Jump to content
BulForum.com

Subtitle Links and Requests


Recommended Posts

Ако имате желание да споделите субтитрите си с нас или просто да попитате някой дали случайно не са излезнали (след като сте проверили в долуоказаните сайтове), то тогава това е мястото за вас.

 

Преди да поискате субс, трябва задължително да сте проверели първо във [http://titles.to/]titles.to[/url] и subs unacs. След това пробвайте тези линкове и ако не намерите нищо на нито едно от тези места, значи няма и няма да има субтитри скоро, следователно не е нужно да рикуествате и да пълните форума излишно.

 

Връзки - Субтитри@subs.unacs форум

Връзки - Субтитри@FTL

Връзки - Субтитри@Аренабг

subtitles-plus.hit.bg

divxstation.com/subtitles

 

Повтарящите се request-и за субтитри се трият без предупреждение!!!

При системно нарушаване на това изискване, авторът на поста ще се наказва с предупреждение (warn).

 

За тези, които нямат желание да чакат за субтитри на най - новите филми и ги искат ВЕДНАГА щом излезне филма, то горещо им препоръчвам този сайт www.translateyourself.com ;)

Сайта си работи перфектно и много Ви моля да не пускате мнения с критики към него, че не "бачкал" и че бил "развален". Вместо това вземете и вникнете в самото му наименование.

 

Как да си пуснем субтитрите, които са винаги в отделна папка с наименование "Subs" в папката на филма и са rar архив, който е над 1 МВ? За да си отговорим на този въпрос трябва да прочетем следното:

 

Как да рипнем DVD субтитрите - VOB, които са винаги в архив над 1 МВ и не могат да се отворят с нито една от познатите ни програмки за субтитри? (клик)

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

State Property

Pootie Tang

Paper Soldiers

 

trqbvat mi bg subtitri za teq filmi.samnqvam se nqkoi da nameri :) 6toto sam gi tarsil navsqkude.pak moje i ENG subtiri za Paper Soldiers i State Property a za Pootie Tang az imam ENG subs.

Link to comment
Share on other sites

Айде някой да намери субтитри за Досиетата Хикс сериала :( Че е кофти с английските. Благодаря предварително.

Link to comment
Share on other sites

veseo: Това намерих в нета и гледам, че нещо преводът е замрял от доста време, макар че bigstoyan и той се е захванал да превежда 3 сезон. Ако нещо се появи ще ги качвам и при нас. Ще си сваля сериите, за да видя дали всичко е наред със тези субове. Хубавото е, че са ги започнали двама души - Kirchev и mpeg4world. Надявам се скоро да се появят, защото сериала наистина си заслужава.

 

X-Files - БГ. Субтитри

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...