Jump to content
BulForum.com

Сериали


FunLov3

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

2 hours ago, kotora said:

Абе тоя сериал Euphoria е много откачен. Тия всичките се дрогират на по 15 :bgrin:

 

Не е лош. 

Покрай пандемията изкарах много добри Special, особено един много ме впечатли, май е първия Special. Главната и един черен - ментор говорят на една маса на Бъдни вечер. Доста смислен разговор макар на моменти под формата на монолог. Btw тази доста се прочи покрай този сериал. 

Link to comment
Share on other sites

Накой беше написал в нета - че амазон са много тъпи. Платили 250 милиона за права да правят нещо по нещата на Толкин, и вътре няма нищо от Толкин :) Дори героите са със сменени имена. Да си бяха направили сериал с черни зелени и каквито искат, да го пишат original production и да спестят 250 милки

Пък и са икономисали брадите на женските джуджета. :'(

https://9gag.com/gag/aM449KX

Edited by mIRCata
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Vikings: Valhalla

 

Първоначално се зарадвах, че нещата не са зарязани и после видях стартовия кадър NETFLIX... Викам си няма как да не видя как ТОВА ще насерат. Не ме разочароваха - турили една микстура от раси за управител на Категат... Хем жена, хем поне 3-4 раси меси, макар във филма "добродушно" да е наследница на африканска негърка, земАта от викингски владетел (yeah, right) и коли и беси в .... КАТЕГАТ... Рагнар, Бьорн, дори Айвар се въртят на шиш в гробовете си... Като оставим това настрана, сериалът не е лош. Няколко нива е под баш VIKINGS, но става. Направи ми впечатление обаче, че някъде съм виждал вече голяма част от драматургията и я познавам. Авторчето "продължител" на практика е взел, та омесил типичните схеми от Гейм ъф трънс, па ги е турил в света на Викинги. Дотук доста нескопосан опит да се направи на авторче дееба и плагиата смотан. 

Как да е - имаме две страхотно красиви жени, които показват каквото могат (не само малките си, но перфектни цици), когато им дадат, и надежди за интересно продължение. 
   

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Започнал е Сериал-а HALO. За сега първа серия е обещаваща. Ефектите са ок, костюмите на Спартанците са доста добре барнати. 

 

 

Edited by kotora
Link to comment
Share on other sites

Netflix са добавили "Слуга на народа" на Зеленски, вчера изгледах първите два епизода и изглежда забавен :)

https://www.netflix.com/us/title/80119382?s=a&trkid=13747225&t=cp&vlang=en&clip=

 

Сега погледнах къде дават Halo, отказвам да събирам всичките стрийминг услуги :laughing:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

THE BOOK OF BOBBA FET - излишно да коментираме, велик.
 

===========================================

 

Понеже съм се залежал следвеликденски да си почивам започнах да гледам UNDER THE DOME ей така, докато си се опъвам на дивана... След първите 2-3 серии случайно мернах имената на Спилбърг и Кинг и викам си това ще е нещо велико... И няма и къмто петата серия ме заля либерастко политкоректната шитня... Продължава да струи отвсякъде, а иначе никак не е лош сериалът. Дано само не стане накрая като LOST. Не съм предполагал, че Стивън Кинг ще падне до нивото на сапунка в определени моменти, доста моменти... 

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, vikktor said:

@RaptoRне си губи времето. Сериала не струва. Въпреки, че първия сезон е долу-горе интересен. Големи фантасмагории са.


Аз по принцип обичам фантасмагории и то много. Ако обаче имаш предвид боза това е вече друга работа... Дотук се търпи, все пак изгледах и супернатуралните, така че имам силен толеранс, но ме вбесяват вече някои неща...

Link to comment
Share on other sites

Аз сега гледам Halo и Moon Knight. Първия за сега е малко муден, но пък ефектите според мен са доста добри :) Втория е брутален. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Викторе, май ще се окажеш прав... Към края на втория сезон съм на купола и сапунификацията почва да ми идва в повече, ама в много в повече... И докато да речем единият Стивън явно е изкуфял, то с какъв акъл другият си слага авторитета в тая боза не зная... Ясно е някакво следпенсионно забавление да се намират на работа или нещо такова... Към момента ТОТАЛНА БОЗА! Индийски сериал! Липсват ми само едноминутните вторачвания под драматична музика... 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

В НВО са пуснали АЛФ. Не съм видял дали е дублирания на бг или оригинал. Но пък който го пере носталгията, може да го гледа

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...