Jump to content
BulForum.com

Как се познават жените, които не отслабват след раждането?


Recommended Posts

Абе... чета, чета... и така и не видях... или пък не разбрах (вероятно щото съм тъп), кво аджеба му е толкова страшното на листчето и до какви толкова страшни проблеми води? Аре някой по - запознат със същината на тия хави да го обясни кат за прости ора, pls.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 147
  • Created
  • Last Reply

Абе... чета, чета... и така и не видях... или пък не разбрах (вероятно щото съм тъп), кво аджеба му е толкова страшното на листчето и до какви толкова страшни проблеми води? Аре някой по - запознат със същината на тия хави да го обясни кат за прости ора, pls.

 

 

Проблемите ги създава, защото листа е сигурност.

Със следващото не конкретизирам и не говоря за вас, а за процента, при който листа има негативен ефект.

 

Жените се отпускат след "листа" и си показват рогата, ако не са ги показали до тогава. До няколко години запускат външният си вид, защото вече "всичко е сигурно". Неколкократно съм го виждал. Тая "житейска цел" да има лист я няма вече. Следва се следващата "житейска цел". Да има бебе.

 

Мъжете се чувстват задушени. Може да нямат намерение да правят каквото и да е. Да не искат да напускат връзката, но листа някакси им отнема и малкото възможност да го направят лесно и безболезнено, което е чисто психологичен ефект.

 

Тоя ефект го има и при жени, които са направили много голям компромис като са влезнали във връзката си с мъжа. Без да се замислям се сещам за 4 примера в които жени (без брак) са били във връзка повече от 5-6 години без реално да са били щастливи в тази връзка. Като попитах "Защо?", едната отговори "Защото той ме обичаше", а другата отговори "Не знам.".

Link to comment
Share on other sites

 

И?

Предположения и догадки, рационално зърно - нула!

 

Та аз пак да си питам... Кво му е страшното и за кви чутовни проблеми става въпрос?

Ама ако може лека конкретика да има, а не само приказки за нероден Петко и тройно потвърдени информации от агенция ЕЖК.

Link to comment
Share on other sites

Та, как се познават жените, които не отслабват след раждането, а?

Толкова лесно и както се познават мъжете, които пускат шкембе след раждането.

 

Иначе брака е измислен от хората - така е, църквата играе голяма роля и това е така, но хора това са ценности устояли на времето. Всеки избира дали да вярва в брака или не, обаче помислете, колко малко ценности ни останаха, дори и само за това си заслужава вярата. А както казах и преди, всичко е на късмет.

Малко като застрахователите, мобилните оператори и банките, докато подпишеш звезди ти свалят, после може и да си плюеш в пазвата, може обаче и да е ок, никой не знае и не може да предвиди. Късмет.

Link to comment
Share on other sites

И?

Предположения и догадки, рационално зърно - нула!

 

Та аз пак да си питам... Кво му е страшното и за кви чутовни проблеми става въпрос?

Ама ако може лека конкретика да има, а не само приказки за нероден Петко и тройно потвърдени информации от агенция ЕЖК.

 

Как да ти го обясня рационално?

 

Човешка природа просто. Ако знаеш, че нещо е забранено го искаш повече, дори и да не си го искал преди. Ако ти се каже да не правиш нещо, изведнъж решаваш, че искаш да имаш възможността да го направиш, дори и никога да не си го обмислял. Това само по себе си води до нерационално поведение.

Link to comment
Share on other sites

Ето, да си го видиш.

 

Така съм по-съгласна. За мен и за теб са две различни неща от : ТАКА Е, ЩОТО АЗ КАЗВАМ.

Може ли да се съгласим, че каквото и да смятате за нашата позиция с Жоро, щом вярваме в нея, значи поне съществува. Не искам някой да признае, че сме прави, а просто да не се отрича, че има и друга гледна точка, различна от вашата.

 

 

Не съм казала, че е умно, а че е факт. Оценки не съм дала. Говоря за семейните начала де. Помощите на циганите не са обект на сегашната дискусия.

 

Гледната ти точка на отъждествяване на брака с листа е изцяло грешна и това всеки тук ще го потвърди. Инак ВСЯКАКВИ гледни точки съществуват по принцип, никой не е тръгнал да твърди обратното. Тук говорим за смисленост. Именно затова ти дадох пример с циганите, понеже тръгна за закон да говориш, та да видиш колко е "умен" закона.

 

Абе... чета, чета... и така и не видях... или пък не разбрах (вероятно щото съм тъп), кво аджеба му е толкова страшното на листчето и до какви толкова страшни проблеми води? Аре някой по - запознат със същината на тия хави да го обясни кат за прости ора, pls.

 

Аз бях останал с впечатление, че ти имаш какво да разкажеш. Аз мога да напиша малък роман относно до какви проблеми води, но сега нямам време. И понеже е МНОГО за разправяне, най-добре е да стане в Йегера....

Link to comment
Share on other sites

Гледната ти точка на отъждествяване на брака с листа е изцяло грешна и това всеки тук ще го потвърди..

Само че не го отъждествявам :)

Link to comment
Share on other sites

И?

Предположения и догадки, рационално зърно - нула!

 

Та аз пак да си питам... Кво му е страшното и за кви чутовни проблеми става въпрос?

Ама ако може лека конкретика да има, а не само приказки за нероден Петко и тройно потвърдени информации от агенция ЕЖК.

 

И?

Предположения и догадки, рационално зърно - нула!

 

Та аз пак да си питам... Кво му е страшното и за кви чутовни проблеми става въпрос?

Ама ако може лека конкретика да има, а не само приказки за нероден Петко и тройно потвърдени информации от агенция ЕЖК.

 

Проблема е точно обратния. 

Битуват доста схващания че САМО листа гарантира "щастлив семеен живот" и после следват много неприятни изживявания като разбереш, че листа нямал нищо общо с отношенията ви с конкретния човек и той е само договорче. А реалните човешки отношения не са бизнес, имуществени и родителски права ... те са много повече.

 

Никой не вярвам да има нещо против листчето ... аз лично имам против "уповаването на листчето" щото почнеш ли да се уповаваш на него, а не на човека с който си ... вече заблудата е голяма.

Link to comment
Share on other sites

 

Аз бях останал с впечатление, че ти имаш какво да разкажеш. Аз мога да напиша малък роман относно до какви проблеми води, но сега нямам време. И понеже е МНОГО за разправяне, най-добре е да стане в Йегера....

Да разказвам за какво? За ужасно тегавия ми 3 (три) минутен развод ли? Или за това, че в момента с бившата ми съпруга сме в много добри, да не кажа приятелски отношения? Нали се сещаш, че когато интелигентни и цивилизовани хора си решават проблемите, то те го правят по интелигентен и цивилизован начин?

Щото имам наистина много да разказвам за селяшко-просташки изцепки, точене на кръвчица, късане на нерви и малтретиране при раздялата на някои живеещи на семейни начала добичета. Толкова от мен по въпроса.

 

П.п. Пък да питам и още един силно чегъртащ ме въпрос.... Що аджеба, сте се сбрали с тия половинки, като им нямате до толкова доверие? ....Или пък може би нямате вяра на себе си...?

 

Проблема е точно обратния. 

Битуват доста схващания че САМО листа гарантира "щастлив семеен живот" и после следват много неприятни изживявания като разбереш, че листа нямал нищо общо с отношенията ви с конкретния човек и той е само договорче. А реалните човешки отношения не са бизнес, имуществени и родителски права ... те са много повече.

 

Никой не вярвам да има нещо против листчето ... аз лично имам против "уповаването на листчето" щото почнеш ли да се уповаваш на него, а не на човека с който си ... вече заблудата е голяма.

Абсолютно си прав!

Въпросът ми беше насочен към онези, които така настървено отхвърлят листчето, щото видиш ли, водело до мноо яки проблеми, напукани пети, кърчан и преждевременна еякулация...

Link to comment
Share on other sites

Къде остана темата за дебелите съпруги... :(

Тихо! Тъкмо са превключили на шеста предавка всички и стана интересно! :lol: :popcorn:

Link to comment
Share on other sites

Тоя спор се превърна в... хората, които харесват ябълки обясняват на хората, които обичат банани, че ябълките са по-квадратни и обратното. Баси, толкова доводи, толкова аргументи, а всъщност е безсмислен спора. Хората, които ценят брака - да се женят, хората, които го смятат за глупост - ми да не го сключват. А като двата члена на "семейството" са на различни мнения - ами някой прави компромис и така. К'во толкова се дърлите - не разбирам.

Link to comment
Share on other sites

Да разказвам за какво? За ужасно тегавия ми 3 (три) минутен развод ли? Или за това, че в момента с бившата ми съпруга сме в много добри, да не кажа приятелски отношения? Нали се сещаш, че когато интелигентни и цивилизовани хора си решават проблемите, то те го правят по интелигентен и цивилизован начин?

Щото имам наистина много да разказвам за селяшко-просташки изцепки, точене на кръвчица, късане на нерви и малтретиране при раздялата на някои живеещи на семейни начала добичета. Толкова от мен по въпроса.

 

П.п. Пък да питам и още един силно чегъртащ ме въпрос.... Що аджеба, сте се сбрали с тия половинки, като им нямате до толкова доверие? ....Или пък може би нямате вяра на себе си...?

 

Абсолютно си прав!

Въпросът ми беше насочен към онези, които така настървено отхвърлят листчето, щото видиш ли, водело до мноо яки проблеми, напукани пети, кърчан и преждевременна еякулация...

 

post-12-1236068663.gifpost-12-1236068663.gifpost-12-1236068663.gif

Link to comment
Share on other sites

Да, ве.... А за дебелите жени..., нищо...

 

Истината е в дебелите жени момко :) Къде хванеш, все цица :) Жалко , че не важи и за дебелите мъже, къде хванеш все кор, ама кой казал че нещо е лесно в тоя живот :D

 

До сладура стартирал топика. Не че нещо ама ако след две деца жена ти понапълнее, не мисля е голям проблем. Най-малкото след две деца и ти на нищо няма да приличаш, че да искаш от нея тя да прилича на фотомодел. Да не си мислиш случайно, че след 10 години ще си чаровния принц. Ще си оплешивяващо, леко напълняло космато животно и не разбирам как точно искаш да ти се получат нещата. Най-лесния вариант нали, за да не те оставям ей така насред нищото, гледай майка й на какво мяса. Нещата ще са горе-долу такива.

 

Гале, гледната точка ти е като цяло не лоша. Всичко си зависи от отделните хора. Лично аз имах оферта преди доста години да си живеем ей така, без брак. Не съм правил аз офертата, но не я приех. Сега не знам дали съм в грешка или не, но пък и не ми дреме. Не съжалявам за стари решения. В момента ако зависи от мене , предпочитам брак, но бих се навил и на другия вариант. Всичко опира до доверие. Ако се обичате, ако ви е добре заедно, ако имате разбирателство, листчето не е необходимо. Ако искате сватба, правите и нещата пак са същите. С личстче, без листче, опира си до самата двойка. Повечето бракове в последните години се разпадат. Истина е това. Живота е шибан, очакванията след време са излъгани и така нататък. Морал почти няма, хората в по-голямата си част не желаят да поемат отговорност. Нещата се промениха, брака не е това което беше. Лоялността не е това което беше. Липсата на нормално възпитание също е проблем. Хората я карат ден за ден, не си говорят достатъчно помежду си, интернет решава семейните проблеми, сексуалните проблеми и всичко останало. Брака е просто отражение на всичко , което се преебава постоянно всеки ден. Не му се чуди толкова. Плюс, не забравяй , че повечето мъже са слабохарактерни последно време :) Не че и жените са цвете за мирисане де :) Ценностите , които по другите държави се стараят поне малко да опазят, в България хич не са на мода. Така е по-лесно. Всеки да си мисли със скапаната глава и да си решава сам за себе си, този спор тука е меко казано излишен както и повечето ви спорове последно време, които имах неудоволствието да прочета. Другата истина - хората затъпяват бгрутално и не виждат по-далече от носа си. Таа... купон, какво да ти кажа :)

Link to comment
Share on other sites

...Ако се обичате, ако ви е добре заедно, ако имате разбирателство, листчето не е необходимо. Ако искате сватба, правите и нещата пак са същите. С личстче, без листче, опира си до самата двойка...

+10000000
Link to comment
Share on other sites

Да не си мислиш случайно, че след 10 години ще си чаровния принц. Ще си оплешивяващо, леко напълняло космато животно и не разбирам как точно искаш да ти се получат нещата.

Не си прав, майна!

Виж мен :shy:

Link to comment
Share on other sites

Само не искам да се плашункаш и притесняваш....  :laughing:

 

Офтопикът явно отива в сектор "как се познават мъжете, които са слаби и след раждането" ....  :effemine2:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...