз да видите как ще 'фърчи пюре от мърша, съставена от равни части перучки, кагебейски шефчета, изкуфели бабишкери, еврогейски дебилократи и малко..., оядени еврейски мазняри. После да събера де-що има ядрени куфарчета по света (без северно корейското, щот американската зган без враг не можеш я мотивира), да ги навържа всичките на едно копче, та да се кортулисаме. И обещавам да върна казармата и студентските бригади, ама от онея на къра. Ще важи за цял свят при това! И ха някое нищожество мъцне - Активни мероприятия за респектиране (тоест - лабут), тесни чепици и стригане гола глава. Тогаз да видите светът колко по-добро място за живеене ще стане.....

И щото по принцип съм готин и разбран тип, ще държа да се обръщате към мен с Твое Величество, само в събота и неделя....

Ако ти трябва някой да ти носи лентите - обади се.

 

Стана ми интересно, как така всички 'русофоби' пишещи тук са извън България, а другите сме си тук! Само си питам. Господа ими и емигранти /не ми се чете за разликите/ вие какво точно правите за България? Освен че сте си спасили четирибуквието? А да, защото сте интелигентни и умни. Е ние па сме тъпи и упорити! Ай наздраве!

Аз живея в България, надявам се дава бонус точки това, че живея в Пловдив. Обаждам се, щото редовно ми слагат етикета "русофоб".

Та приносите са ми дребни - плащам си данъците, спазвам законите, непрекъснато информирам органите на реда за нередности, не плащам подкупи, плащам си прилежно глобите и не търся заобиколни варианти, не замърсявам, при повечето ми планински походи се връщам с повече боклук, отколкото лично аз съм произвел. Гласувал съм на всички избори откакто имам правото, активно агитирам близките ми да го правят също. Старая се да съм в добри отношения с хората около мен, старая се да не преча. Тоест - абсолютния минимум, поне според мен.

 

Но нека чуем ти с какво допринасяш повече от русофобите, та да можем да имаме с кого да се сравняваме, да имаме към какво да се стремим?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...