Jump to content
BulForum.com

Как се познават жените, които не отслабват след раждането?


Recommended Posts

Слаб съм в уводните думи затова давайте каквото можете да споделите. Горе-долу съм си изяснил каква търся за съпруга, ама този аспект не ми дава покой. Не става въпрос за генетика, а за характер - мърлящина, податливост към депресии, неуважение към самия себе си, черти от поведението които могат да го подскажат? Също така и тези, които като родят на двадесет и няколко отслабват, но като стигнат 40 изведнъж се наливат и мебелите почват да скърцат под тях?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 147
  • Created
  • Last Reply

:wtf:

 

Като женен - никой, никога няма да може да ти го обясни това. Всяка жена след раждането се променя много. Все едно да ти напишат прочутото ръководство по женска логика...Няма такова животно, човек. Няма да намериш отговор на въпроса си...Макар, че всяка жена ще отслабне, ако я заключиш в мазето и я държиш на хляб и вода...

 

Ред. Пък това за 40-те...Има едно нещо, климактериум му се вика...Е тогава пък колко се променят жените...

 

Ред.2 БГ-МАМА

Link to comment
Share on other sites

Всяка жена след раждането се променя много.

 

Вероятно имаш предвид "психически", защото съм виждал (и познавам) жени на 25-30 години, които след раждането не са качили и килограм и телосложението им е като на 16 годишно момиче, като никой никога не може и да предположи, че в момента кърмят бебе. :)

Задържането в тегло и телосложение силно зависи от гена и конструкцията на скелета, но не на последно място и от хранителния режим и психиката на жената.

Link to comment
Share on other sites

НИКОГА не може да се определи такова нещо със сигурност. Освен от гена, нещата зависят в огромна степен и от самия човек. На тема ген - просто е - гледаш родителите и поглеждаш в бъдещето (разбира се не на 100%). Останалото никой не може да ти каже. То ако беше така просто да се познаваат като карпузи на пазара, нямаше да има недоволни в тоя живот.... 

Link to comment
Share on other sites

Хубу, де!

Кимин сикинде дали ще надебелее след раждането!?! Нима не си е същия човек, дето си залюбил някога?

Ако си говорим само за едното ебане..., Що изобщо ти трябва да се жениш и да и правиш дете на тая, след като путката и така или иначе ще загуби магическата си сила след  6-7 месеца? Пък и кой нормален човек изобщо се жени само заради едното чукане и дуене пред нонейм членовете на миманса?

 

П.п. Знам, просташко е написано, ама пък е с правилните думи!

 

П.п.2 ЖЕСТОКА ТЕМА... Трябва да се чете и от младо и от старо!

Link to comment
Share on other sites

Хубу, де!

Кимин сикинде дали ще надебелее след раждането!?!

 

Не бе, даже си е бонус, стига да отслабне пак след това - така и без любовница (поддържането на която си води до още разходи), получаваш екстрата, че за известно време имаш връзка с различен калибър жена. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Хубу, де!

Кимин сикинде дали ще надебелее след раждането!?! Нима не си е същия човек, дето си залюбил някога?

 

П.п.2 ЖЕСТОКА ТЕМА... Трябва да се чете и от младо и от старо!

 

Лека полека може да стане несъщия човек... Примери бол. Изтърве ли се жената, вече не е същото. Минава се на тема компромиси. Това и за мъжете важи естествено. Прасе в къщата до нищо хубаво не води....  :grin:

 

То младото и да чете, едва ли ще вдене... 

Link to comment
Share on other sites

Много добре ме разбра какво исках да кажа!

Освен това, точно ТИ да ми говориш за тези неща..... Аре, молим....

Link to comment
Share on other sites

Ако външния вид ти е определящото, по което да избереш човека, с който уж би трябвало да изживееш живота си... Не знам, нямам думи...

Link to comment
Share on other sites

Ако външния вид ти е определящото, по което да избереш човека, с който уж би трябвало да изживееш живота си... Не знам, нямам думи...

 

Що бре! Виж калайджиите - имат си пазар, ходят, оглеждат, купуват.... Баш като коне...  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Или за по-напряко - да си потърси жена/съпруга, вече раждала.. За съжаление, има много млади жени, които са разведени/разделени, с дете, за което се грижат сами, или с помощ от родителите.

Та - можеш да си потърсиш жена/съпруга, която вече е раждала, така ще знаеш какво взимаш един вид.. Да не се обидят жените, нямам за цел да ги обиждам.

А от другата страна погледна ли - ТИ какъв ще си, след като се ожениш и направиш детето? Дали няма да се превърнеш в тюфлек, който е изпълнил 'задължението си да направи потомство' и да почнеш да я караш през просото, да не ти пука за жената и детето/децата и да си гледаш собственият кеф?

Link to comment
Share on other sites

Ако външния вид ти е определящото, по което да избереш човека, с който уж би трябвало да изживееш живота си... Не знам, нямам думи...

Хайде, хайде. "Вътрешната красота е по-важна. Външната отмира с времето.". Как пък не.

 

Дори и перфектен да е характера на човек, не е приятно всеки път само като го погледнеш, да си спомняш за компромиса, който си направил.

 

Мъжете са първични. Сексуалността е първото нещо, което ни превлича в една жена. То и няма как да е другояче. Освен ако не си някакъв пророк, за да знаеш, че жената в другия край на стаята е с добро чувство за хумор.

Link to comment
Share on other sites

Щом иде реч за аспект, различен от генетиката, много лесно се познават - гледай ги какво ядат, колко тренират, как са с дисциплината.

Link to comment
Share on other sites

Ми моята е пълничка, ама не ми пречи. Даже има повече за хващане...То и аз съм шопар...Ама всичко е до човека. Питай Антарес къв бях, къв станах... 

Link to comment
Share on other sites

Приятелю, жена ми е на 40, родила е две деца и продължава да е слаба и стегната, без стрии, целулит и и т.н. Предполагам, причината е, че тя е била лекоатлетка и от там идват нещата. Но познавам други жени които след раждането напълняват доста. Може би всичко е ген или самоконтрол. Но ти ако по този начин тръгваш да си избираш жена...просто забрави.

Link to comment
Share on other sites

И кво да правя сега, като гледам отговорите май ще трябва да си взема някоя която вече е дебела, та да не се притеснявам за бъдещето :laughing:

 

Няма как да разбереш. Ако иска да изглежда добре за теб, ще отслабне след раждането. Ако не ѝ пука за твоето мнение, ще си седи дебела.

Ако ти изглеждаш добре и не позволяваш да заприличаш на чичак във всеки един аспект на 35 годишна възраст, жената до теб ще се чувства неудобно и също ще полага усилия.

 

Ако ти се предадеш - и тя ще го направи. Не може да очакваш жената до теб да полага усилия, а ти да ходиш с 2 тениски цяла седмица.

Link to comment
Share on other sites

И кво да правя сега, като гледам отговорите май ще трябва да си взема някоя която вече е дебела, та да не се притеснявам за бъдещето :laughing:

 

Когато търсиш жена за живеене с нея, не за спорта, има две важни неща. 

 

1. Тя да може да те търпи

2. Ти да можеш да я търпиш

 

Всичко друго са подробности! 

Link to comment
Share on other sites

Мило дневниче, днес се случи чудо - напълно съм съгласен с Виден :lol:

Сериозно, няма невъзможни неща. Но е важен въпросът и ти какво предлагаш. Щото човек не може само да иска. Ако искаш да промениш човека до себе си - редно е и ти да си готов да се промениш :)

Link to comment
Share on other sites

Ми моята е пълничка, ама не ми пречи. Даже има повече за хващане...То и аз съм шопар...Ама всичко е до човека. Питай Антарес къв бях, къв станах... 

И аз предпочитам да е леко пълна, сочна и апетитна, отколкото кльощава дето няма къде да я пипнеш и само те ръчка с кокалите. Но казусът е относно психологията и.

 

Приятелю, жена ми е на 40, родила е две деца и продължава да е слаба и стегната, без стрии, целулит и и т.н. Предполагам, причината е, че тя е била лекоатлетка и от там идват нещата. Но познавам други жени които след раждането напълняват доста. Може би всичко е ген или самоконтрол. Но ти ако по този начин тръгваш да си избираш жена...просто забрави.

Блазе ти.

 

Няма как да разбереш. Ако иска да изглежда добре за теб, ще отслабне след раждането. Ако не ѝ пука за твоето мнение, ще си седи дебела.

Ако ти изглеждаш добре и не позволяваш да заприличаш на чичак във всеки един аспект на 35 годишна възраст, жената до теб ще се чувства неудобно и също ще полага усилия.

 

Ако ти се предадеш - и тя ще го направи. Не може да очакваш жената до теб да полага усилия, а ти да ходиш с 2 тениски цяла седмица.

Надявам се да не стана такъв, затова не бързам и гледам да подбера жена, която да ме вдъхновява, оттам и аз нея.

Link to comment
Share on other sites

Нещо против?

 

Не. Стига да не си до мен по цял ден.

 

Ама в случая не говорим за това аз да имам нещо против, а жената до теб. Ако жената до въпросния човек също е нечистоплътен мърляч - няма да има проблем.

Link to comment
Share on other sites

Между другото, това с двете тениски си е истина. Но това са ми работни тениски, които се свалят в момента, в който прекрача прага на балкона(там ми е работилницата).

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...