Jump to content
BulForum.com

Черни петъци


vikktor

Recommended Posts

Мисля, че няма да имате проблеми. Който съм питала, само хубави отзиви.

Ванюшка е 10,500 кг. :) Година и два месеца.

Да сте живи и здрави! :)

Link to comment
Share on other sites

Миналата година по това време имаше доста по-изгодни неща...и доста повече като асортимент...

 

Днес си направих труда да направя едно масово и по-подробно преглеждане на 'моите' сайтове, с които съм запознат много добре, защото ги преглеждам ежедневно от доста време. Явно китайците вече са свалили до възможния минимум цените на всички продукти, тъй като за първа година не виждам кой знае какви намаления почти никъде. Реално това са цените, които засичам всеки ден, въпреки че повечето сайтове са ги сложили в каретата на намалени чернопетъчни цени и разбира се отгоре стоят зачеркнати разни нереални суми, на които те никога не са продавали съответните продукти. ;)

Link to comment
Share on other sites

Ненормалници.

Аз взех 49" 4К ЛГ 6-та серия за 598лв. Ебати далаверата....

 

ПС4 1ТБ за 399лв също беше супер далавера ама аз искам Про да взема. Затва сега се чудя дали да не отскоча до Технополис да я взема с 10% намаление. Няма и 1 месец тая конзола, надали ще падне повече.

Aз ли грешно разбрах или Про-то има проблем с HDR. При мен е 400 долара. Имаше я за 299, но е разпродадена. Казват, че не е кой знае какъв ъпгрейд спрямо 4-ка. Аз съм с 3-ка, така че при мен ще е осеаемо.

Link to comment
Share on other sites

Бахти за първи път в живота си се възползвам от няква промоция по време на черния петък. Купих си стол от Jysk намален от 199 на 100 лв. Ей такъв, само че черен.

 

http://jysk.bg/ofis/ofis-stolove/plus/ofis-stol-skodsborg-cheren

Link to comment
Share on other sites

Този телевизор според вас струва ли си цената?

 

Не. Според мен не си заслужава.

 

Aз ли грешно разбрах или Про-то има проблем с HDR. При мен е 400 долара. Имаше я за 299, но е разпродадена. Казват, че не е кой знае какъв ъпгрейд спрямо 4-ка. Аз съм с 3-ка, така че при мен ще е осеаемо.

 

Грешно си разбрал. :) И двата варианта на ПС4 поддържат HDR на съвместими телевизори.

Проблема с HDR е, че наизлезнаха много модели, които твърдят че го поддържат, преди да има утвърден стандарт.

Сега вече стандарт има и очаквано, телевизорите, които го покриват са най-скъпите модели.

 

Ultra HD Premium: What are the specs? Which TVs support it?

Link to comment
Share on other sites

Само да вметна дребни подробности, които се правят по време на такива промоции в цял свят - от Щатите до Китай. Много често известно време преди събитието (месец-два) цените умишлено се повишават или ако са си високи по принцип, се задържат на тези нива.

 

Отново потвърждение на това горното - останаха 20-тина дена до новогодишните намаления и разгледайки днес цените на някои продукти, на които ежедневно им сверявам цените, забелязах, че са повишени между 5 и 10% спрямо вчера...явно започват да подготвят "намаленията" за Коледа, когато наистина ще ги намалят, но като извадим тия 5-10%, намалението няма да е толкова на далавера. ;).

 

П.П. С тия ежедневни сверки на цени и следенето на посоката в движението на цените вече съм станал като брокер на борса - купувам само когато е най-евтино, без значение дали е в промоция или не. :D

Link to comment
Share on other sites

Отново потвърждение на това горното - останаха 20-тина дена до новогодишните намаления и разгледайки днес цените на някои продукти, на които ежедневно им сверявам цените, забелязах, че са повишени между 5 и 10% спрямо вчера...явно започват да подготвят "намаленията" за Коледа, когато наистина ще ги намалят, но като извадим тия 5-10%, намалението няма да е толкова на далавера. ;).

 

П.П. С тия ежедневни сверки на цени и следенето на посоката в движението на цените вече съм станал като брокер на борса - купувам само когато е най-евтино, без значение дали е в промоция или не. :D

 

https://keepa.com/

 

 ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...