Jump to content
BulForum.com

Как да се съберем отново


koko69

Recommended Posts

  • Replies 59
  • Created
  • Last Reply

Коко, малко си объркал раздела.

 

https://www.bulforum.com/index.php?showforum=16

 

:)

Да не казвам направо, че малко си объркал и форума.

 

По проблема - ние няма как да ти отговорим. Ти също няма как да отгатнеш отговора. Само тя си знае, евентуално. Може и тя да не знае защо постъпва така.

Има две неща, които можеш да направиш:

1) да се успокоиш и да я питаш след няколко дни директно какво и защо се случва.

2) да я оставиш да прави каквото си е решила и да се надяваш отношенията ви преди това, да са били истински, а не само запълване на времето ѝ.

 

Каквото и да направиш, най-лошият начин, по който можеш да постъпиш, е да досаждаш и нахалстваш. Така ще я отблъснеш повече и ще ѝ покажеш, че с право не ти е отговаряла на съобщенията.

 

И престани да я stalk-ваш в месинджърите. Нищо добро няма да дойде от това, а ти само ще си създаваш филми, които най-вероятно няма да са истина.

Link to comment
Share on other sites

Кво значи сейнваше и сеена?

 

Не му е прочитала съобщенията. Тоест, прочитала ги е от нотификейшъните, но не е цъкала върху тях, за да не му показва, че ги е прочела. Което само по себе си е малоумно. Всички са с телефоните си постоянно и да не ти seen-ват съобщенията е тотална детинщина.

 

Освен ако Koko69 не е на 13. Тогава си е точно възрастта за подобни безсмислени тъпотии.

Link to comment
Share on other sites

Я! Тема тип Искрено и Лично :punk

Стадото павиани е пооредяло, ама още е тук. Демек ще чета с интерес.

 

П.п.

LL3a5wp.jpg

Ей са! Ей са!

Link to comment
Share on other sites

Заеби - пий едно пиене ако имаш право да си купиш сам. Оная дупка пълнене няма. Отивай при друга и те така. В бг под път и над път има патета.

Link to comment
Share on other sites

Баси...а къде отиде любовта... :online2long: ....грубо, много грубо - по тоя повод един поздрав за Чефо с една песен от любимия му етнос. :lol:
 
https://www.youtube.com/watch?v=WpYeekQkAdc
 
 

само да попитам какво става след като се натисне това,което е горе в ляво до номера на отговора

 

Какво има отляво...да не би да обърка посоките и да питаш за това -> icon_share.png ?

Link to comment
Share on other sites

Баси...а къде отиде любовта...

То и други хора ги терзае тази мисъл... :CryBaby:

Link to comment
Share on other sites

Пич... не че нещо, ама си влезнал в бездната на friendzone. Повечето от пишещите чичовци тук са били там. Не ща да съм аз човека, дето ще ти каже, че няма дядо Коледа, ама "хайде да останем приятели", "харесвам те само като приятел" е древен начина на подрастващите пикли да ти кажат учтиво "не те ща за гадже". Пиклите обожават да имат по някой-друг бот като теб - да им угажда, да им гали егото,  да ги ухажва упорито, докато въпросната пикла му пърди в носа. Ти сам си прецени дали искаш да си тоалетната хартия на някоя пикла ;)
Как се постъпва от тук нататък - няма универсална формула. Хората са различни, пиклите също - за едни ще сработи едно, за други - друго. Няма вълшебен трик, който да работи за всички, така че трябва сам да си го разработиш. Можем да ти дадем милиони съвети (надали някой ще си даде този зор) и нито един да не сработи и единствения, който не сме ти казали да е печелившия. 

Link to comment
Share on other sites

То и други хора ги терзае тази мисъл... :CryBaby:

 

Абе не знам...аз като гледам едни филми дето ги дават след 12 съм свикнал, че правят каквото правят, ама накрая задължително трябва да се оженят. :popcorn:

Link to comment
Share on other sites

oneitis+friendzone си е*ало пичката лелина.

Най-лесният вариант е да продължиш напред. Нито ще дойде края на света, нито е последната жена на тая планета. 

Link to comment
Share on other sites

Пич... не че нещо, ама си влезнал в бездната на friendzone. Повечето от пишещите чичовци тук са били там. Не ща да съм аз човека, дето ще ти каже, че няма дядо Коледа, ама "хайде да останем приятели", "харесвам те само като приятел" е древен начина на подрастващите пикли да ти кажат учтиво "не те ща за гадже". Пиклите обожават да имат по някой-друг бот като теб - да им угажда, да им гали егото,  да ги ухажва упорито, докато въпросната пикла му пърди в носа. Ти сам си прецени дали искаш да си тоалетната хартия на някоя пикла ;)

Как се постъпва от тук нататък - няма универсална формула. Хората са различни, пиклите също - за едни ще сработи едно, за други - друго. Няма вълшебен трик, който да работи за всички, така че трябва сам да си го разработиш. Можем да ти дадем милиони съвети (надали някой ще си даде този зор) и нито един да не сработи и единствения, който не сме ти казали да е печелившия. 

Това е най-правилното мнение! Универсалната формула е оставяш я на мира малко, виждаш я на живо и говориш с нея какво точно иска като и обясняваш, че твоето желание не е да сте само приятели - най-добрия начин е да се изясните, вместо да се измъчваш с очаквания и въпроси!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...