Jump to content
BulForum.com

Diablo 2


snake

Recommended Posts

Tinkertrain заблодил си се бе маййна ти си с  на тйфа мапхака и неможе6 да соква6 аз сам газар с моя мога да соквам :)

@emilione ако още не си разбрал и при двете е една и саща процедурата.Има доста по хубав и разумен начин за да получих хубав итем като сложиш не6то с 3 дупки в куба и сложищ 3 чипета, по някога се получава нещо невероятно аз така по, тоя начин си направих меч с 500 инханс ;) btw каде играеш в b-net или в Сингъл

Kak taka gi prai6 tiq me4ove s po 500 ED we ?Az edvam si napraih edin Quickness na 1.09 s 270 na Sword i stana s 2 dupki.Vse si misleh 4e maxa e 300 ama ti 6tom gi prai6 po 500 extra :lol: .I maphacka e napraven sigurno za takiva sword creators kato tebe da ne si provalqt itemite bez da iskat kato prehvarlqt nqkoi jewel ili kamyk ot inventara v sta6a 4e moje da izreve6 kato go sockne6 itema ti.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 352
  • Created
  • Last Reply

Izvinqvam se che vuzrajdam tazi tema no ne vidqh smisal da otvarqm nova.Znachi imam problem s battle.net-a kato se connectna i si napisha acc-to i pasa posle vse mi dava realm down smqnih nqkolko cd-keya no nqma promqna nqkoi znae li ot kakvo moje da e tova 10x ot sq

Link to comment
Share on other sites

Абе пичове извинявам се че пиша в тая тема, но така и така става дума за Diablo 2...та да питам-има ли някой по-нов maphack за 1.10(по нов от 6.0e) :confused

За незнаещите-ет я официалната страница, в която се публикуват всички лоудъри http://broodsx.cjb.net/

Link to comment
Share on other sites

Izvinqvam se che vuzrajdam tazi tema no ne vidqh smisal da otvarqm nova.Znachi imam problem s battle.net-a kato se connectna  i si napisha acc-to i pasa posle vse mi dava realm down smqnih nqkolko cd-keya no nqma promqna nqkoi znae li ot kakvo moje da e tova 10x ot sq

I pri men stava to4no taka.Pre-installnah pa sy6toto :(

Nqkoi moje li da kaje za6to se polu4ava taka? :confused

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

huh batka.. pindelbot... nali znai6 4e ne refreshvat laddera na wc3 za da mogat da opraat pak botovete i hackovete za d2.. taka 4e ako iska6 skullhacksite.com ili ne6to podobno tam ima vsi4ko v google zadava6 skulll hacks i vsi4ko e nared

no ... there is a risk!!!

Link to comment
Share on other sites

Когато се опитам да пусна bnet ми дава error:

 

If using a modem, you may need to connect to your Internet Service Provider before connecting to battle.net

 

Помогнете ми! :cry

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Da na men sasto mi dava sastata greshka kato na Botev1912. Znachi viscko si varveshe savsem normalno - no ot vcera mi dava taka - unable to connect to battle.net - strannoto e che go dava kato se optivam da vlezna samo v Europe realma - inache v drugite 3 realma si vlizam bez problem - napravih si nova instalacia - s originalen cd-key - vsicko ok. patchnah na v1.10 - ok. proverih kompa za virusi - nqma. proverih imam li ping kam europe.battle.net - imam. imam si i internet - vsicko se otvarq. OBACHE ako resha da vlezna v realm europe na diablo 2 mi dava unable to connect to battle.net. Mnogo stranno. Ako nqkoi moze da pomogne da kaze plz. 10x predvaritelno

Link to comment
Share on other sites

Da na men sasto mi dava sastata greshka kato na Botev1912. Znachi viscko si varveshe savsem normalno - no ot vcera mi dava taka - unable to connect to battle.net - strannoto e che go dava kato se optivam da vlezna samo v Europe realma - inache v drugite 3 realma si vlizam bez problem - napravih si nova instalacia - s originalen cd-key - vsicko ok. patchnah na v1.10 - ok. proverih kompa za virusi - nqma. proverih imam li ping kam europe.battle.net - imam. imam si i internet - vsicko se otvarq. OBACHE ako resha da vlezna v realm europe na diablo 2 mi dava unable to connect to battle.net. Mnogo stranno. Ako nqkoi moze da pomogne da kaze plz. 10x predvaritelno

Абсолютно същия проблем имах вчера... Unabled to connect бла бла

И аз се конектвам към другите но пустия Europe нище... разбира се след 10-15 мин ми се оправя.

С лоудър си, нали? Пробвай да рестартираш модема. Аз лично си пускам нещо друго докато влезна(някой път ми дава дори realm down след тия простотиий)

Както и да е след рестарта на ладера останах гол като мишка - незнам за вас :)

Ако има някой добряк да даде итемз ще сам му благодарен, имам само един ръсет, тал амулет и още некфи там простотийки. Ааа и да питам тъй и тъй съм почнал, някой от юзърите имал ли е анхилиус чарма?От Диабло клонинга...Появявал ли Ви се е? Каде, какво Ви изписа, защото е доста неясно. xxxx stones of jordan sold to merchants... ???

Аз съм на Softcore - някой ако иска да ми се обади:

ladder acc:windmaster

non-ladder acc:blowcow

10x :punk

Link to comment
Share on other sites

ne 4e igraq diablo 4esto( v sravnenie s 4-5 4asa na den, koito mu otdelqh predi da izleze warcraft :wub: ), no tozi problem mi e poznat.Opravq se po slednite na4ini

a)smenq6 realma(pri TFT pomaga )

b)reset na modema

c)reset na kompa

d)reinstall na d2 i patchvane(kolkoto i absurdno da zvu4i, sled okolo 20+ reinstalla, osyznah, 4e koeto ne stava ot pyrvi pyt, 6te stane ot (insert random number here) pyt pri tova bez da o4akvate, za6toto vseki pyt pravite edno i sy6to)

btw ako pravite d) i ne stava prepory4vam da apply vsi4kite patchove edin sled drug.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Когато Mount-на Instal диска на Диабло 2 с Deamon Tools и Антивируската ми се вклучва и казва,че в диска има вирус - Backdoor.Trojan ... ако я инсталирам,ще хвана вирус нали ? :blink: :wacko: :confused :cry

Link to comment
Share on other sites

Да и аз го имах същия в диск-а...въпреки това я инсталнах - забелязах че повечето Диабло дискове са така - вирусът не е, кой знае какво - поне аз като я инсталнах - нищо не ми стана - после просто сканнах и дезинфектнах :blink:

Сичко става на твоя отговорност :) по-добре намери друг бин(откаде го свали междъ дръгото :confused ) Не можеш ли да го махнеш - ако не можеш давай иснтал пъл ще видим...тоя backdoor не ми направи нищо...

 

П.С: Пак повтарям на твоя отговорност мен не ме слушай кфи ги плямпам ;)

Link to comment
Share on other sites

Значи става въпрос не за вирус,а за троянски кон или не6то такова и се намира в autorun-a.Проблема се решава супер лесно-не се пуска autorun-a :)

 

А някой да има идея закво ме изхварля от играта когато влезе амазонка???(поне в 70% от случаите...)

Link to comment
Share on other sites

А някой може ли да ми обясни какво трябва да направя за да играя Battle.net в сървъра на евроком (Ако може стъпка по стъпка,че не съм много навътре в нещата с Diablo :) )

Link to comment
Share on other sites

А някой може ли да ми обясни какво трябва да направя за да играя Battle.net в сървъра на евроком (Ако може стъпка по стъпка,че не съм много навътре в нещата с Diablo :) )

 

Evrocom nqmat b-net na Diablo 2. Na4i ima 2 varqnta 1. Da otide6 i da gepi6 original key za diablo 2 i expansion-a s key grabber za diablo. ili varqnt 2.Headoff

estestveno ako ti se igrae headoff ne e kakto v blizzard b-net ama vse pak 6te igrae6 s hora :) i ne ti se nalaga da krade6 ni6to pro4eti vimatelno to si pi6e si4ko kvo trqbva da svali6 i da napravi6.GL HF ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

намерих crack с kойто може да се влиза в Battlenet независимо от това дали играта ти е оригиналка или не аз отна4алото не вярвах ама като го пробвах и се разцепих Ето го линка и ми кажете дали жи харесва :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...